Szkoła tańca DANCE4YOU !

Szkoła tańca SNAKE DANCE !
15 listopada 2018
Szkoła tańca TAURUS fitness&spa !
19 listopada 2018

Szkoła tańca DANCE4YOU

Uczymy różnych rodzajów tańca według najnowszych światowych trendów.

W ofercie posiadamy taniec nowoczesny, latynoamerykański i klasyczny.

Przygotujemy propozycję dla dosłownie każdego i w każdym wieku.

Zajmujemy się również gimnastyką korekcyjną, fitnessem, streachingiem i zajęciami ruchowymi.

 

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NAUKI

 Posiadamy kadrę wykfalifikowanych instruktorów, którzy pomoga Ci podjąć pierwsze kroki związane z tańcem, jak i zadbają o odpowiedni rozwój Twoich dotychczasowych umiejętności, co sprawi, że od razu poczujesz się u nas jak w domu.

OBOZY I EVENTY
 Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy szeroką ofertę wyjazdów integracyjnych, obozów oraz eventów w fantastycznych lokalizacjach. Wspaniały sportowo-taneczny klimat, udzieli Ci się na długie miesiące. Zachęcamy również do udziału w pokazach sportowo-tanecznych, w wykonaniu naszych zaawansowanych grup.

TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO
 Zawsze w pierwszej kolejności dbamy o bezpiezeństwo naszych podopiecznych. W trosce o zdrowie Twoje, lub Twojej pociechy, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, i zawsze pozostajemy w kontakcie z odpowiednimi służbami.

 

 

Taniec / PoleDanceKarnet OPEN TANIEC (1 miesiąc) – 150 zł

  • Karnet MAX TANIEC (8 wejść) – 119 zł
  • Karnet TANIEC (4 wejścia) – 65 zł
  • Jednorazowe zajęcia TANIEC – 20 zł
  • Karnet POLEDANCE (4 wejścia) – 100 zł
  • Jednorazowe zajęcia POLEDANCE – 30 zł
  • *(Karnety ważne przez 30 dni od daty zakupu)
    **(Karnety OPEN nie dotyczą PoleDance)

jjjj

NOWOŻEŃCY

Z myślą o wszystkich przyszłych małżonkach, przygotowaliśmy ofertę specjalną. Tylko u nas profesionalne przygotowanie do weselnego „pierwszego tańca”. Zapraszamy wszystkich narzeczonych, do skorzystania z indywidualnych lekcji, z naszym instruktorem, który w profesionalny sposób zadba o naukę tańca, i choreografię . Przyjemna atmosfera, mnóstwo usmiechu, a w efekcie rewelacyjny układ który zapamiętacie na lata. Nie martw się o czas. Elastyczne godziny lekcji dostosowane są do Twoich codziennych obowiązków. Napisz do nas lub zadzwoń, i podaruj sobie fantastyczne wspomnienia z najważniejszego dnia w życiu.

mnm

jbkb

Adres:

Marsz. Piłsudskiego 83

42-500 Będzin

Telefon: 501 100 735 / 609 044 993

Email: dance4you.bedzin@gmail.com

jjj

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 16:00-22:00

 

Social media:

 Dance4you fitness club

  Dance4you fitness club

 

gggg

Taniec na rurze – rodzaj akrobatyki, szczególnie rozpowszechnionego w klubach ze striptizem, jednakże mające korzenie w indyjskim tańcu mallakhamb[1]. Taniec nie ma bezpośrednio na celu wywołania podniecenia seksualnego(takim tańcem jest striptiz) poprzez ukazywanie nagiego ciała w różnych pozycjach lub obrotach tancerki w oparciu o pionowo ustawioną rurę, która może być wykonana z tytanu bądź niklowanego metalu zmniejszającego opór. Gładszy i śliski materiał umożliwia płynne obroty i ruchy.

Wysoce rozwinięty taniec wymaga dużej sprawności fizycznej oraz siły, w tym umiejętności typowych dla gimnastyki. Taniec na rurze wykonywany jest również jako forma ćwiczeń fizycznych np. w klubach fitness lub szkołach tańca (niezwiązanych z erotyką) poprawiających wytrzymałość i ogólną sprawność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *