Szkoła tańca NOVA !

Szkoła tańca POLE DANCE SCHOOL !
19 października 2018
Szkoła tańca PERFECT LADIES !
19 października 2018
Szkoła tańca NOVA !

W ciągu 14 lat działalności szkoła rozwinęła się dynamicznie dzięki pomysłom i doświadczeniu założycieli oraz wysokim umiejętnościom kolejnych,

wspaniałych osobowości instruktorów i pedagogów.

W 2007 roku powstał oddział szkoły w Krakowie, a w 2009 r. otwarty został kolejny oddział w Katowicach.

 

 

Organizujemy kursy dla tancerzy i amatorów, dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Zachęcamy także seniorów do udziału w zajęciach dostosowanych do ich wieku i kondycji fizycznej.

Proponujemy zajęcia z różnych technik tanecznych, od tańca towarzyskiego, tanga, salsy, flamenco, pole dance, tańca orientalnego po techniki tańca współczesnego, jazzu, hip hop-u i pochodnych.

Jedni mogą mieć ambicje i predyspozycje do tego, by stać się profesjonalnymi tancerzami, występować na scenie, inni zwykłe pragnienie wzbogacenia siebie przez opanowanie jednej techniki, do radości wyrażenia siebie w ruchu. My pragniemy, aby każdy z naszych uczniów był realnie świadomy swoich możliwości i aby realizując pasję tańca umiał wydobyć z niej to, co najlepsze.

Zapraszamy również do Klubowej Grupy Tańca Towarzyskiego gdzie po skończeniu kursu będziecie mogli doskonalić swoje umiejętności na parkiecie. Nasze obiekty są starannie przygotowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających. Kadrę instruktorską stanowią uznani instruktorzy o wysokich kwalifikacjach.

Dysponujemy 3 salami tanecznymi o powierzchni 220 m2, 150 m2 oraz salą pole dance. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wentylowane, wyposażone w lustra i profesjonalny parkiet i sprzęt oraz znajdują się w samym sercu miasta.

Komfort i zadowolenie naszych gości są głównym celem naszych starań, a wysoka jakość usług i dbałość o klienta wyróżnia naszą szkołę na tle pozostałych.

 

 

Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie fitnessu, akrobatyki  i zmysłowego kobiecego tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów.
Taniec na rurze to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej, ponętnej sylwetki
i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną koordynację ruchową
i kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało, które nabierze siły, gibkości i elastyczności. Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na kobiece ciało ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój.

Zajęcia Pole Dance w naszej szkole prowadzone są na 4 poziomach zaawansowania. Każdy z poziomów to 12 kolejnych spotkań. Zajęcia są prowadzone w systemie 2 osoby do 1 rurki. W cenie karnetu 4 wejścia na zajęcia Open Studio gratis. W zajęciach można uczestniczyć raz, dwa a nawet trzy razy w tygodniu. Wszystko zależy od Ciebie:) Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką i ćwiczeniami wzmacniającymi. Na każdych  poznasz nowe tricki.

First Step to grupa dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Pole Dance.
Na zajęciach wzmocnicie i uelastycznicie ciało oraz poznacie podstawowe figury. Grupa First Step to przygotowanie do trudniejszych pozycji, których nauczycie się na kolejnych stopniach. Pole Dance to również forma tańca, dlatego zajęcia zostaną urozmaicone krótkimi choreografiami.

 

 

Adres:

ul. Sokolska 31, Katowice
M: 664 378 833

pon – pt od 14:00 do 22:00
sb od 10:00 do 14:00

nova@novaszkolatanca.pl

al. Korfantego 4, Katowice

M: 698 627 605

pon – pt od 16:30 do 22:00
sb – nd od 10:00 do 14:00

 

Social media:

  novaszkolatancakatowice

 nowaszkolatanca.katowice

 

 

EXOTIC

Zajęcia są skierowane do Pań, które opanowały podstawy Pole Dance i chciałyby poszerzyć swoje
rurkowe umiejętności. Polegają one na nauce kobiecej choreografii, która w głównej mierze składa
się z floor work’u – ruchów wykonywanych na ziemi, tricków wiązanych ze stylem exotic oraz
płynnych przejść z ziemi na rurkę.
Tym właśnie różnią się od klasycznych zajęć Pole Dance – skupiających się na akrobatyce. Ten styl
opiera się w głównej mierze na tańcu, poczuciu rytmu, koordynacji ruchowej oraz świadomości
własnego ciała.
Korzyści płynące z zajęć Exotic
 Wzmocnienie mięśni
 Praca nad postawą
 Wymodelowanie sylwetki
 Poprawa kondycji ruchowej
 Spalenie kalorii
 Podniesienie pewności siebie

Jeżeli do tej pory nie poczułaś, że zajęcia Pole Dance są dla Ciebie, to może spróbujesz ich w tej  odsłonie?

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *