Jak dbać o związek- kilka prostych wskazówek cz.I

swingersi
Swinging – na czym dokładnie polega zamiana partnerów?
20 lutego 2018
Zabawki erotyczne dla Pań- co wybrać ?
25 lutego 2018

1. Język miłości

Warto wdrożyć w życie nawyk mówienia ukochanemu partnerowi wszystkiego co jest miłe dla Niego. Podoba Ci się jak wygląda w nowej koszuli? Powiedz mu to. Był u fryzjera bo ostatnio powiedziałaś, że się trochę zapuścił. Doceń to. Mów mu o swoich uczuciach o tym, że go kochasz, że Ci zależy, że jest cudowny, wspaniały, dobry, kochany. Faceci pod grubą warstwą pewności siebie i męstwa potrzebują takiego wsparcia i motywacji. Nie trzymaj tego w sobie bo to prawda, że jak facetowi nie powiesz co siedzi w Twojej głowie to on nigdy się tego sam nie domyśli 😉

 

2. Upominki

Ten termin dla każdego oznacza coś innego, najważniejsze aby dostosować się do oczekiwań drugiej osoby. Nie musi być to bardzo drogi prezent czasami wystarczy skromny upominek: ulubiona gazeta, ulubiony napój czy płyta. Można tez poszaleć w kuchni nie wymaga to od nas dużego wkładu finansowego, a każdy mężczyzna ucieszy się z naleśników w kształcie serca, czy zdrowej sałatki przygotowanej do pracy. Najważniejsza jest pamięć, chęci i gest wobec partnera. Pokaż mu jak bardzo jest dla Ciebie ważny i okazuj to, że Ci zależy na każdym kroku a on z pewnością to doceni.

 

3. Rutynie mówimy stanowcze NIE

Jeśli w wasze życie wkrada się monotonia- zatrzymaj to. Zastanów się co należałoby zmienić. Jak lubicie spędzać czas? Dawno nie byliście  w kinie? Kup bilety i idźcie razem. Twój mężczyzna lubi chodzić na mecze piłki nożnej? Idźcie razem. Poświęć mu swoją uwagę bo może ostatnio byłaś zaganiana i bardzo zajęta. Znajdźcie zajęcie, które Wam obydwojgu sprawi przyjemność. W tych wszystkich zajęciach postaraj się dać mu jak najwięcej swojej uwagi i obecności.

 

4. Kocham Cię, Lubię Cię !

Te dwa magiczne słowa, każdy z Nas chciałby słyszeć jak najczęściej. Dają one poczucie bezpieczeństwa, są podstawą zdrowej relacji. Świadczą o głębokiej zażyłości pomiędzy partnerami. Ważne są słowa ale jeszcze bardziej liczą się czyny. Więc bardzo wskazane są miłe spontaniczne gesty, które dają poczucie ciągłego zainteresowania drugą osobą. Kocham Cię bądź Lubię Cię to słowa motywujące do dalszego starania. Nie zapominajmy w tym wszystkim o odrobinie romantyzmu by utwierdzać się wzajemnie o uczuciu zakochania.

 

5. Bądź radosna i uśmiechnięta

Musisz nauczyć się być szczęśliwa sama ze sobą, bo jeżeli tak nie jest to w niedługim czasie można obciążyć partnera zarówno emocjonalnie jak i psychicznie. Faceci szczególną uwagę zwracają na uśmiech. Jeżeli kobieta jest radosna  emanuje ciepłem i pozytywną energią to przełoży się to na Wasz związek i razem zbudujecie trwałą relacje na solidnych fundamentach.

 

Jeśli chcesz aby Wasz związek był cały czas świeży czerp radość ze swojego

dawania a to z pewnością doda paliwa Waszemu związkowi.

 

 

A co Wy byście dodali do naszych wskazówek? Czekamy na Wasze sugestie w komentarzach.

 

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

1 Komentarz

  1. Aga pisze:

    Fajny artykuł.Na co dzień zapomina się o takich prostych zasadach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *