Szkoła tańca BELLY OPOLE

Szkoła tańca HOOK !
13 kwietnia 2018
Szkoła tańca SKY POLE STUDIO
13 maja 2018

Szkoła tańca BELLY OPOLE

Kobiece Centrum Rozwoju

Od prawie 3 lat miejsce, które stworzyliśmy służy Wam do oderwania się od codzienności i pozwala nie tylko na integracje z innymi kobietami,

ale przede wszystkim na rozwijaniu swojej kobiecości,

zmysłowości oraz budowaniu pięknej sylwetki CAŁY ROK!

 

Chcesz przećwiczyć nowe rzeczy, a może powtórzyć materiał z zajęć? Przygotowujesz się do pokazów lub zwyczajnie odpowiadają Ci inne godziny i lubisz indywidualne zajęcia? Lekcje prywatne są dla Ciebie!

Każdy z instruktorów posiada indywidualny cennik swoich lekcji prywatnych, by się zorientować w wolnych terminach wystarczy, że skontaktujesz się z recepcją na: info@BellyOpole.pl lub bezpośrednio z wybranym instruktorem i umówisz na lekcje ?

Do zobaczenia w Kobiecym Centrum Rozwoju Belly Opole!

Nasza Misja

Specjalizujemy się w blokach #PoleDance #Stretching i #AerialHoop! Stawiamy na klimat, ale również bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm! Nasi trenerzy zadbają o to byś trenowała BEZPIECZNIE, SKUTECZNIE I ZDROWO! Założycielka Kobiecego Centrum Rozwoju jest trenerką, która kilka lat temu jako pierwsza przywiozła Pole Dance do Opola. Nasza kadra posiada najwyższe kwalifikacje trenerskie z zakresu Pole Dance i nieustannie szkoli się u najlepszych trenerów w kraju! Nasza kadra Pole Dance liczy aż 5 wyspecjalizowanych trenerów, których metodyka opiera się przede wszystkim na tym by już od podstaw.

Adres:

Pole Dance Belly Opole

ul. Spychalskiego 1a

45-069 Opole

e-mail: info@bellyopole.p

tel: 519756009

Social media:

 Bellyopole

 Belly opole

Historia

Projekt pod nazwą Belly Opole powstał w 2010 roku i mocno rozbudował się w kolejnych latach. Zaczynaliśmy od darmowych zajęć dla studentów w akademikach. W kolejnych latach, dzięki zaangażowaniu profesjonalnej kadry trenerskiej i licznym szkoleniom, małymi kroczkami udało nam się poszerzyć nasza działalność i wiedzę w tym zakresie. Pracujemy i tworzymy w branży kobiecej od lat. Stworzyliśmy pakiet wyjazdów dla aktywnych kobiet, organizujemy liczne warsztaty w branży kobiecej, jesteśmy również autorami kilku dużych imprez odbywających się co roku w Opolu. Ze względu na wzrost zapotrzebowania na nietypowe formy rozrywki, założyliśmy również agencję eventowo-taneczną, uczymy tańca poprzez lekcje online oraz dajemy liczne pokazy naszych zdolności w całej Polsce. Teraz udało nam się pozyskać własne centrum, gdzie w końcu skumulujemy te wszystkie inicjatywy w jednym miejscu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *