Szkoła tańca LEILA !

Szkoła tańca LATINO DANCE STUDIO !
15 grudnia 2018
Szkoła tańca BLACK LIPS !
17 grudnia 2018
Szkoła tańca LEILA !

Klub sportowy Leila powstał z pasji i zamiłowania do sportu w marcu 2014 roku.

Miejsce powstało z myślą o sportowcach-pasjonatach którzy chcą się rozwijać oraz zarażać

swoją pasją innych czyli rozpowszechniać zdrowy styl życia.

 

kn

O Nas … 

Klub stawia mocny nacisk na rozwój kadry trenerskiej oraz zawodników dyscyplin: pole sport, street workout, dyscyplin akrobatyki powietrznej. Klub jest głównym sponsorem Mistrzostw Polski oraz świata w akrobatyce powietrznej co sprawia że daje możliwość rozwoju kadry narodowej. Nasz model biznesowy opiera się na fitnessie butikowym z lokalami o powierzchni 300-500 m co czyni nas wyjątkowym pod względem jakości obsługi klienta. Liczba klientów w jednym klubie to około 400 osób którzy nie są anonimowi dla personelu treningi prowadzone są w niedużych grupach co daje kursantom namiastkę treningu personalnego oraz indywidualne podejście do każdego z nich. W naszym klubie znajdują się dwie sale: „Pole Dance Room” o powierzchni 70 m2, sala „Fit and Strong” do fitness i do treningu funkcjonalnego o powierzchni 140m2. Najbliższe 3 lata zarząd stawia za cel oprócz wspierania kadry narodowej otwieranie kolejnych punktów w Polsce i nie tylko. Dzięki temu stwarzamy nowe miejsca pracy, w których trenerzy robią to co kochają i to sprawia że są w tym perfekcyjni.

Nasz klub rekomenduje dwukrotna mistrzyni świata i finalistka „Mam Talent” Anne-Marie Kot oraz Milena i Ilona Krawczyńska, bliżej znane jako siostry ADiHD.

, , 

 

Absolutna NOWOŚĆ!

Pole Dance zdobył serca wielu kobiet na całym świecie! Jest to wspaniała forma fitnessu, dzięki której poprawisz swoją kondycje fizyczną, zrzucisz zbędne kilogramy oraz poprawisz wygląd swojej sylwetki! A co najważniejsze podbudujesz swoją samoocene i pewność siebie. Zaczynamy od podstaw. Niezależnie od wzrostu i wagi! Każdy ma prawo poczuć się piękny! Tylko trzeba chcieć, trzeba zacząć!!! Pole dance jest nie tylko sportem, przede wszystkim to świetna zabawa w rytm muzyki. Pole Dance początkowo uprawiali tylko mężczyźni jest to świetny sposób na budowanie sylwetki bez dodatkowych obciążeń zwiększa siłę, kształtuje prawidłową postawę, poprawia koordynację ruchową i elastyczność ciała zajęcia trwają 55 minut a spalasz nawet do 700 kcal!!.

Wyróżniamy cztery poziomy zaawansowania:

– „0” wprowadzający

– „A”  podstawowy

– „B” średnio zaawansowany

– „C” zaawansowany

Social media:

 Leila_sport_club

   Heros

bnb

Adres:

Godziny otwarcia:
Pon. -Pt. 14:00-22:00
Galeria Gala II piętro
ul. Fabryczna 2

20-301 Lublin

 info@leila.pl

 536 840 840

kjkjj

kjk

W miarę robienia postępów, według uznania trenera, uczestniczka może przystapić do egzaminu i zostaje przeniesiona do grupy bardziej zaawansowanej. Trening składa się z rozgrzewki, ćwiczeń wzmacniających i nauki figur akrobatycznych. Na zajęcia obowiązuje strój sportowy. W ofercie mamy równiez treningi personalne juz od 80zł.

Pole Dance w Leila Sport Club polecany jest przez samą Mistrzynie Świata Anne ­Marie Kot, finalistkę programu Mam Talent TVN i to wszystko w cenie jednego karnetu od 149 złotych.

Aby się zarejestrować skontaktuj się z recepcją. Rezerwacje popołudniowe odwołujemy do godziny 10:00 przez stronę: https://leila.strefaklienta.com.pl/logowanie lub poprzez wysłanie sms na nr 536 840 840, poranne dzień wcześniej, weekendowe w piątki do godziny 10:00.

 Obowiązuje jednorazowa opłata za kartę członkowską – 10pln 

jhjhj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *