Sklep VENUS partnerem tegorocznej FETYSZOMANI 2018r.

bdsm
5 sposobów na praktykowanie ostrego seksu w stylu BDSM
19 marca 2018
Warsztaty z mistrzynią świata Pole Sport Iwoną Drzymałą 08 Kwietnia 2018 !
22 marca 2018

Znamy już aktualny program wiosennej edycji!

Imprezę dzielimy na:
• strefę SOFT, czyli miejsce, gdzie będzie mogli spokojnie pogadać przy piwie, pooglądać pokazy czy wziąć udział w pokazach i zabawach na scenie,
• strefę HARD, gdzie bardziej doświadczeni lub żądni wrażeń będą mogli oddać się bez skrępowania zabawom i uciechom, na jakie będą mieli ochotę.

Strefa SOFT to:
• sala barowa i targowa,
• scena i sala taneczna,
• palarnia.

Strefa HARD to:
• playroom,
• darkroom.

Czym różnią się PLAYROOM od DARKROOMu?

Tym, że playroom to miejsce przewidziane do zabaw typowo BDSMowych i będzie wyposażone w różne meble i akcesoria niezbędne do takiego zacieśniania znajomości.
Natomiast darkroom jest miejscem przeznaczonym tylko do zabaw konkretnych osób (duetów oraz większych grup) bez udziału publiczności. W związku z tym osoby chcące jedynie popatrzeć na zabawy innych, będą wypraszane przez opiekunów darkroomu, czyli Lady A. oraz Mistera B., z którymi będzie można spotkać się w „poczekalni”.
W darkroomie znajdziecie również wiele ciekawych gadżetów i dodatków od naszych sponsorów, które uatrakcyjnią Wam zabawę. Znajdziecie tam też box znany pod nazwą „Glory Hole”, do skorzystania z którego serdecznie zapraszamy 😀

!!PAMIĘTAJCIE!!
Toalety są strefami zdemilitaryzowanymi, więc wszystkich chętnych zapraszamy do zabawy w strefie HARD! :]

Kolejnym eksperymentem jest lekka zmiana formuły pokazów. Odeszliśmy od modelu powielanego na chyba wszystkich imprezach w tym kraju, a mianowicie pokazów statycznych, dziejących się tylko na scenie, gdzie widzowie są jedynie biernymi uczestnikami imprezy!

Znani i lubiani przez Was performerzy EvilDoll i Nefteho wraz z zaproszonymi gośćmi przygotowali specjalny program niespodzianka.

Pokazów, jak zwykle, będzie kilka. Będzie kilka standardów, bez których żadna impreza, szczególnie nasza, obejść się nie może, a mianowicie pokaz shibari.
Nefteho i EvilDoll, wraz ze swoją uroczą asystentką, zaprezentują pokaz przygotowany specjalnie na FETYSZOMANIĘ. Z informacji, jakie docierają do nas z obozu treningowego, możemy wnioskować, że pokaz ten spodoba się miłośnikom wiązania, kontroli oddechu oraz wykorzystania lin jako narzędzi tortur oraz dyscypliny.
Wiemy również, że miłośnicy klimatów femdom powinni być zadowoleni z jednego z pomysłów naszych performerów, choć nie wiemy, czy jeden uległy podoła wymaganiom dwóch bezpruderyjnych domin. Może trzeba będzie poszukać wśród zebranych kogoś, kto go wesprze, a może nawet nie jednego…
Będzie też coś da tych, którzy lubią zadawać ból i znęcać się nad innymi używając do tego celu różnych, oj uwierzcie nam, przeróżnych narzędzi. Czy nasze dzielne występujące podołają zadaniu?
A może znajdzie się wśród publiczności ktoś, kto zawstydzi swoją odwagą i odpornością tych, którzy od lat są znani z tego, że mało co jest ich w stanie zaskoczyć?
Będą igły, będą sznurki, będzie skóra i guma. Będą wyuzdane zabawki i urządzenia, których przeznaczenia będziecie mogli się tylko domyślać. Będzie świst bata i klapnięcia pacek!
Będzie się działo!

W międzyczasie przeprowadzimy pierwszy w Polsce turniej dla par „WHEEL of TORTURE”.
Tak proszę Państwa – zmieniamy formułę rozdawania nagród poprzez loterie, sierotki i inne takie atrakcje! Przedstawiamy Wam w pełni interaktywne show, w którym do wygrania jako nagroda główna będzie nocleg w apartamencie SinStop w Gdyni (http://sinstopapartament.pl), a wszystko to przy Waszym udziale i współudziale.

Przede wszystkim chcielibyśmy się pochwalić, że nasz zaprzyjaźniony sklep www.venus.net.pl jest partnerem tegorocznej imprezy Fetyszomania!

Do zobaczenia 21 kwietnia!

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *