Elektro seks ? Przyjemnośc w innym wydaniu.

#2 Przez dziurkę od klucza – romantyzm jest fajny!
30 maja 2018
Jak pielęgnować związek na odległość ?
10 sierpnia 2018

Coraz więcej Polaków eksperymentuje w sypialni. Nie tylko zmieniamy pozycje, ale także chętniej korzystamy z różnego rodzaju gadżetów. Najczęściej jest to seksowna bielizna, żele intymne lub wibratory. Spragnieni mocniejszy wrażeń wybierają… elektro seks. Odważysz się?

Elektrostymulacja erotyczna czy też po prostu elektro seks – to seks dla pragnących więcej, dla chcących przeżyć coś innego,

coś więcej niż dotyk, coś co doprowadza ich do serii orgazmów,

jeśli dopieścimy to wszystko prądem.

 

 

Nie ma tu mowy o dużym natężeniu prądu, to niewielkie parametry, które nie wyrządzą Wam krzywdy, wręcz przeciwnie

Elektrostymulacja – elektro seks stała się kolejnym trendem seksu uprawianym przez niektóre pary, jak również w pojedynkę. To nowy, bodziec, który podoba się coraz bardziej.

Tak jak i na przykład do BDSM, może i do ‘’seksu z prądem’’ też musimy dojrzeć. Jest grono ludzi, których to kręci, doprowadza do orgazmów. Każdy ma swoje pragnienia, potrzeby i należy je uszanować.

Mimo, że to nie jest niebezpieczna zabawa, ale zawsze zachowajmy zdrowy rozsądek, i kupujmy ze znanych źródeł.

Jeśli myślicie o lubrykantach, to tylko te na bazie wody będą sprawdzać się podczas elektro seksu, gdyż te na bazie silikonu nie przewodzą prądu.

Potem to już kwestia gustu, co lubicie i czego chcecie spróbować.

W seks shopach asortyment gadżetów erotycznych w zakresie elektrostymulacji jest już naprawdę szeroki. Tak jak i w klasyce, mamy wibratory, dilda i sondy analne, wszystko to ‘’pod prądem’’.

Ponadto możemy zakupić sondy do elektrostymulacji cewki moczowej, pierścienie erekcyjne, zaciski na sutki.

 

Elektrostymulacja- bezpieczeństwo

W trakcie zabawy w elektroseks pamiętać o trzech słowach a właściwie o ich znaczeniu: safe – sane – consensual. Chodzi o to, by bawić się bezpiecznie (safe), z głową (zdrowo) i za obopólną zgodą (consensual). Jeśli, którychś z tych trzech warunków nie jest spełniony, radzimy odstąpić od pomysłu ryzykownej wówczas zabawy. Przystępując do elektrostymulacji pamiętajcie koniecznie o przeczytaniu instrukcji, odbyciu rozmowy z partnerem o tym co lubicie, czego nie, dokładnie opiszcie sobie co się będzie działo i uzgodnijcie słowo i gest, które będą sygnałem do przerwania zabawy.

Pamiętajmy również o tym, by włączać jednostkę zasilająca i wyłączać ją gdy elektrody są cały czas na ciele lub w ciele – nie wolno uwalniać elektrod bez wcześniejszego wyłączenia jednostki zasilającej!

Każdorazowo przed i po zabawie należy używany sprzęt umyć najlepiej wacikami do higieny, osuszyć i przygotować do przechowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *