Ulubiony model Fetysz Damy !

Różowe dyskotekowe rytmy disco !
17 marca 2018
Zostań królową nocy w butach Flamingo !
22 marca 2018

Nie ukrywam, że DELIGHT-660FH to mój zdecydowany faworyt wśród Pleaserów. Tym, co mnie do nich przyciągnęło, jest gorsetowy wzór z tyłu butów – bardzo eleganckie wiązanie na czerwonym tle. Wygląda to naprawdę niesamowicie! Dodam również, że to właśnie ten element najbardziej przykuwa uwagę wszystkich dookoła, gdy pojawiam się w tych szpilkach na jakiejś imprezie.

To, co doceniam w Pleaserach, to przede wszystkim jakość. Przejawia się ona w zasadzie w każdym elemencie butów marki Pleaser.

Najważniejsze są dla mnie wygodna platforma oraz świetny profil, który sprawia, że stopa idealnie leży w tych butach. Absolutnie nie czuć ich wysokości pomimo tak wysokiego obcasa.

Co więcej, istotna jest także wkładka, a dokładniej materiał, z którego jest wykonana. Jest niezwykle miękka, miła w dotyku, a każdy krok czyni po prostu przyjemnym.

Model DELIGHT-660FH to połączenie czerni i czerwieni, czyli kolorów niezwykle eleganckich. Lakierowany materiał dodatkowo nadaje im szyku.

Warto podkreślić także sposób, w jaki pakowane są buty marki Pleaser. Bardzo podoba mi się kobiece, czerwono-czarne pudełko. Woreczki, w których znajdują się szpilki, pomagają przechowywać je w idealnym stanie jak najdłużej.

Zdecydowanie polecam model DELIGHT-660FH, w 100% warte są swojej ceny przede wszystkim dzięki fenomenalnej prezencji i fantastycznej jakości.

 

 

Model ze zdjęcia możecie kupić w naszym internetowym sklepie www.bootky.pl w wyjątkowo super cenie !

 

https://www.fetyszdama.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *