Pokaz bielizny erotycznej w Obsessive College !

Masaż tantryczny jako droga do orgazmu
27 kwietnia 2018
#1 Przez dziurkę od klucza – o mnie!
17 maja 2018

W połowie kwietnia odbył się pokaz bielizny erotycznej tzw. obssesive college na, który firma bootky miała okazję być zaproszona.

W trakcie pokazu zaprezentowano nową kolekcję marki “SEDUSIA”.

Odbyło się również bardzo ciekawe szkolenie dotyczące marki Obsessive oraz marketingu.

 

Marka Obsessive to ….

Seksowna bielizna klucz do intymnego sukcesu – to najlepszy środek do pobudzenia wszystkich męskich i kobiecych zmysłów. Obssesive, jak sama nazwa wskazuje, to bielizna erotyczna, która może doprowadzić do podwójnej obsesji – obsesji na punkcie kobiecego ciała przyozdobionego w seksowny strój oraz mani na punkcie pięknej bielizny. Dostać obsesji na punkcie Obsessive – to jest to! Bielizna Obsessive to nie tylko seksowne komplety bielizny, to także nowoczesne body i bodystocking, ponadczasowe gorsety, kuszące pończochy, koszulki i sukienki, a nawet przebrania i akcesoria erotyczne. Czym zachwyca jeszcze Obsesive bielizna? Z Obsesive każda kobieta poczuje się pewnie i seksownie, zwłaszcza, że sklep Obsessive w swojej bogatej ofercie posiada bieliznę dla tych kobiet, które kochają swoje ciało w każdej wersji. Bielizna erotyczna XXL? Obsessive ceni swobodę i wolność wyrażania emocji bez względu na rozmiar. Ciało jest po to, by je kochać, a bielizna erotyczna XXL to dowód na to, że w swojej ofercie Obsesive uwzględnia różne kobiece sylwetki, na których seksowna bielizna będzie wyglądała naprawdę olśniewająco. Bielizna erotyczna XXL też jest seksowna! Poznaj Obsessive i daj się wciągnąć w intrygę, zapoczątkowaną przez namiętność i pożądanie.

 

 

Krzysztof Matuła Dyrektor Marketnigu mówi: Nie będziemy ukrywać, że największym motywatorem do zorganizowania Obsessive College była chęć spotkania się z naszymi Klientami. Znamy się tyle lat, ale przede wszystkim mailowo i telefonicznie. Z nielicznymi dane nam było się poznać osobiście, porozmawiać i spędzić miło czas. Nie ma w końcu lepszego sposobu na poznanie swoich Klientów niż rozmowa. Jednak to nie był jedyny powód. Obsessive College powstał również z myślą o pokazaniu naszym kontrahentom najlepszych i najnowszych kolekcji od przysłowiowej podszewki. Nie ma lepszego sposoby na poznanie bielizny niż zobaczenie jej na żywo. Stąd aż dwa dni pokazów. Pierwszego wizerunkowego oraz drugiego bardziej technicznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ważne też było dla nas pokazanie idei marki. Naszych głównych założeń i strategii. Dlaczego? Rynek bieliźniany jest bardzo specyficzny i mocno homogeniczny, chcieliśmy pokazać, że Obsessive jest inne i… to jest dobre. Skąd jednak ta inność? Z naszego motta nadrzędnego: razem lepiej! Obsessive jest bielizną dla par. Chcemy, żeby to one czerpały radość z naszej marki. Żeby dzięki niej walczyły z nudą i rutyną niszczącą związek. Przekazujemy to cały czas, chcieliśmy, żeby i nasi klienci poznali założenia jakie za takim przekazem stoją.

Jeżeli Obsessive byłaby kobietą, a naszym zdaniem właśnie tak by było, to wyobrażamy sobie ją jako figlarną i psotną panią. Taką, która potrafi kusić, ale zawsze robi to w figlarny sposób. Uwodzi z przymrużeniem oka. Jest pełna miłości i radości. Zna swoją cielesność i czerpie z niej radość, dzieląc się nią ze swoim mężczyzną.

Obsessive jest marką bielizny skierowaną dla par, które czerpią radość ze swojego życia, nie chcą w swoim związku nudy i rutyny i wiedzą, że razem zawsze najlepiej. W odróżnieniu od innych marek bieliźnianych nie jesteśmy kochanką, nie uwodzimy i porzucamy. Nasza para jest ze sobą na dobre i złe. A my pomagamy im w tym, żeby ich związek kwitł.

 

 

 

 

 

Przez 12 lat działalności Obsessive marka została wyróżniona w bardzo wielu konkursach i rankingach. Tak naprawdę trudno byłoby to nam na dzień dzisiejszy zebrać. Wśród ostatnich otrzymanych przez nas

wyróżnień znalazły się:

Konsumencki Lider Jakości 2018;

Konsumencki Lider Jakości GRAND PRIX 2017;

Laur Konsumenta 2017;

Laur Konsumenta Grand Prix 2017;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obsessive jest tam, gdzie jego klienci i klienci jego klientów. Można więc nas znaleźć na takich platformach social mediowych jak:

 obsessivelingerie

 obsessivelingerie

 obsessivelingerie

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *