Szkoła tańca BELLY OPOLE

Szkoła tańca HOOK !
13 kwietnia 2018
Szkoła tańca SKY POLE STUDIO
13 maja 2018

Szkoła tańca BELLY OPOLE

Kobiece Centrum Rozwoju

Od prawie 3 lat miejsce, które stworzyliśmy służy Wam do oderwania się od codzienności i pozwala nie tylko na integracje z innymi kobietami,

ale przede wszystkim na rozwijaniu swojej kobiecości,

zmysłowości oraz budowaniu pięknej sylwetki CAŁY ROK!

kkkk

 

Chcesz przećwiczyć nowe rzeczy, a może powtórzyć materiał z zajęć? Przygotowujesz się do pokazów lub zwyczajnie odpowiadają Ci inne godziny i lubisz indywidualne zajęcia? Lekcje prywatne są dla Ciebie!

Każdy z instruktorów posiada indywidualny cennik swoich lekcji prywatnych, by się zorientować w wolnych terminach wystarczy, że skontaktujesz się z recepcją na: info@BellyOpole.pl lub bezpośrednio z wybranym instruktorem i umówisz na lekcje ?

Do zobaczenia w Kobiecym Centrum Rozwoju Belly Opole!

jkkk

kkkk

Nasza Misja

Specjalizujemy się w blokach #PoleDance #Stretching i #AerialHoop! Stawiamy na klimat, ale również bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm! Nasi trenerzy zadbają o to byś trenowała BEZPIECZNIE, SKUTECZNIE I ZDROWO! Założycielka Kobiecego Centrum Rozwoju jest trenerką, która kilka lat temu jako pierwsza przywiozła Pole Dance do Opola. Nasza kadra posiada najwyższe kwalifikacje trenerskie z zakresu Pole Dance i nieustannie szkoli się u najlepszych trenerów w kraju! Nasza kadra Pole Dance liczy aż 5 wyspecjalizowanych trenerów, których metodyka opiera się przede wszystkim na tym by już od podstaw.

kkkk

Adres:

Pole Dance Belly Opole

ul. Spychalskiego 1a

45-069 Opole

e-mail: info@bellyopole.p

tel: 519756009

kkkk

Social media:

 Bellyopole

 Belly opole

jjjjj

hhhhh

Historia

Projekt pod nazwą Belly Opole powstał w 2010 roku i mocno rozbudował się w kolejnych latach. Zaczynaliśmy od darmowych zajęć dla studentów w akademikach. W kolejnych latach, dzięki zaangażowaniu profesjonalnej kadry trenerskiej i licznym szkoleniom, małymi kroczkami udało nam się poszerzyć nasza działalność i wiedzę w tym zakresie. Pracujemy i tworzymy w branży kobiecej od lat. Stworzyliśmy pakiet wyjazdów dla aktywnych kobiet, organizujemy liczne warsztaty w branży kobiecej, jesteśmy również autorami kilku dużych imprez odbywających się co roku w Opolu. Ze względu na wzrost zapotrzebowania na nietypowe formy rozrywki, założyliśmy również agencję eventowo-taneczną, uczymy tańca poprzez lekcje online oraz dajemy liczne pokazy naszych zdolności w całej Polsce. Teraz udało nam się pozyskać własne centrum, gdzie w końcu skumulujemy te wszystkie inicjatywy w jednym miejscu.

kkkkkkk

 

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *