Jak rozpalić mężczyznę w sypialni – 5 propozycji butów, które go podniecą!

Czym jest fetysz stóp?
21 lutego 2018
Czy buty na wysokim obcasie pozwalają dominować ?
23 kwietnia 2018

Nie od dziś wiadomo, że seksownie ubrana kobieta podnieca bardziej niż całkowicie naga. Oczywiście ubrana, ale w buty na wysokim obcasie…! Wyobrażając sobie partnerkę w szpilkach, można od razu paść na kolana i pozwolić sobą zawładnąć w sypialni. Większość mężczyzn wiele by oddała, aby zobaczyć swoją kochankę wyłącznie w seksowym obuwiu. Często spotykamy się z fetyszem szpilek podczas seksu, ale po prostu takie buty czynią kobiecą sylwetkę bardziej zgrabną i kuszącą. Dlatego warto zaopatrzyć się w najpiękniejsze i najwyższe szpilki, które każdą noc z partnerem zamienią w magiczną podróż do orgazmu. 

pleaser shoes lady

1. Niektórzy zamiast klasycznych szpilek, szukają takich, w których można przede wszystkim się wyróżnić. Na pewno furorę przy zgaszonym świetle w sypialni zrobią platformy, które świecą w ciemności! Taki widok na pewno zostanie zapamiętany na długo. Jeśli chcesz zaskoczyć partnera i zwrócić uwagę na cudowną ozdobę Twoich stóp, skuś się na coś naprawdę wspaniałego.

 

pleaser

2. Dla fanów burleski i francuskiego Moulin Rouge warto zaopatrzyć się w seksowne szpilki rodem z teatru. Niewinne kokardki, groszki i czerwone tasiemki na pewno podziałają na męską wyobraźnię. Zatańcz dla swojego mężczyzny i bądź jego własną pin-up girl w cudownych czółenkach. Odgrywanie ról może być bardzo podniecające…

pleaser shoes

pleaser shoes

3. Wyobraź sobie, że budzisz się pewnego, słonecznego poranka… wtedy buzuje najwięcej hormonów zarówno u kobiety jak i mężczyzny, więc ochota na igraszki jest największa. Zrzuć szlafrok, seksowną halkę i zostań jedynie w uroczych, porannych szpileczkach z puszkiem. Będziesz panią domu, którą pożąda każdy mężczyzna.

pleaser shoes        pleaser shoes

4. Dla zwolenników ostrej jazdy w sypialni i mocnych wrażeń, producenci stworzyli lateksowe, obcisłe buty, które podniecają na sam widok. Zazwyczaj są długie, aż po same uda. Kobieta w takich obcasach lubi dominować i przyjemnie karać swojego uległego mężczyznę, któremu ciężko się oprzeć…

pleaser shoes

5. Są mężczyźni dla których kobieta w sypialni musi być największą gwiazdą i pokazać na co ją stać! Cekiny, błyskotki i brokat na butach to podstawa, aby zawojować nad wyobraźnią partnera. Są piękne, seksowne i wyróżniają się spośród innych. Zabłyśnij niczym prawdziwa gwiazda parkietu i zdobądź nie tylko serce kochanka…ale i rozkosz!

pleaser

pleaser

 

 

A które seksowne szpilki pasują do was najbardziej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *