Szkoła tańca MY WAY PDS

Szkoła tańca INSPIRAL
19 maja 2018
Szkoła tańca POLE DANCE JUNGLE !
31 maja 2018

Szkoła tańca MY WAY !

Studio powstałe z miłości do tańca

Zapisz się już dziś i pozwól nam zarazić Cię miłością do rurki!

 

 

My Way pole dance studio !

Powstało z miłości i pasji do tańca na rurze. Istniejemy od 2013 roku. Pole Dance to ciekawa alternatywa dla zajęć fitness oraz siłowni, która nie tylko wymodeluje sylwetkę, ale także zwiększy Twoją pewność siebie, przy jednoczesnej zabawie. Jest to idealny wybór dla osób poszukujących nowoczesnych form tańca. Studio mieści się w samym centrum Kielc. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy 2 salę z profesjonalnymi drążkami Brass renomowanej firmy X-Pole oraz polskiej firmy SUN POLE o wysokości, aż 4m !! Przyjazna atmosfera oraz wykwalifikowana kadra instruktorska sprawią, że każdy uczestnik zajęć będzie się czuł komfortowo. MY WAY poledancestudio prowadzi zajęcia na różnych poziomach. Nie jest wymagane żadne przygotowanie taneczne czy sportowe. W naszym studio chcemy zarażać pasją do rurki. Misją, jest rozpowszechnianie sportowej formy pole dance. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek i płeć do rozpoczęcia własnej przygody z pole dance!

 

 

Osiągnięcia

W ciągu ponad 3 lat działalności udało nam się zgromadzić dużą liczbę kursantów, zorgniazowalismy warsztaty tematyczne z najlepszymi instruktorami na świecie i w Polsce m.in. Natalia Tatarinsteva, Slava Ruza, Nina Kozub, Agata Jarzębowska, Patryk Rybarski,Marta Witecka, Natalia Maria Wojciechowska. Nasi kursanci mieli mozliwośc brania udziału w sesjach fotograficznych z najlepszymi tj. Katarzyna Milewska, Tomasz Gas. Zarówno instruktorzy jak i kursanci czynnie biorą udział w zawodach pole dance.Nasi instruktorzy mają na swoim koncie ponad 50 szkoleń u światowej klasy instruktorów/gwiazd pole dance. Aktywnie uczestniczymy w akcjach charytatywnych tj. Szlachetna Paczka, Wieczór Modnych Filantropów. W kwietniu 2016 roku bylismy organizatorem największych i najbardziej prestiżowych zawodów pole dance w Polsce, które zgromadziły zawodników i widownię z całej Polski, zawody oceniało międzynarodowe jury Natalia Tatarinsteva, Nina Kozub, Slava Ruza.

 

 

Adres:

My Way Pole Dance Studio

ul. Sienkiewicza 36/3

25-507 Kielce

email:  kontakt@mywaypds.pl

Zajęcia, zapisy:   537 098 332         Pokazy / współpraca: 536 288 043

 

Social media:

 mywaypds

MYWAYpds

 

 

EXOTIC

Nauka zmysłowej choreografii przy rurce. Zajęcia przeznaczone dla osób, które lubią pokazać swój wdzięk i piękno w tańcu. Kocie ruchy, floorwork i sensualna muzyka to nieodłączne elementy exotic. Zajęcia dla każdego. Tańczymy w butach do pole Dance (szklanki), wymagane są nakolanniki.

ACRO POLE

Zajęcia dla osób uczęszczających na Pole Dance na poziomie minimum 2. Na tych zajęciach uczymy się pozycji wykorzystujacych stanie na rekach oraz akrobatyczne triki tj. Salta, dropy, zmiany uchytow, akrobatyczne przerzuty i przejścia przy drążku. Zajęcia dla najbardziej wymagających!

POLE KIDS

Taniec na rurze dla najmłodszych! Zajęcia prowadzone w formie zabawy nastawione na naukę figur i obrotów na rurze wraz z elementami tańca i rozciągania. Na tę zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat. Mamy natomiast zapraszamy do zapisania się na zajęcia pole dance dla dorosłych prowadzone równolegle do zajęć Waszych pociech.

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *