Szkoła tańca POLL & ROLL !

Szkoła tańca BLACK LIPS !
17 grudnia 2018
Szkoła tańca MY POLE DANCE STUDIO !
14 stycznia 2019
Szkoła tańca POLL & ROLL !

Pole & Roll Studio to pierwsza profesjonalna szkoła pole dance w Stalowej Woli i Tarnobrzegu.

Założona w 2015 roku przez dwie siostry Martę i Ulę Haliniak. Pole & Roll Studio powstało

z prawdziwej pasji do tańca, sportu, gimnastyki, ale też z pasji do nauczania.

 

 

O Nas … 

Nasze zaangażowanie staramy się przekazywać nie tylko w formie solidnej technicznej nauki pole dance, ale w tworzeniu tego pięknego miejsca na mapie naszego miasta, gdzie każdy czuje się jak w domu, gdzie poznajemy ludzi z miłością do sportu, gdzie zdobywamy prawdziwych przyjaciół i stajemy się lepszymi wersjami siebie.

 

NASZA MISJA

Pole & Roll to wyjątkowe miejsce pełne pasji, cudownych ludzi i przyjaznej atmosfery. Ta przestrzeń została stworzona, aby rozwijać swoje umiejętności, realizować plany, urzeczywistniać marzenia, a co najważniejsze odkrywać siebie na nowo!

Nasze standardy nauczania są bardzo wysokie. Dbamy o prawidłową technikę, prawidłowy i zrównoważony rozwój naszych kursantów, a także o ich wszechstronność. Jakość jest dla nas bardzo ważna! Ważne jest dla nas także, by każdy z Was mógł poczuć się swobodnie i by nasze studio stało się Waszym drugim domem. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, pełnej pasji i zaangażowania, możemy Wam zapewnić najlepsze miejsce na ziemi do nauki pole dance, ale także najwspanialsze miejsce spotkań, rozwoju, wsparcia i cieszenia się życiem!

 

 

NASZA KADRA

Nasze instruktorki są pełne życzliwości i pomocy. Każdy trening to wyzwanie nie tylko dla kursantów, ale i trenerów, bo sala treningowa czasami przypomina prawdziwy ring: walcząc ze swoimi słabościami, z brakiem akceptacji własnego ciała, czy z brakiem poczucia własnej wartości, uczymy się wzajemnej pomocy, wiary w siebie i tego, że po prostu warto! Warto podjąć wyzwanie, zawalczyć o siebie i przekonać się, że w Pole & Roll Studio nie ma rzeczy niemożliwych, a nasze instruktorki są niezastąpione nie tylko w kwestii trików.

Nasza kadra to Ula i Marta Haliniak – jedne z najlepszych zawodniczek w Polsce! Kompetentne i utytułowane instruktorki, które swoje umiejętności potwierdziły zwyciężając w wielu krajowych i międzynarodowych mistrzostwach pole dance, pole art i pole sport. Dla instruktora bowiem samorealizacja i osiąganie sukcesów w zawodach jest bardzo ważne i tylko spełniony zawodnik gwarantuje Wam sukces na sali treningowej. Nasze instruktorki poprzez ciężką pracę osiągnęły sukces na skalę kraju, a teraz chcą dzielić się z Wami swoim doświadczeniem i poprowadzić Was przez meandry tego wspaniałego sportu!

Marta i Ula szkoliły się u najlepszych poledancerów w Polsce i na świecie. W naszej szkole nauczysz się pole dance od najlepszych i zobaczysz, że może on być pasją na całe życie! Oprócz bogatego doświadczenia jako zawodniczki i instruktorki zostały również docenione przez lokalne media jako zaufane nauczycielki i sportsmenki w wielu plebiscytach! Cieszymy się, że społeczność darzy nas takim ogromnym zaufaniem.

 

 

Adres:

ul. Siedlanowskiego 3/19
Stalowa Wola

Zadzwoń do nas:
730 130 136
Napisz do nas:
kontakt@poleandroll.pl
,mnm
mnm
Social media:

 poleandroll_stalowawola

mn m


 bjjnb

Jedyne profesjonalne pokazy tańca na rurze w Stalowej Woli i Tarnobrzegu oraz okolicach. Oferujemy pokazy artystyczne, sportowe, akrobatyczne. Nasze tancerki to wielokrotne mistrzynie pole dance, więc gwarantujemy niezapomniane widowisko taneczne i sportowe. Pokazy pole dance mogą uświetnić gale tańca, gale sportowe, jubileusze, uroczystości, imprezy plenerowe itp.

Najlepszy wieczór w mieście! Prawdziwie babski wieczór! Wspólny trening, zmysłowa choreografia lub babskie wygłupy! Ciesz się chwilą, poczuj się piękna! Ty też możesz tu być i cieszyć się wspaniałym wieczorem w gronie swoich przyjaciółek . Zarezerwuj już dziś, zanim ubiegną Cię inne!

Oferujemy salę do wynajęcia: na samodzielny trening, na zajęcia grupowe, treningi personalne, kameralne eventy firmowe, imprezy okolicznościowe, wieczory panieńskie. Zorganizuj u nas warsztaty, wystawę fotograficzną, sesję fotograficzną itp. Nasza klimatyczna sala nada wdzięku każdemu wydarzeniu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *