Szkoła tańca TAURUS fitness&spa !

Szkoła tańca DANCE4YOU !
19 listopada 2018
Szkoła tańca HAVANA !
20 listopada 2018

Szkoła tańca TAURUS fitness&spa !

TAURUS spa & fitness to miejsce, w którym piękno, zdrowie i harmonia łączą się ze sobą w idealnie współgrającą całość.

Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Państwu osiągnąć stan równowagi ciała i umysłu w eleganckich wnętrzach i kameralnej atmosferze.

Szeroki wachlarz Naszych usług z pewnością zadowoli każdego odwiedzającego nas Gościa.

 

 

Dzięki prawdziwej pasji stworzyliśmy niezwykłe miejsce, do którego każdy pragnie powrócić i w którym codziennie spotykamy wyjątkowych ludzi.

Oferujemy odnowę biologiczną z szeroko pojętym relaksem oraz diagnostykę medyczną i rehabilitację.
TAURUS Spa & fitness to miejsce, w którym można doskonale zregenerować siły, wypocząć i zadbać o swoje ciało.

Nasz Klub Taurus Fitness&SPA posiada najbogatszą ofertę fitness:

  • perfekcyjnie wyposażoną strefę siłową,
  • strefę CARDIO,
  • strefę treningu personalnego,
  • salę rowerową,
  • BASEN – WYJĄTKOWY I JEDYNY W POLSCE oparty na technologii szwajcarskiej firmy „SANOSIL” z wyjątkową wodą, uzdatnianą aktywnym tlenem.

Słowa SANUS PER AQUAM nabrały tutaj właściwego znaczenia.

 

bnb
mn mnvbv

Klub Taurus Fitness & SPA posiada najbogatszą ofertę fitness: perfekcyjnie wyposażoną siłownię ze strefą siłową, strefę CARDIO, strefę treningu personalnego oraz salę rowerową. Oferujemy bogaty wachlarz zajęć grupowych, które pomogą osiągnąć  wymarzoną sylwetkę i lepszą  kondycję. Obok rozbudowanej oferty zajęć, mamy profesjonalną, pełną pasji kadrę instruktorów, którzy z przyjemnością wprowadzą Was w świat fitnessu. Do dyspozycji oddajemy klimatyzowane i wentylowane sale do ćwiczeń  oraz przestronne przebieralnie, o wysokim standardzie z dostępem do sauny INFRARED.

Nasz basen jest jedynym w regionie, w którym zastosowany został bardzo bezpieczny ekologiczny system bezchlorowego uzdatniania wody innowacyjną metodą SANOSIL. Oparta jest ona na nadtlenku wodoru stabilizowanym  przez  jony srebra, w wyniku której nie ulatniają się żadne szkodliwe związki chemiczne, a jedynie tlen i woda.

Nasza oferta SPA jest bardzo szeroka, obejmuje kosmetykę leczniczą i upiększającą, zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi odchudzające i ujędrniające. Tutaj możesz skorzystac z: Słonecznej Krainy, Jaskini Solnej, kapsuły SPA, kąpieli w borowinie, mleku czy winie. Nowoczesne urządzenia to zaleta zarówno części rehabilitacyjnej, jak również strefy odnowy biologicznej. Spa oferuje odnowę biologiczną z szeroko pojętym relaksem (aromaterapia, koloroterapia, masaże, zabiegi błotne, łażnie, ) oraz profilaktykę i rehabilitację (m.in. fizjoterapia i hydroterapia).

Nasze SPA to miejsce, w którym można doskonale zregenerować siły, wypocząć, zadbać o swe ciało i duszę, a także spotkać ludzi, którzy z troską i życzliwością zaopiekują się indywidualnie każdym klientem.

Przesłanie Naszego Klubu to: Twój zdrowy styl życia!

Przyjdź, sprawdź Nas już dziś warto nas odwiedzić i poznać naszą koncepcję, zapoznać się z tym co przygotowaliśmy dla Ciebie, aby doskonalić i rozwijać Twój zdrowy styl życia.

To przesłanie będzie dla nas zobowiązaniem wobec Ciebie i dołożymy starań, abyś czuł to codziennie.

mnb
mnbmn
Adres:

KLUB TAURUS FITNESS & SPA
Firma Concept
ul. Brzeźnicka 46b
42-200 Częstochowa

mnbm

KLUB CZYNNY:
pon – pt: 6.00 – 22.00
sob: 8.00 – 20.00
niedz: 8.00 – 18.00

 

Social Media:

 Klub Taurus Fitness & Spa

  taurus_club

mbn

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *