Być jak GREY – inspiracja dla wielu par !

Adore Ombre w kolejnej odsłonie !
11 marca 2018
Warsztaty z Alexem Shchukinem 15 Kwietnia 2018r.
12 marca 2018

Witam

Kto z nas nie widział Grey’a? A jak nie widział to słyszał od koleżanek,przyjaciółek,mamy,ciotki.

Każda kobieta wie o czym jest film.I ma jakieś wyobrażenie o nim.

Dlaczego tak bardzo nas to kręci, podnieca? ( a innych wręcz wkurza?)

Po pierwsze książka jest o wiele lepsza niż film/mocniejsza/ ale jak ktoś obejrzał jedynie film to i tak można zauważyć większą świadomość oraz zainteresowanie bardziej światem kajdanek,pejczy a także łóżkowych gadżetów.

Kobiety stały się bardziej odważne i wyzwolone, chcą tak jak „Anastazja ” być związane i „wykorzystane” przez swojego faceta oraz przeżywać to coś co daje dreszczyk emocji i podniecenia.

TO co jest ludzkie przestało być tematem tabu.Otworzyliśmy się bardziej w łóżku i pragniemy więcej pikanterii.

Pejcze, maski na oczy, kajdanki nie są już takie straszne jak wydawały nam się wcześniej! Po Edycji filmu koleżanki dzielą się wrażeniami co jest normą w sypialni, a co już może fetyszem?

 

 

Kobiety zaczęły rozmawiać o kulkach gejszy i orgazmach.Z pewnością można powiedzieć, że film może i nieco przerysowany a w niektórych momentach nudny(w porównaniu do książki) wpłynął bogato na postrzeganie seksu oraz zabaw i potrzeb w sypiali wielu par na świecie.

Pary coraz częściej zaglądają do sexshopów po specjalne gadżety z serii GREY’A stworzone dla Par , które chcą przeżyć coś wyjątkowego, z dreszczykiem emocji i delikatna formą bdsm …

Oto kilka propozycji od nas , które możecie zakupić w największym sexshopie  online : www.venus.net.pl

 

Jak to się mówi nie ważne jak – ważne by trafiało a ten film z pewnością poprawił świadomość wielu par na świecie, że seks to nie tylko zgaszone światło i łóżko…GREY Stał się inspiracją dla wielu par by odbudować nudę w niejednym związku.Jednak pamiętajmy, że to tyko postać fikcyjna.

Trzeba to wypośrodkować i cieszyć się bliskością bez wstydu i zahamowań na co dzień a także dostrzec męskie pozytywne cechy w naszym zwykłym „SZARYM” partnerze, który  jest milion razy bardziej prawdziwszy i trylion razy bardziej kochany..

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *