BDSM – temat tabu czy powszechnie lubiana aktywność w łóżku?

FETYSZOMANIA 2018-edycja wiosenna !
4 marca 2018
bdsm
5 sposobów na praktykowanie ostrego seksu w stylu BDSM
19 marca 2018

Seks jest dla każdego czynnością, która na stałe przejawia się w relacjach damsko- męskich lub homoseksualnych. Wszyscy chętnie oddają się przyjemności, która jest efektem udanych igraszek z partnerem czy partnerką. Jednak nie każdy ma odwagę, aby mówić głośno o tym, co najbardziej lubi w łóżku. Tylko pozornie jest to klasyczny seks z pozycją misjonarską. Wiele osób podczas intymnego spotkania wykazuje zamiłowanie do agresywnego seksu z technikami BDSM.

Zacznijmy od definicji powszechnie nam znanego skrótu. Pochodzi od „Bondage & Discipline”, czyli krępowanie ciała; „Domination & Subbmision” , jest to dominacja i uległość; „Sadism & Masochism” , czyli zadawanie bólu i masochizm. Dla wielu z nas jest to temat kontrowersyjny, niecodzienny. Jednak my obalamy mity i nie wstydzimy się mówić o perwersjach. Wszystko jest dla ludzi, więc tak naprawdę nie ma nic złego w bardziej agresywnych preferencjach seksualnych, o ile obie strony się na to zgadzają.

bdsm fetysz

Dla każdego zabawa BDSM może wyglądać inaczej. Niektórym wystarczy krępowanie rąk w kajdankach z zasłoniętymi oczami, a inni będą szukać naprawdę mocnych wrażeń, montując w swojej sypialni zestaw fetyszystów. Dla takich zwolenników istnieje mnóstwo zabawek takich jak : łóżko z pasami do wiązania , huśtawka dla dwojga czy zestaw masek i knebli do ust. Ważne jest to , aby partnerzy chcieli tego samego od „ ostrego seksu”. Jeśli jedna ze stron lubi mieć władzę nad drugą i poniżać ją w podniecający sposób, a ta druga czerpie z tego przyjemność i satysfakcję, to jest to najlepszy przykład zgrania partnerów, a tym samym przełamania rutyny. Widać , że takie osoby mają nie tylko wyobraźnię, ale również zaufanie do siebie.

bdsm domina

Na rynku istnieje mnóstwo gadżetów, które pozwolą wam urozmaicić wasze życie seksualne w naprawdę niegrzeczny sposób. Dla tych, którzy lubią „ostrą jazdę” polecane są produkty, które sprawiają ból, ale taki przyjemny…Należą do nich zaciski na sutki, kneble w kształcie koła, skórzane pejcze, a nawet przyrządy do elektroseksu. To idealne rozwiązanie dla tych, których zadowoli tylko moc elektryczna, płynąca po całym ciele. To jest już dawka naprawdę mocnych doznań.
Oczywiście dla początkujących również znajdą się gadżety, które w nieco mniej bolesny sposób pozwolą zabawić się niczym Państwo Grey. Można zacząć od przypięcia partnerki do łóżka za pomocą kajdanek i łaskotania jej piórkiem. Takie tortury na pewno dadzą dużo przyjemności. Jeśli taka delikatna zabawa się spodoba, zawsze można przejść na wyższy poziom i spróbować klapsów z batem.

Prezentujemy wam kilka gadżetów, które pozwolą wam wejść w świat fetyszu i zabawy BDSM…!

Produkty pochodzą ze strony www.venus.net.pl

zaciski na sutki

 

gra bdsm

 

A wy co sądzicie o nietradycyjnych igraszkach w łóżku? Lubicie BDSM?

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *