Pole Dance Tour 2018 !

Podejmij wyzwanie! Nowa zabawa – Esensai challenge
26 marca 2018
Wywiad z jedną z najbardziej utalentowanych instruktorek pole dance w Polsce!
6 kwietnia 2018

Kochani, już w czerwcu rusza Pole Dance Tour 2018r. !

8 najbardziej rozpoznawanych trenerów ruszy w Polskę i poprowadzi warsztaty aż w 10 miastach i 18 szkołach Pole dance !!!

 

Razem z trenerami pojedzie ekipa filmowa, fotograf i koordynatorzy, więc całość będzie relacjonowana na bieżąco.

Poza skorzystaniem z warsztatów będzie można śledzić swoich ulubionych trenerów, wspierać ich po każdej kolejnej, nieprzespanej nocy oraz odwiedzać ich w wybranych miastach!

Dodatkowo poza odwiedzinami w szkołach Pole Dance trenerzy zwiedzą również wybrane miasta. Będzie również można zobaczyć jak wygląda taki warsztatowy dzień od kulis i ile wysiłku kosztuje trenera poprowadzenie kilku warsztatów dziennie.

Trasa jest podzielona na 2 turnusy:

1 Tour – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Łódź – Warszawa
Trenerzy:
Malwina GS
Magdalena Beng
Sonia Kajdanowska
Klaudia Nowak

2 Tour – Olsztyn – Gdańsk – Bydgoszcz – Poznań
Trenerzy:
Patryk Rybarski
Agnieszka Jurczak
Iwona Drzymała
Krystian Izert

 

Tematy spotkań oraz Trenerzy:

Klaudia Nowak
“Pole art” – na warsztacie bedziemy pracować nad techniką pracy z floor workiem oraz trickami ktore zostana polaczone w krotki uklad choreograficzny. Poznacie podstawy tańca wspòłczesnego i róznych styli tanecznych wykorzystywanych w choreografiach pole dance. Duża uwagę zwrocimy na wyraz artysyczny oraz znalezienie wlasnego “flow”

“Calisthenics4pole” – jest to autorski program treningowy stworzony przez Mistrzynię Polski Street Workout. Oparty jest na metodach kalisteniki, wzmacnia siłę środka oraz zwiększa ruchomość oraz stabilizacje obręczy stawowych. Program wzbogacony będzie o ćwiczenia stabilizacyjne i izometryczne (m.in. sylwetki gimnastyczne), które są świetną bazą pod trening i figury pole dance (m.in human flag).

KLAUDIA NOWAK – POWER BALLERINA
Osiągnięcia: – Zwyciężczyni Esensai Championship 2017 w kategorii „Profesjonalistki”, wyróżniona nagrodą specjalną za najlepszy występ artystyczny. – Finalistka presitiżowego konkursu Women’s Health – Next Fitness Star 2017. – Mistrzyni Polski Street Workout Poland Championships 2016. – Trzecie miejsce na Street Workout Poland Championships 2017. – Vice-mistrzyni międzynarodowych, prestiżowych zawodów PoleArt Spain 2016. – Zwyciężczyni Pole Show Art of Poland 2014. – Trzecie miejsce na Pole Art Polska 2015. – Finalistka Summer Pole Battle. – Trzecie miejsce na FIWE Bar Battle. – Złota i srebrna medalistka MP w aerobiku sportowym w kategorii trójek. – Finalistka Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w Fisaf Fitness Championships. Wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności wykorzystuje podczas treningów tańca na rurze. Pole Dance jest dla Niej idealnym połączeniem dwóch największych pasji – tańca i akrobatyki. Klaudia jest mgr WF, instruktorką tańca, gimnastyki i pilates, choreografką oraz tancerką zespołu Art Color Ballet.

 

 

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28471446_595996544099582_2253736027891957760_n.png?_nc_cat=0&oh=de62071a50163195d1848bccc902cb0a&oe=5B69D9FD

Sonia Kajdanowska

“Latino Pole Dance” – Jeśli porywają Cię latynoskie rytmy, wybuchy emocji, szybkie zwroty akcji, charakter i namiętność to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Energiczna samba, zmysłowa rumba a może skoczny jive? W połączeniu z pole dance wyciska niezłe poty, ale daje również niesamowitą energię! Sonia postara się Was zabrać w jej roztańczony świat, byś i Ty się w nim rozkochała

“Bendy & Flexy Beasts” – Zawsze marzyłaś o tym by zwijać się w precelek? A może pracujesz nad swoimi szpagatami? W takim razie nie może Cię zabraknąć na tym warsztacie. Popracujemy nad rozciągnięciem całego ciała, byś mogła stawiać czoło niesamowitym figurom pole dance i nie tylko.

Sonia Kajdanowska – To tancerka, instruktorka tańca i studentka Wychowania Fizycznego. Sonia ukończyła kurs instruktora tańca ze specjalnością ‘taniec towarzyski’ organizowany przez Egurrola Dance Studio i Polską Akademię Sportu. Wielbicielka wszelkich sportów, z przygotowaniem gimnastycznym, miłośniczka Pole Dance. Posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Sonia regularnie szkoli się u najlepszych nauczycieli i zawodników na świecie odkrywając nowe tajniki tańca, tańca w powietrzu i stretching-u. Jest jedną z trenerek w projekcie „Pole Predators” gdzie odpowiada za tematykę tańca. Sonia jest jedną z najbardziej roztańczonych trenerek pole dance w Polsce, pasjonatka gorących, latynoamerykańskich rytmów co bardzo często wykorzystuje w swoich choreografiach. Na co dzień prowadzi zajęcia w Warszawie, ale daje też warsztaty na terenie całej Polski. Ambitna, pełna pasji, motywuje do ciężkiej pracy ale i zaraża entuzjazmem, energią i chęcią prowadzenia aktywnego trybu życia. Uśmiechnięta, ale niech jej uśmiech Cię nie zwiedzie – jest bardzo wymagająca. Ma swoje zwolenniczki, które po zajęciach z nią powtarzają: “Wszyscy ćwiczą z Chodakowską, a ja wolę z Kajdanowską”

 

 

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28684922_595996724099564_4317540140869222400_n.png?_nc_cat=0&oh=20b3f0034fb9eae3ac8f6f13c2afda2c&oe=5B27CD95

Magdalena Beng

“Exotic Flow” – choreografia do muzyki elektronicznej w Rosyjskim stylu! Miękkie i kobiece ruchy i tricki prosto z Sankt Petersburga!

“Exotic Tricks” – ulubione tricki Magdaleny z wykorzystaniem rurki jak i najnowsze floorworkowe przejścia, skoki i szpagaty!

Magdalena BENG
to założycielka szkoły BENG. Poprowadzi dla Was zajęcia Pole Dance, Exotic i Sexy Dance.
Przedstawicielka młodego pokolenia tancerzy tańca towarzyskiego, utalentowana tancerka i pełna pasji i charyzmy instruktorka. Jak większość tancerzy „towarzyskich” tańczy od dziecka, szlifując warsztat taneczny u najlepszych. Efektem tej pracy jest osiągnięcie najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcach standardowych. Była kilkakrotną finalistką Mistrzostw Polski, Mistrzyni Polski Południowej i Śląska.
Po zakończeniu kariery w tańcu towarzyskim odkryła Pole Dance i zamieniła partnera na rurkę 😉 Magdalena zdobyła 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w Pole Dance w kat. solistki debiutantki. Czasami wraz z Dominiką Tatoj zobaczycie ją w duecie. Razem zwyciężyły w wysokiej rangi zawodach Pole Art w Gdańsku. Spopularyzowała exotic w Polsce, jeżdżąc po całym kraju ucząc warsztatów z tej tanecznej i kobiecej strony Pole Dance, starając się zarazić pasją do tańca wszystkie kobiety. Magdalena jest zawsze uśmiechnięta! (to plus szpilki jej znak rozpoznawczy). Chodzą słuchy, że jest cierpliwa i nauczy każdego! Jej zajęcia prowadzone są w luźnej , koleżeńskiej atmosferze. Uważa, że nie ważne są kroki, a uśmiech i radość jaką daje taniec! Jej zajęcia to energetyczna mieszanka kunsztu tanecznego, wysiłku i zabawy czyli wszystko, co sprawia, że wychodzimy z nich zmęczeni ale szczęśliwi

 

 

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28577929_595996670766236_4468528599468605440_n.png?_nc_cat=0&oh=7f3ad0a8612de8288b24159b20cb9c9b&oe=5B383572

Patryk Rybarski

“Pole Choreo Short Combos” -Warsztat poświęcony rozwinięciu umiejętności tworzenia choreografii. Potrafieniu wybrnięcia z sytuacji tzw bez wyjścia. Kiedy trzeba z jednej rurki przetransportować się jakimś kombosem na podłodze do drugiej. Poznamy kilka kombosow choreo i nauczymy się czystości ruchu i pogłębimy świadomość własnego ciała.
Poziom kursantów – poziom zaawansowany

“Pole Acro” – Warsztat poświęcony na wszelkiego rodzaju wskoki na rurę, przejścia czysto akrobatyczne, stania na rękach, przedramionach, salta itp. Często dziewczyny boją się wykonywać takie figury na zajęciach z kursantkami a jest to glownie spowodowane brakiem umiejętności asekuracji dlatego chciałbym na tym warsztacie sporą część poświecić przy tłumaczeniu trików na asekurację właśnie.
Poziom kursantów – poziom zaawansowany.

PATRYK RYBARSKI
Vice mistrz świata POLE DANCE IPC w Hong Kongu, finalista międzynarodowych zawodów POLE ART w Sztokholmie i POLE DANCE CUP w Warszawie. Tancerz, choreograf, instruktor, zajawkowicz, który wciąż udowadnia sobie, że jak się czegoś chce i wkłada się w to całą swoją energię to wszystko jest możliwe. Swój warsztat taneczny doskonalił przy wielu produkcjach teatralnych, muzycznych, telewizyjnych takich jak : „Metro”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Upiór w Operze”, „Akademia Pana Kleksa”, „Aladyn Jr.”, „Deszczowa Piosenka”, „Magiczny Sklep z Zabawkami”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „PowderHerFace”, „Zemsta Nietoperza”, „Calineczka”, „Dobre Ciało”, „Poem of Chopin”, „Doktor Żywago”, serial „Tancerze”, „Brzydula”, „Got to Dance”, „Mam Talent”, „You Can Dance”(special guest edycja Polska i Ukraińska). Swoją przygodę z Pole Dance rozpoczął w 2011 roku. Przez pierwsze lata był instruktorem w OHLALA, od 2017 roku działa jako POLEonThePOLE w SamoCentrumWszechświata w Warszawie. https://web.facebook.com/poleonthepole/

 

 

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28577228_595996697432900_6376104041558048768_n.png?_nc_cat=0&oh=0cd140133c6fbc21b89ad3d72b032acc&oe=5B386EA9

Iwona Drzymała

“Flexy dla sztywniaków/ Flexy dla opornych” -Daleko Ci do szpagatów i mocnych gięć w plecach? A piękne flexy figury to jedynie sny i marzenia? Chcesz poczuć się lekko i zwiewnie, a nie jakbyś połknęła kij od szczotki? Te zajęcia będą idealne dla Ciebie!
Tylko spokojnie, nie będziemy na siłę łamać kręgosłupów i zrywać mięśni 😉 Iwona przygotowała dla was specjalny program zajęć gdzie nauczycie się jak umiejętnie przekształcić flexy figurę tak żebyście byli w stanie ją wykonać. Czasem wystarczy inaczej się przekręcić, w inny sposób złapać nogę i nagle powstaje prostsza i osiągalna wersja figury marzeń:D Będziemy próbować, kombinować, tworzyć, po to żeby pomóc Ci uwierzyć, że wszystko da się osiągnąć małymi kroczkami! Patrzysz na figurę ze szpagatem, czy gięciem i myślisz i tak tego nie zrobię. Te zajęcia pokażą Ci, że zawsze warto próbować!

“Pole dla mocno przegiętych” – Nudzą Cię już zwykłe flexy figury? Chcesz czegoś więcej? Chcesz nauczyć się jak łączyć gięcia i szpagaty w nietypowe przejścia? Te zajęcia to wyzwanie dla każdego bezkręgowca! 😀 Nie będziemy robić zwykłych figur, będziemy wić się jak wąż na rurce! Przygotujcie wasze mięśnie i stawy, bo będziemy odkrywać nowe możliwości 🙂 Dzięki tym warsztatom będziesz chciała się już tylko rozciągać.

Iwona Drzymała – Aerial Dance
Jest licencjonowanym tancerzem-choreografem oraz magistrem pedagogiki tańca. Studia taneczne umocniły ją w przekonaniu, że swoją przyszłość zwiąże z tańcem. Jej droga zawodowa tak naprawdę rozpoczęła się w łódzkim teatrze “V6”, w którym występowała na scenie. To także tutaj pierwszy raz miała styczność z rurką, od której wszystko się zaczęło. Jako zawodowy pedagog tańca potrafi w prosty i skuteczny sposób przekazać swoją wiedzę. Dopasowuje system nauczania do indywidualnych potrzeb kursantów. Ucząc, Iwona również wykorzystuje swoją wiedzę choreograficzną.
Tancerka specjalizuje się w tańcu w powietrzu: pole dance, aerial hoop, szarfy, pasy. Dodatkowo znana jest ze swojej ogromnej elastyczności ciała.
Osiągnięcia:
Mistrzyni Polski w Street Dance Show (2008r.)
Wicemistrzyni Świata z formacją “Pech” (2008r.)
Certyfikat instruktora Pole Dance (2014r.)
Mistrzostwa Polski Pole Sport w kategorii debiutantki (2014r.)
II miejsce w “Summer Pole Battle 1st. Edition” (2015r.)
Certyfikat z Open Mind Functional Stretch (2015r.)
Mistrzyni Międzynarodowych Zawodów Pole Art Experience (2017r.)
Mistrzyni Aerial Hoop Professional na Mistrzostwach Polski Air Power Athletic (2017r.)
Wicemistrzyni Pole Sport Professional na Mistrzostwach Air Power Athletic (2017r.)
Wicemistrzyni European Air Power Athletics w kategorii Aerial Hoop Professional B (2017r)
Mistrzyni European Air Power Athletics w kategorii Pole Sport Professional B (2017r.)
Dodatkowe osiągnięcia:
Trener w pierwszym polskim projekcie trenerskim Pole Dance „Pole Predators“.
Tancerka powietrzna w spektaklu „Lamaila” w Teatrze Wielkim w Łodzi
Tancerka powietrzna w Koreańskim filmie „Real”
Akrobatka w Łódzkim Teatrze V6
Tancerka cały czas podnosi swoje kwalifikacje szkoląc się
u najlepszych:
Pole Dance:
Marion Crampe, Alex Shchukin, Oona Kivela, Heidi
Coker, Anastasia Skukhtorova, Anastasia Sokolova,
Evgeny Greshilov, Kristian Lebedev, Bendy Kate, Marlo
Fisken, Alessandra Marchetti, Yvonne Smink, Natasha
Wang.
Rozciąganie:
Kristina Nekyia z Fit & Bendy, Marion Crampe – All About
Xtreme Flexibility.

 

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28575753_595996527432917_7793027504993730560_n.png?_nc_cat=0&oh=6fe0a5f47e4691adddef928264056a0e&oe=5B6E281A

 

 

Krystian Izert


“Iron X – progresja bez bólu” – Czyli wyciągnięcie najważniejszych i najistotniejszych rzeczy z metodyki nauczania Flag. Różne szkoły progresji, skalowania wyznaczą nie tylko słabe ogniwo nad którym trzeba się skupić ale również pozwoli efektywniej pracować pamięci mięśniowej nad taką figurą.

“Handstand” – proste światowe metody i niwelowanie słabych ogniw. Życie, które jest przewrócone do góry nogami nie jest łatwe. Podczas warsztatów zmienimy ten stereotyp! Wystarczy dobrać ćwiczenia – kilka z wielu serwowanych podczas warsztatów ćwiczeń. Poznacie jakie są typowe błędy związane z brakiem świadomości techniki oraz wachlarz ćwiczeń pod te ogniwa.

Krystian Izert
Jedyna osoba na świecie z takim zapleczem dziedzin sportowych – zlepia wiele dziedzin w jedną – unikatową formę: yoga, kalistenika, gimnastyka sportowa (elementy gymnastic bodies), street wokrout oraz pole sport. Dzięki czemu do tej pory stawiał na ręce w swojej karierze sportowo-biznesowej aż 60 tysięcy początkujących osób. Opiekuje się mistrzami z dziedzin wspinaczki, crossfit-u, biegów OCR, pole-danc-u oraz street workout-u.
Jest studentem WSWCF Academy (Międzynarodowa Federacja Kalisteniki i Street Workout)oraz wykładowcą, szkoleniowcem w Akademii Mistrzostwa Sportowego z zakresu kalisteniki. Pierwsze kroki stawiał za flagą World Calisthenics Organization (lvl1).
Wykładowca Pole Predators – projekt trenerski oraz Pole Dance Armagedon Camp z zakresu kalisteniki dla osób ćwiczących Pole Sport.
Trener personalny, instruktor Indoor Cycling i trener kalisteniki z elementami gimnastyki.
Prelegent na konferencjach dla Fundacja Zarabiaj Na Pasji oraz trener na licznych obozach sportowych i biznesowo-sportowych.
Wzmacnia osoby uprawiające Pole Sport oraz wraz z świetną Pole Dancer Berenika Nienadowską prowadzi warsztaty z acroduo.
Organizuje sportowe eventy/spotkania/ warsztaty takie jak: “Kalistenika na Andersa”, “Energy of Handstand”, “Energy of Muscle up” gdzie podczas XIV spotkań treningowych uczestniczyło blisko 1000 osób.

 

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28471753_595996600766243_7210988620964954112_n.png?_nc_cat=0&oh=1c050bff5f3a533b94489ea8b669e519&oe=5B321B1E

 

Agnieszka Jurczak


“Contempole” – Te zajęcia służą nauce płynnych przejść pomiędzy pozycjami z wykorzystaniem elementów tańca współczesnego. Choreografia Contempole uczy wyrażania siebie w tańcu, przy jednoczesnym doskonaleniu techniki wykonywanych pozycji. Tutaj nie ma pośpiechu, ważny jest przepływ flow i wczucie się w klimat. Przepłyńmy przez tę choreografię razem ?

“Feel the kick! Pole dance regrips” – Na tym warsztacie poznacie ciekawe zmiany chwytów, które pomogą Wam uatrakcyjnić Wasz układ i choreografię. Efektowne przejścia i kombinacje na wysokości to coś co pole dancerki lubią najbardziej!

Agnieszka Jurczak
2 miejsce kategorii solistek debiutantek – Mistrzostwa Mazowsza Pole Dance 2013, Trener w „Pole Predators – projekt trenerski” – Psycholog. Uczęszczała do szkoły sportowej do klasy pływackiej, udziały w zawodach umożliwiły jej zdobycie wyróżnień sportowych. Aktywnie trenowała łyżwiarstwo figurowe, jednak największą pasją stał się Pole Dance. Pozwala pokonywać własne ograniczenia, nieustannie się rozwijać i samodoskonalić. Agnieszka jest licencjonowanym zawodnikiem pole dance oraz instruktorem Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska (nr licencji 004). Swoje umiejętności rozwijała na warsztatach między innymi z Heidi Coker, Marion Crampe, Anastasią Sokolovą, Marlo Fisken, Dimitri Politovem czy Pink Pumą

 

 

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28661204_595996537432916_2927432657933434880_n.png?_nc_cat=0&oh=adf8ffb427e4618ebeb8da80af8f7c4b&oe=5B6F79BB

Malwina GS


“Tricks&Combos by GS” – Front hook’a opanowałaś już bez rąk, bez nóg, a nawet bez rąk i nóg jednocześnie? Potrafisz wejść do supermena na sto tysięcy sposobów? Butterfly to figura, w której możesz obejrzeć trzy sezony serialu na Netflix’ie? Czasy wydobyć z Pole dance coś więcej! Na warsztatach w Malwiną GS poznasz najnowsze figury, ale także kombinacje o których nie miałaś wcześniej pojęcia. Zapraszamy wszystkie poziomy – tu każdy znajdzie coś dla Siebie

“Pole Splits by GS” – Pamiętasz radość z pierwszego Jade splita? My też! Na tym warsztacie powtarzamy tą euforię wciąż i w kółko! Malwina GS znana jest z tego, że wie jak zrobić szpagat na milion sposobów. Na warsztacie możecie spodziewać się zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych, ale równie pięknych figur.
Masz szpagat – przyjdź! Brakuje Ci jeszcze kilku centymetrów – nie szkodzi, znamy przydatne sztuczki!

Malwina GS to jedna z najbardziej utytulowanych polskich tancerek pole dance.
Malwina to dwukrotna Mistrzyni Europy Pole Art w kat. Elite i Pro (2017,2016)
Mistrzyni Europy Pole Art w kat. Duety (2017)
Mistrzyni Pole Drama 2016 – Pole Theatre Grecce
finalistka Pole Theatre World 2016
Wielokrotna medalistka narodowych i miedzynarodowych mistrzostw ( nie sposob tego wszystkiego wymienic)
Właścicielka Esensai Pole Dance Studio oraz organizatorka Esensai Champion

 

 

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/28576705_595996680766235_3025807943250477056_n.png?_nc_cat=0&oh=8729ff34709462ae7eb9cd54e4b3b069&oe=5B3868E2

W każdym z miast będą odbywały się jednocześnie 2 warsztaty:

tour 1 – 15-17.06


Real Passion Kraków – Kraków – PT rano
Malwina GS
10:00 – 11:30 – Tricks&Combos by GS
11:45 – 13:15 – Pole Splits by GS

Fit – Style – Kraków – PT wieczór
Magda BENG
17:30 – 18:30 – Exotic Flow
18:45 – 19:45 – Exotic Tricks

Nova BENG – Katowice – PT wieczór
Klaudia Nowak
15:00 – 16:30 – Calisthenics4pole
16:30 – 18:00 – Pole Art

NOVA Szkoła Tańca Katowice – Katowice – PT wieczór
Sonia Kajdanowska
15:00 – 16:30 – Latino Pole Dance
16:30 – 18:00 – Bendy & Flexy Beasts

Ramada Opole – Opole – Sob rano
Magda BENG
10:00 – 11:30 – Aussie style
11:45 – 13:15 – Exotic doubles

Belly Opole – Kobiece Centrum Rozwoju – Opole – Sob rano
Malwina GS
10:00 – 11:30 – Tricks&Combos by GS
11:45 – 13:15 – Pole Splits by GS

Pole Dance No Limits – Wrocław – Sob wieczór
Sonia Kajdanowska
15:30 – 17:30 – Latino Pole Dance
17:45 – 19:15 – Bendy & Flexy Beasts

Pole Dance Studio Wrocław – Wrocław – Sob wieczór
Klaudia Nowak
16:00 – 17:30 – Calisthenics4pole
17:45 – 19:15 – Pole art

Black Lips – Pole Dance Studio Łódź – Łódź – Niedz rano
Sonia Kajdanowska
10:00 – 11:30 – Latino Pole Dance
11:45 – 13:15 – Bendy & Flexy Beasts

Lejdis Studio Open Space Łódź – Łódź – Niedz rano
Klaudia Nowak
10:00 – 11:30 – Calisthenics4pole
11:45 – 13:15 – Pole art

Fly Studio Pole Dance & Latino – Wawa – Niedz wieczór
Malwina GS
16:00 – 17:30 – Tricks&Combos by GS
17:45 – 19:15 – Pole Splits by GS

Pole Dance Project Wola – Wawa – Niedz wieczór
Magda Magdalena Beng
16:00 – 17:30 – Aussie style
17:45 – 19:15 – Exotic doubles

 

Tour 2 – 22-24.06

Fitnesska – Olsztyn – PT – RANO
Krystian Izert – 10:00 – 11:30 – Handstand
Agnieszka Jurczak – 11:45 – 13:15 – Feel the kick! Pole dance regrips
Iwona Drzymała– 15:30 -17:00 – Flexy dla sztywniaków/ Flexy dla opornych
Patryk Rybarski – 17:15 – 18:45 – Pole Choreo Short Combos

ESENSAI Pole Dance Trójmiasto – SOB – Rano – 2 sale naraz
Krystian Izert
10:00 – 11:30 – Iron X – progresja bez bólu
11:45 – 13:15 – Handstand

Agnieszka Jurczak
10:00 – 11:30 – Feel the kick! Pole dance regrips
11:45 – 13:15 – Contempole

ESENSAI Pole Dance Trójmiasto – SOB – Rano – 2 sale naraz
Iwona Drzymała
15:30 -17:00 – Pole dla mocno przegiętych
17:15 – 18:45 – Flexy dla sztywniaków/ Flexy dla opornych

Patryk Rybarski
15:30 -17:00 – Pole Acro
17:15 – 18:45 – Pole Choreo Short Combos

Flow Dance Studio Bydgoszcz – Bydgoszcz – Niedz – Rano
Krystian Izert
10:00 – 11:30 – Iron X – progresja bez bólu
11:45 – 13:15 – Handstand

Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz – Bydgoszcz – Niedz – Rano
Agnieszka Jurczak
10:00 – 11:30 – Feel the kick! Pole dance regrips
11:45 – 13:15 – Contempole

Diva Dance Studio – Poznań – Niedz – Wieczór
Iwona Drzymała
16:00 – 17:30 – Pole dla mocno przegiętych
17:45 – 19:15 – Flexy dla sztywniaków/ Flexy dla opornych

Janeiro House – Poznań – Niedz – Wieczór
Patryk Rybarski
16:00 – 17:30 – Pole Acro
17:45 – 19:15 – Pole Choreo Short Combos

*grafik może ulegać zmianom

 

ZAPISY:
Zgłoszenie wraz z potwierdzeniem przelewu wyślij na adres: Zapisy@PoleDanceTour.pl W tytule: „Pole Dance Tour – Imię i Nazwisko – Miasto”, w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy, w załączniku koniecznie podeślij potwierdzenie przelewu kwoty na konto oraz nazwę warsztatu, szkołę i trenera.

Pole Dance Tour
Raiffeisen: 56 1750 0012 0000 0000 3321 2477
Tytuł: “Imię i nazwisko + Pole Dance Tour – Miasto”
*liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat. Zastrzegamy prawo do wcześniejszego zamknięcia zgłoszeń.

CENA:
109 zł – każdy z bloków (do 20.11)
119 zł – każdy z bloków (cena regularna)

 

Pole Dance Tour 2018 – pierwsa tak duża trasa warsztatowa w Polsce!

Pierwsza taka akcja w Polsce! Będzie petarda! ???8⃣ trenerów, ? miast, 1⃣8⃣ szkół ?⬇Zobacz, co szykujemy w Twoim mieście!⬇Liczba miejsc się kurczy, więc szybciutko wbijaj na www.PoleDanceTour.pl ? po szczegóły i sprawdź który warsztat wybierasz! #PoleDanceTour #WarsztatyPoleDance

Opublikowany przez Pole Dance Tour 6 kwietnia 2018

 

Nie może Was tam zabraknąć !!!

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *