Szkoła tańca PERFECT LADIES !

Szkoła tańca NOVA !
19 października 2018
Szkoła tańca LEJDIS STUDIO WARSZAWA !
5 listopada 2018
Szkoła tańca PERFECT LADIES !

Zapraszamy na indywidualne zajęcia z instruktorem w samym centrum Krakowa!

Na sali tylko Ty i instruktorka!

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu choreografii,

chcesz przygotować się na zawody, pokaz lub po prostu wolisz trenować sama?

 

 

O Nas ….

Nasza trenerka Ci w tym pomoże. Godziny treningów ustalasz w dogodnych dla Ciebie terminach bezpośrednio z prowadzącą. Oferta skierowana do osób na każdym poziomie zaawansowania. Treningi dopasowane indywidualnie do predyspozycji i wytrenowania ćwiczących. Umów się na pierwszy trening po którym możesz wybrać karnet: 5 lub 10 spotkań (60min) Powstaliśmy na początku 2011 roku jako pierwsza szkoła Pole Dance w Krakowie. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.  Wspaniała alternatywa dla fitnessu i siłowni, niezmiemska zabawa i szybkie efekty

Od zajęć wprowadzających, po masterclass. Na rurach statycznych lub dynamicznych. Indywidualnie lub grupowo DAJ SIĘ WKRĘCIĆ W RURE, POKOCHAJ POLE DANCE!
Zapraszamy do naszej Akademii Wdzięku

 

 

Perfect Ladies, makes You perfect

Akademia Wdzięku tylko dla kobiet. Pierwsze takie miejsce w Krakowie! Wspaniała alternatywa dla siłowni i fitnessu. Zadbaj o swoją figurę, naucz się tańca na rurce!
Perfect Ladies to miejsce stworzone z myślą o kobietach ceniących niepowtarzalny klimat, chcących zrobić cos wyjątkowego dla swojego ciała i ducha.
Tutaj możesz poczuć się swobodnie, czerpać pozytywną energię.Posiadamy najwyższej klasy profesjonalny sprzęt X-Pole Xpert, sprowadzany dla Nas z Wielkiej Brytanii. Rurki wykonane są z wysokiej klasy materiałów, posiadają opcję statyczna i wirującą. Dzięki precyzyjnym łożyskom zapewniają wysoki komfort podczas obrotów.
Jesteśmy jedyną szkołą w Krakowie spełniający wymogi do przeprowadzania szkoleń USPDF Pro and Official X-Pole.mnmn

 

 

Kadra

Małgorzata Miksztal
Prezes Małopolskiego Towarzystwa Rekreacji, założycielka pierwszej w Krakowie profesjonalnej szkoły Pole Dance, Jej pasją jest Sport, trenowała łyżwiarstwo figurowe, taniec towarzyski, taniec nowoczesny, jazdę konną, od 2000 roku związana z fitnessem przekazuje swoją wiedzę i kształci nowych instruktorów. Jej umiejętności potwierdzają dyplomy, certyfikaty oraz Legitymacja Ministerstwa Sportu i Rekreacji. Trening jest czystą przyjemnością dla ducha i ciała, a Pole Dance to (pomijając siniaki ) nieziemska dawka endorfin każdego dnia.
Kaja Kozera
Taniec jest w moim życiu od dawna. Kiedyś był to taniec towarzyski, natomiast od ponad 2 lat moim partnerem jest rurka – partner wymagający, ale pozwalający wyzwolić z siebie całą kobiecość i piękno. Początkowo trenowałam wyłącznie dla siebie, ale ze względu na moje wykształcenie (jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej) zdobytą wiedzy i umiejętności postanowiłam przekazać dalej. Tańcząc na rurze, spełniam swoje marzenia, a ucząc innych, realizuję się zawodowo. Dodatkowo pole dance to doskonały sposób na ukształtowanie pięknego ciała, co dla każdej kobiety z pewnością jest bardzo istotne.
,mnm
mnmn
,m
mn
Adres:
Nasza Akademia znajduje się w Centrum Krakowa
ul. Pijarska 21/2 na I piętrze.
e-mail: info@perfectladies.pl
Akademia czynna jest:
pon-pt: 17:00-22:00
sob: 10:00-13:00Telefoniczna rezerwacja (odwoływanie) zajęć:
tel. 12 341 46 23 lub 601 073 739
nmnm
Social media:
mm m 
mbnmb
,n

 

Wieczór Panieński

Możecie przyjechać do nas i zarezerwować całą Akademia wraz z instruktorką tylko dla siebie, lub instruktorka może spakować rurę i pojawić się na Waszej imprezie!

Wspaniały pomysł na wieczór panienski, niespodzianke urodzinową, wyjątkowe spotkanie z koleżankami – zapraszamy na taneczną zabawę przy rurkach.

Instruktor tylko do waszej dyspozycji pokaże podstawowe figury. Przygotuje specjalnie na tą okazje krótki układ choreograficzny. Super rozgrzewka przed wieczornym wyjściem z przyjaciółmi.

Jesteśmy w samym centrum Krakowa, więc wszędzie jest blisko.

Cena już od 290 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *