Masaż tantryczny jako droga do orgazmu

Kamasutra- nie daj się rutynie !
1 kwietnia 2018
Pokaz bielizny erotycznej w Obsessive College !
8 maja 2018

Napięcie seksualne siedzi w każdym z nas. Codzienny stres przyczynia się do spadku samopoczucia i ochoty na igraszki z partnerem. Istnieje technika masażu, która pozwoli na nowo rozbudzić w was energię i zrelaksować nie tylko ciało, ale i umysł. Gdy napięcie zejdzie, poczujecie się jak w raju. Seks tantryczny to przede wszystkim powolne pieszczoty i dłuższa droga do orgazmu. Ale może najpierw właściwa gra wstępna?

tantryczny masaz

Zacznijmy od tego, czym jest masaż tantryczny. Jest to specjalna technika masażu, która zapewnia nie tylko odprężenie ciała i umysłu, ale także wpływa na pobudzenie energii seksualnej. Jest szczególnie polecany osobom , które mają dużo stresu lub odczuwają fizyczne zmęczenie, co często jest spowodowane rutyną dnia codziennego , a nawet brakiem seksu. Jak wiadomo bogate życie erotyczne poprawia nasze samopoczucie i niweluje codzienne, nieuniknione napięcie. Jednak często brakuje ochoty czy sił, aby rzucić wszystko i iść się kochać! Dlatego niezawodnym sposobem na odzyskanie seksualnego wigoru jest właśnie masaż tantryczny, który kryje w sobie jeszcze wiele zalet. Pewnie jesteście ciekawi na czym polega i jak go wykonać ?

Jeśli masaż jest przeprowadzony prawidłowo, może doprowadzić osobę masowaną do wyzwolenia seksualności, pozbycia się wstydu a nawet do orgazmu!

Podczas rytuału zarówno osoba masująca jak i masowana są nagie. Tak nakazuje tradycja, która została zapoczątkowana już w starożytności. Nie ma tutaj wstydu czy niedozwolonych miejsc. Masaż obejmuje wszystkie części ciała jak piersi, pośladki, łono czy krocze. Rozpoczyna się spokojnym wmasowaniem olejków w ciało. Pieszczotliwy dotyk zamienia się w bardzo przyjemne doznania. Pobudzane są wszystkie punkty energetyczne, które głównie kryją się w miejscach intymnych. Masowanie takich miejsc może odbywać się nie tylko na zewnątrz ciała, ale również wewnątrz. To zależy od potrzeb cielesnych. Ważne jest również wykorzystanie akcesoriów, które podgrzewają atmosferę, czyli piórka czy kadzidełka.

Cały rytuał dzieli się na 4 pozycje i trwa około godzinę. Kobieta kładzie się na boku ,a mężczyzna siada jak najbliżej jej miednicy. Jedną ręką masuje jej biodro, a drugą schodzi niżej- do uda. Głaszcze nogi bardzo powolnymi, kolistymi ruchami, które są bardzo zmysłowe. Kciukiem pieści stopy partnerki. Następnie masuję kobietę wzdłuż ciała, aż po szyję. Ona podnosi kolano, a on masuje jej wewnętrzną część uda. Powoli zaczyna dotykać łona, idąc palcem przez sam środek warg sromowych.

Następnie kobieta kładzie się na brzuchu. Partner naoliwia jej pośladki. Wsuwa palce do wewnętrznej części pupy.

Kobieta w ostatniej pozycji kładzie się ponownie na plecach. Mężczyzna rozpoczyna naoliwianie brzucha, przechodząc do piersi, aż po muskanie sutków. Może wykonywać ruchy okrężne wokół klatki piersiowej. Ostatnie 5 minut masażu ma być czystą improwizacją…Oczywiście wasze role podczas rytuału mogą się odwrócić.

Masaż tantryczny nie musi być wykonywany tylko przez specjalistów. Możecie wprowadzić go do swojej sypialni, a na pewno wasza relacja nabierze nowych kolorów. Przede wszystkim na nowo rozbudzi się w was pożądanie i ochota na seks. Taki masaż może być stałym elementem gry wstępnej, która zwiastuje naprawdę dzikie doznania podczas stosunku.

Jeśli jesteście jeszcze początkujący w związku, taki masaż jest idealnym sposobem na wyjście ze sfery tabu i przełamanie lodów. Masaż tantryczny pozwala poznać swoje ciało i potrzeby, co jest kluczową kwestią w sypialni dla udanej relacji.

 

Macie ochotę wypróbować technikę, którą praktykowano już w starożytnych Indiach?

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *