Szpilki w łóżku- fetysz wysokich obcasów

Co faceci sądzą na temat sexu w butach?
21 lutego 2018
szpilki na kobiecie

Z istotą fetyszyzmu mamy do czynienia głównie w sferze seksualnej, mówiąc o obiektach, miejscach czy zjawiskach, które nas silnie podniecają i wywołują jeszcze większą chęć do seksu. Fetyszem może być przedmiot, który jest obiektem naszego uwielbienia i nakręca nas jego obecność. Choć nie każdy się przyznaje, to fetyszyzm w życiu intymnym towarzyszy większości osób. Czasem dotyczy klasycznych elementów, które wprowadzają odrobinę magii do sypialni, jak na przykład seksowna bielizna czy gadżet erotyczny. Jednak zdarzają się fetysze bardziej perwersyjne, do których często trudno się przyznać. Dość popularną rzeczą, która potrafi rozpalić rządzę zwłaszcza u mężczyzn, są wysokie szpilki. 

kobieta w pleaser

Wiedzieliście, że fetysz związany z obuwiem nazywa się altocalciphilia? Dotyczy głównie mężczyzn, którzy czują podniecenie na widok kobiety w szpilkach lub po prostu, gdy obcują z butami na wysokich obcasach. Seks z kobietą lub mężczyzną w szpilkach nabiera jeszcze lepszego smaku, a orgazm staje się przyjemniejszy.

W końcu szpilki nie tylko same w sobie są piękne, ale wpływają na wygląd i psychikę kobiety. Nie tylko wyglądacie smukło, elegancko i seksownie, ale czujecie się bardziej pewne siebie. Prawda drogie Panie?

Często kobieta w szpilkach jest postrzegana jako dominująca, taka która wie czego chce. Potrafi rozbudzić wyobraźnię mężczyzny i zapanować nad jego ciałem. Wielu jest takich, co lubią ulegać swoim Paniom i poddawać się ich kontroli w seksie. Zdarzają się i tacy, którym sprawia przyjemność naciskanie butem po ich ciele. Nazwa takiego fetyszu to trampling. Wiedzieliście o tym?

Jednak panowie lubią czasem również widok mężczyzn w szpilkach. Odczuwają spełnienie, gdy mogą dotknąć but, polizać lub masturbować się nim. Nieważne, jaka płeć miała go na sobie. Jednak nie jest im obojętne jaki to but. Oczywiście musi być piękny, dobrze wyprofilowany, ze szpilką, na platformie, najlepiej w żywym kolorze. Takie buty można dostać naczęściej w sex-shopach. Używa się ich również podczas tańca na rurze.

A w jakich sytuacjach was najbardziej kręcą wysokie obcasy? Podzielcie się z nami opinią, czy szpilki w łóżku nadają charakteru waszej grze wstępnej ?

fot: https://www.fetyszdama.pl/

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *