#1 Przez dziurkę od klucza – o mnie!

II Mistrzostwa Polski Pole Sport IPSF
16 maja 2018
Warsztaty z Poliną Larovski we Wrocławiu !
24 maja 2018

Cześć !

Jestem Iza i mam zamiar pisać dla Was, o relacjach w związku i szeroko pojętej erotyce .

 Często zapominamy o tym, żeby poświęcić tej drugiej  należytą uwagę, a uwierzcie mi, ona jest tego warta.

No ale po kolei. 😉

 

 

 

Kim jestem?

Na co dzień zajmuję się tym, czym każda przeciętna dorosła osoba. Praca, dom, jakieś hobby, znajomi, mężczyzna mojego życia. Ten ostatni jest oczywiście tym najważniejszym i to głównie rozmyślania o Nim popchnęły mnie do pisania tego wszystkiego.

 

O co to całe zamieszanie?

A no o to, na czym nam tak bardzo zależy, wszystkim bez wyjątku, bo nie dam sobie wmówić, że komuś nie zależy na dobrym seksie ze swoją partnerką czy partnerem.

Po rozmowach z narzekającymi na nudę w sypialni przyjaciółmi, często zastanawiam się czemu w pewnym wieku z takim trudem przychodzi nam każda zmiana. Te same osoby jeszcze kilka lat temu były ciekawe każdej nowej rzeczy, o której przeczytały albo którą zobaczyły na RedTubie czy innej tego typu stronie, a dzisiaj co? Narzekania, że przecież nie są już nastolatkami i niektórych rzeczy po prostu nie wypada robić, że po prostu nie mają pomysłu. A co jeśli ta druga osoba pomyśli, że już mi się znudziła i dlatego szukam udziwnień? Wiecie co? Dla mnie to wszystko jest stekiem bzdur i mam zamiar pokazać Wam, że seks i miłość może być fantastyczna niezależnie od wieku czy stażu związku. 🙂

 

A kim Ty jesteś, żeby nas pouczać?

No właśnie nikim specjalnie istotnym, dlatego nie mam zamiaru przekazywać Wam żadnych prawd objawionych o tym co robić, żeby Wasz świat obrócił się nagle o 180 stopni. Uwierzcie, daleko mi do pisania poradników z prawdziwego zdarzenia. Raz na jakiś czas mam zamiar opisać Wam jak to wygląda u mnie i jak my radzimy sobie z rutyną. Jeśli to Was zainspiruje- super, jeśli dzięki temu zmienicie trochę swoje spojrzenie na pewne sprawy- świetnie, a jeśli po prostu będziecie mieli co czytać w tramwaju- też fajnie.

 

Na razie to tyle o mnie, niebawem opowiem Wam co nie co o zwykłej, a zarazem niezwykłej rzeczy. 😉

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

1 Komentarz

  1. Alex pisze:

    No ja już czekam na ciąg dalszy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *