Szkoła tańca REAL PASSION !

Szkoła tańca LATINODOS !
22 listopada 2018
Szkoła tańca LATINO DANCE STUDIO !
15 grudnia 2018
Szkoła tańca REAL PASSION !

W naszej ofercie znajdziecie zajęcia, które kompleksowo zadbają o Waszą kondycję fizyczną,

sprawność ruchową oraz przygotują do wymagających trików na drążku pionowym.

Coraz bardziej popularny pole dance to bowiem ćwiczenia łączące elementy siłowe, akrobatyczne i taneczne.

kjkj

 

O Nas…

U nas nauczysz się go od podstaw, uzupełniając treningi o ćwiczenia wzmacniające i rozciągające. Organizujemy również warsztaty choreograficzne, stretchingowe i z trików pole dance z czołowymi polskimi trenerami.

Na nasze kameralne studio składają się dwie sale. Zajęcia pole dance odbywają się na ‚dużej sali’ w grupach do 10 osób na 5 rurkach profesjonalnych firm SunPole oraz X-pole. Są to rurki chromowane o średnicach 40, 42.5, 45mm, o funkcji statycznej i obrotowej. Na sali znajdują się też materace asekuracyjne. Na tej sali odbywają się również niektóre zajęcia ze stretchingu i wzmacniania.

Mała sala przeznaczona jest głównie do treningów samodzielnych na drążkach pionowych (open studio). Udostępniamy 2 rurki X-pole o średnicy 40 i 45mm. Na tej sali odbywają się głównie zajęcia ze stretchingu, wzmacniania i pilates dla maksymalnie 8 osób. Sala wyposażona jest w maty, kostki piankowe, gumy TheraBand oraz poduszki dla wrażliwych kolan.

gghgh

POLE DANCE
First Steps 30zł
Jednorazowe wejście 30zł
4 PD + 4 OS (30 dni) 120zł
6 PD + 6 S (30 dni) 240zł
8 PD + 8 OS (30 dni) 200zł
Mini Passion = 4PD + 4S + 4OS (30 dni) 180zł
Real Passion = 8PD + 4S + 8OS (30 dni) 250zł

 

kjk

Nasza kadra to wykształceni instruktorzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu pole dance od podstaw do poziomu zaawansowanego. Przykładamy ogromną uwagę do techniki wykonywania figur i ich bezpiecznego nauczania. Biorąc pod uwagę, że pole dance to młoda, wciąż rozwijająca się dyscyplina, regularnie uczestniczymy w warsztatach i szkoleniach.

Do zajęć podchodzimy bardzo profesjonalnie, indywidualnie i przestrzegając przede wszystkim zasad bezpieczeństwa. Dlatego przed uczestnictwem w zajęciach prosimy o zapoznanie się z regulaminem i przeciwwskazaniami, a ewentualne urazy zgłaszać instruktorowi przed rozpoczęciem zajęć.

gghg

Social media:

 realpassionkrakow

 

Adres:

Długa 82/6
Kraków
Zadzwoń 533 545 415

 

,kl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *