5 sposobów na praktykowanie ostrego seksu w stylu BDSM

BDSM – temat tabu czy powszechnie lubiana aktywność w łóżku?
8 marca 2018
Sklep VENUS partnerem tegorocznej FETYSZOMANI 2018r.
20 marca 2018
bdsm

Każdy na pewno słyszał termin odnoszący się do technik seksualnych – BDSM. Ale tak naprawdę nieliczni tylko wiedzą na czym dokładnie polega i jakie są najczęstsze rodzaje zabawy między partnerami, my chcemy zaprezentować wam najpopularniejsze wraz z nazewnictwem. Być może jeszcze nie słyszeliście co najbardziej lubią zwolennicy przyjmowania bólu i poniżania w łóżku, dlatego czytajcie uważnie, może coś wam przypadnie do gustu? Jawnie bądź skrycie, na pewno jesteście gotowi na mocne wrażenia. 

bdsm

 

1. HOGTIE

Jest to technika, powszechnie lubiana przez pary, które bawią się w uległość i dominację. Polega na związaniu nóg i rąk „ofiary” w taki sposób, aby nie mogła się ruszać. W takiej pozycji zostają wyeksponowane pośladki oraz stopy, które są bardzo lubiane przez fetyszystów. Wtedy można dokuczać osobie uległej, zyskując przy tym ogromne podniecenie. Na rynku erotycznym istnieje wiele gadżetów, które bardziej pomagają uzyskać oczekiwany efekt, niż klasyczna lina do bondage’u. Czasami jest wzmocniona sztywnym, metalowym łańcuchem, aby ktoś naprawdę nie mógł się ruszyć. Istnieją również specjalne ławy, do których przypina się osobę uległą.

hogtie bondage

 

2. SPANKING

Polega na wymierzaniu kary osobie uległej poprzez biczowanie, klepanie, chłostanie różnymi gadżetami. Używa się pejczy, batów, klepek, pasków. Jest to czynność podniecająca obie strony. Nie chodzi tutaj tylko o sam ból, jednak o oddanie swoje ciała drugiej osobie i pokonywanie granic własnego lęku przed czymś nietradycyjnym.

 

3.   TRAMPLING

Jest to mało popularne określenie, jednak czasami funkcjonuje w zabawie BDSM. Jeden z partnerów wywiera nacisk na drugiego poprzez chodzenie po nim, podduszanie, przyciskanie pewnych części ciała. Fetyszyści zazwyczaj uwielbiają przy tym buty, nie tylko bose stopy. Często lubią nawet szpilki, przez które próg bólu jest naprawdę wysoki. Jest to technika, która przy nieuwadze i nieodpowiednim wykonywaniu może okazać się niebezpieczna. W skrajnych przypadkach można przypisywać do tej techniki tendencje masochistyczne, a już na pewno chęć całkowitego oddania ciała drugiej osobie.

trampling 

 

4. CBT COCK

To jest jedna z bardziej hardcorowych technik bondage. Tylko dla mężczyzn o mocnych nerwach i skłonnościach do masochizmu. Duży ból jest gwarantowany, co zapewne zwolenników może jedynie zachęcać. Jest to torturowanie genitaliów poprzez ściskanie, wiązanie, szczypanie, a nawet przekłuwanie. Brzmi nieprzyjemnie czy chcecie może spróbować jak to smakuje?

 

5. ANONIMOWOŚĆ

W perwersyjnym seksie podniecające jest przybieranie ról. W BDSM nie praktykuje się noszenia stroju pielęgniarki czy policjantki, bo to zbyt tradycyjne, ale lubiane są maski, które często przypominają postać zwierzęcą. Może to być głowa psa lub prosiaka. Jednak nie tylko tego typu maski zasłaniają prawdziwe oblicze osoby uległej lub dominującej. Mogą to być również lateksowe maski, które mają otwór jedynie na oczy i usta.

Co sądzicie o takich technikach w łóżku? Jesteście za czy przeciw?

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *