Szkoła tańca POLE DANCE SCHOOL !

Szkoła tańca POLEART !
16 października 2018
Szkoła tańca NOVA !
19 października 2018
Szkoła tańca POLE DANCE SCHOOL !

Pole Dance School –

pierwsza w Poznaniu profesjonalna szkoła tańca na rurze –

zaprasza do nauki tej wspaniałej dyscypliny.

mjj

 

Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie fitnessu, akrobatyki i zmysłowego kobiecego tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów.
Ponieważ taniec na rurze jest formą ekspresji artystycznej, w zależności od indywidualnych preferencji tancerki może on przybierać formę akrobatyki sportowej lub też uwodzicielskiego tańca, w którym duży nacisk położony jest na zmysłowe i subtelne ukazanie kobiecego piękna.

Taniec na rurze to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej, ponętnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną koordynację ruchową i kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało, które nabierze siły, gibkości i elastyczności.

Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na kobiece ciało ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój. Na naszych zajęciach panie uczą się bowiem przede wszystkim jak wydobyć z siebie maksimum kobiecości i seksapilu co daje ogromną satysfakcję i mnóstwo radości. Dzięki temu kobieta czuje się spełniona, pewna siebie i jeszcze piękniejsza a zmysłowy taniec, dając jej siłę i motywację do działania, znajduje w ten sposób odzwierciedlenie w życiu codziennym.

Ponadto uczestnictwo w zajęciach pole dance pozytywnie wpływa na relacje z ukochanym, który będzie zachwycony Twoimi nowymi umiejętnościami. Dzięki temu urozmaicisz Wasz związek, a wspólnie spędzone chwile we dwoje nabiorą nowego znaczenia.

Taniec na rurze poleca się także osobom skrytym i nieśmiałym. Uczestnictwo w zajęciach podnosi bowiem poczucie własnej wartości i pewności siebie, odstresowuje i rozluźnia. Poza tym, to po prostu świetna zabawa przy muzyce, w kobiecym gronie.

Pole dance nie wymaga wcześniejszego przygotowania sportowego oraz tanecznego.
Szkoła tańca na rurze „Pole Dance School” zaprasza serdecznie na zajęcia wszystkie panie bez względu na wiek i budowę ciała.

 

 

OFERTA PRACY

TANIEC JEST TWOJĄ ŻYCIOWĄ PASJĄ?  TAŃCZYSZ OD MINIMUM 2 LAT?

CHCIAŁABYŚ ROZWIJAĆ SIĘ W TYM KIERUNKU ORAZ  POWIĄZAĆ TANIEC Z KARIERĄ ZAWODOWĄ?

A MOŻE MASZ POMYSŁ JAK POŁĄCZYĆ POLE DANCE Z INNYMI STYLAMI TANECZNYMI LUB INNYMI ZAJĘCIAMI RUCHOWYMI?

JESTEŚMY ZAINTERESOWANI WSPÓŁPRACĄ!!!

nnn

MILE WIDZIANE:

  • DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU ZAJĘĆ W GRUPIE
  • UKOŃCZONE KURSY/ SZKOLENIA Z ZAKRESU FITNESS
  • UKOŃCZONE KURSY/ SZKOLENIA ZWIĄZANE Z TAŃCEM
  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

ZADZWOŃ: 601 785 579     

marcin.skowron@poledanceschool.eu

 

 

Adres:

ul. Jaroczyńskiego 37
Poznań
508 394 913
dvdvd
Social media: 
ggfgf

 

Kolebką Pole Dance są Stany Zjednoczone a jego korzenie sięgają lat dwudziestych ubiegłego wieku. W tamtym czasie duża popularnością cieszyły się liczne festyny, odbywające się w wielu miastach i osadach, na które przybywało mnóstwo ludzi, między innymi kupców i artystów. W miejscach tych można było podziwiać przeróżne występy cyrkowców, akrobatów, iluzjonistów, połykaczy ognia. Dużym zainteresowanie cieszył się namiot, w którym odwiedzający mogli podziwiać kobiety w niezwykle pięknym i zmysłowym tańcu przy wertykalnym drążku, który podpierał środek namiotu – wkrótce zaczęto nazywać go rurą do tańca czyli „dance pole”.
Następnie w latach pięćdziesiątych „dance pole” coraz częściej zaczęto montować w barach, gdzie gwiazdy burleski odbywały swoje występy – „burlesque shows”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *