Aqua Pole – rewolucja na rynku Aqua Fitness !

Warsztaty z Katarzyną Bielecka 17 Marca w Warszawie !
26 lutego 2018
Natalia Meshcheryakova odwiedzi Radom 31 Marca!
3 marca 2018

Aqua pole -czyli zajęcia na rurce w basenie pojawiły sie już 8 lat temu! Innowacyjne zajęcia oraz super sprzęt zostały wymyślone i opatentowane  we Włoszech w 2010 roku przez instruktorkę fitness Aqua i właścicielkę basenu Monicę Spagnuolo we współpracy z międzynarodową instruktorką fitness Aqua Stefanią Manfredi.

 

 

Pomysł okazał się świetną forma sportu, siłowych ćwiczeń, zabawy – a przede wszystkim było to czymś nowym na rynku światowym.Panie szybko zyskały sukces!

Dziś Aqua pole można znaleźć w wielu europejskich, amerykańskich, azjatyckich i australijskich miastach w centrach wodnych i kompleksach sportowych.Głównie wykorzystując sprzęt Acquapole.

Zajęcia prowadzone są na specjalnych stabilnych rurach przytwierdzonych do dna basenu. To wspaniała odmiana treningu o charakterze wytrzymałościowym i wzmacniającym.

Specjalna choreografia, wykorzystywanie wszelkiego rodzajów ćwiczeń obciążającym mięśnie tułowia,

kończyn górnych i dolnych, takie jak podjazdy, obroty, inwersje ciała, umożliwiają kształtowanie siły,

wytrzymałości, koordynacji oraz gibkości, wszechstronnie oddziaływają na organizm ćwiczących, uatrakcyjniają zajęcia oraz potęgują obciążenia. Forma adresowana dla kobiet i mężczyzn.

Najpopularniejszym sprzętem a moze nawet jedynym? 🙂 Jest Acquapole, który został zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany we Włoszech. Składa się z odpornej na korozję stali nierdzewnej AISI 316

Jest to najbardziej wszechstronny i najbardziej dopracowany sprzęt wodny dostępny obecnie w branży fitness. Może być używany do dowolnego poziomu umiejętności.

W Polsce również mamy kilkanaście miejsc , gdzie można pójść na zajęcia aqua pole 🙂

Jak Wam się podobają? Byliście już na takich zajęciach?

 

Dorota.

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

1 Komentarz

  1. Aga pisze:

    O! nawet nie wiedziałam:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *