Szkoła tańca LATINO DANCE STUDIO !

Szkoła tańca REAL PASSION !
28 listopada 2018
Szkoła tańca LEILA !
15 grudnia 2018
Szkoła tańca LATINO DANCE STUDIO !

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Latino Dance Studio.

Tylko u nas: niesamowita atmosfera, dogodne godziny zajęć, doświadczeni instruktorzy i wiele innych.

Przyjdź do nas i przekonaj się sam!

 

 

O Nas …

Z myślą o wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą aktywnie spędzić czas, zdobywać nowe umiejętności i je doskonalić. Szkoła oferuje szeroką gamę zajęć tanecznych dla różnych grup wiekowych począwszy od dzieci, poprzez młodzież, dorosłych oraz seniorów. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Szeroka i różnorodna gama zajęć tanecznych i ruchowych z pewnością pozwoli wybrać coś dla siebie.

 

Dzięki zaangażowaniu i bogatemu doświadczeniu naszych instruktorów, dla których taniec jest życiową pasją na zajęciach panuje niezwykle przyjazna i ciepła atmosfera. Ich profesjonalizm i doskonałe przygotowanie gwarantuje wysoką jakość prowadzonych lekcji oraz troskę o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. To osoby pełne entuzjazmu, które nie tylko potrafią przekazać wiedzę, ale również zarazić swoją pasją. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone tak by nie była to tylko nauka kroków, ale także świetna zabawa!

 

 

Dzięki Latino Dance Studio zadbacie o własne zdrowie i sylwetkę, zrelaksujecie ciało i umysł. Jeżeli kochasz taniec i chciałbyś realizować swoje marzenia lub chcesz spróbować czegoś nowego, nie trać czasu. Dołącz do nas! Zapraszamy! Nasza szkoła powstała z wielkiej miłości i pasji do tańca, z myślą o wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą aktywnie spędzić czas, zdobywać nowe umiejętności i je doskonalić.

vbvb

 

Social media:

 Latino Dance Studio

 latino_dance_studio_lublin

 

Adres:

ul. Herbowa 2A

Lublin

  509 483 929

biuro@latinods.pl

nmnm

kjkjk

POLE DANCE

 Zajęcia pole dance nie tylko rozwijają wszystkie partie mięśni i uczą zmysłowego poruszania się w takt muzyki, ale kształtują także dyscyplinę i wytrwałość. Tańca pole dance może spróbować każdy – młodzi, starsi, chudzi, grubi, kobiety, mężczyźni. Jest to po prostu trening przez zabawę!

Należy pamiętać, że pole dance to nie tylko świetna zabawa, ale również wysiłek dla ciała. Po zajęciach mogą wystąpić otarcia skóry, siniaki i oczywiście zakwasy. Przed zajęciami nie należy używać olejków, kremów czy balsamów do ciała. Na pierwsze zajęcia najlepiej ubrać się w sportową koszulkę i krótkie spodenki lub legginsy. Zalecamy również zaopatrzenie się w opaski na nadgarstki, aby uniknąć otarć, które pojawiają po kilku pierwszych zajęciach. Można ćwiczyć w skarpetkach lub boso.

Kursy Pole Dance będą prowadzone na trzech różnych etapach: podstawowym, średniozaawansowanym oraz zawansowanym. Każdy z etapów jest podzielony poziomy, z których każdy poziom trwa sześć tygodni. Zajęcia zawsze rozpoczynają się rozgrzewką. Jest ona bardzo ważna, dlatego staramy się nie spóźniać na zajęcia. Zajęcia kończą strechingiem (rozciąganiem).

 

  •  Świetnie wpływa na kondycję fizyczną.
  • Poprawia koordynację
  • Pomaga zgubić zbędne kilogramy
  • Modeluje sylwetkę i ujędrnia ciało
  • Rozwija poczucie własnej wartości
  • Wydobywa sexappeal
  • Pomaga poczuć się bardziej kobieco
  • Uczy samodyscypliny
  • Daje duuużo radości

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *