Czym jest fetysz stóp?

Co faceci sądzą na temat sexu w butach?
21 lutego 2018
Jak rozpalić mężczyznę w sypialni – 5 propozycji butów, które go podniecą!
4 kwietnia 2018

 

 Najpierw zaczniemy od definicji słowa fetysz. Polega on na osiąganiu satysfakcji seksualnej wyłącznie bądź głównie w wyniku kontaktu z jednostką pobudzającą czyli fetyszem. Niekoniecznie zawsze musi być to obiekt fizyczny, może to być zapach, czynność bądź fantazjowanie o określonym zjawisku. Mówiąc o fetyszyźmie spotykamy się z  różnymi terminami np: agorafilia czyli bodźcem seksualnym są miejsca publiczne, hybristofilia to pociąg seksualny do osób, które dopuszczają się przestępstw albo trichofilia pobudzanie się na widok włosów partnera i wiele wiele innych.

A my dziś pod lupę wzięliśmy termin podofilia.

            To jedna  z odmian fetyszyzmu, która dotyczy stóp. To najstarsza i najbardziej powszechna perwersja seksualna świata. Polega ona na osiąganiu podniecenia i satysfakcji seksualnej podczas kontaktu ze stopami partnerki. Obecna jest również we współczesności przykładem tego mogą być filmy Quentina Tarantino, gdzie stopy są obdarzone szczególnym kultem.

Mężczyźni zwracają uwagę na kształt i wygląd kobiecych stóp co potwierdziły przeprowadzone  badania. Ideałem są małe stopy w rozmiarze 38, wypielęgnowane, na wysokim obcasie z odkrytymi palcami. Paznokcie powinny być pomalowane najlepiej na kolor czerwony.

 

 

Na portalach społecznościowych czy forach internetowych można natknąć się na grupy i dyskusję, które skupiają się na fetyszyźmie stóp. Są to z reguły  fora bardzo liczne. Można na nich oglądać filmiki, zdjęcia stóp które wstawiane są w postach i komentarzach. Osoby na tej grupie wymieniają się swoimi doświadczeniami, pytają o porady, oceniają swoje zdjęcia, czasami zapraszają się wzajemnie do wspólnej zabawy. Każda z napotkanych przeze mnie grup była zamknięta, pewnie dlatego, że niestety w dzisiejszych czasach fetysz czasami kojarzy się z dewiacją, czyli zaburzeniem preferencji seksualnych. Ale dzięki temu, że do grupy nie należą wszyscy ich członkowie mogą się czuć komfortowo i swobodnie.

 

A czy Wy chcielibyście podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z fetyszem stóp bądź jakimiś innymi ?

fot: https://www.fetyszdama.pl
Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

1 Komentarz

 1. Don Kam pisze:

  Witam.

  Jestem fetyszystą damskich stóp.

  Nie kręci mnie jednak tzw. “footjob”.
  Zdecydowanie wolę wąchać, całować i lizać stópki, a także ssać paluszki u stóp.

  Oczywiście stópki muszą być zadbane.

  Swego czasu, wąchałem i lizałem nawet buty koleżanek z pracy.

  Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *