Elektro seks ? Przyjemnośc w innym wydaniu.

#2 Przez dziurkę od klucza – romantyzm jest fajny!
30 maja 2018
Jak pielęgnować związek na odległość ?
10 sierpnia 2018

Coraz więcej Polaków eksperymentuje w sypialni. Nie tylko zmieniamy pozycje, ale także chętniej korzystamy z różnego rodzaju gadżetów. Najczęściej jest to seksowna bielizna, żele intymne lub wibratory. Spragnieni mocniejszy wrażeń wybierają… elektro seks. Odważysz się?

Elektrostymulacja erotyczna czy też po prostu elektro seks – to seks dla pragnących więcej, dla chcących przeżyć coś innego,

coś więcej niż dotyk, coś co doprowadza ich do serii orgazmów,

jeśli dopieścimy to wszystko prądem.

 

 

Nie ma tu mowy o dużym natężeniu prądu, to niewielkie parametry, które nie wyrządzą Wam krzywdy, wręcz przeciwnie

Elektrostymulacja – elektro seks stała się kolejnym trendem seksu uprawianym przez niektóre pary, jak również w pojedynkę. To nowy, bodziec, który podoba się coraz bardziej.

Tak jak i na przykład do BDSM, może i do ‘’seksu z prądem’’ też musimy dojrzeć. Jest grono ludzi, których to kręci, doprowadza do orgazmów. Każdy ma swoje pragnienia, potrzeby i należy je uszanować.

Mimo, że to nie jest niebezpieczna zabawa, ale zawsze zachowajmy zdrowy rozsądek, i kupujmy ze znanych źródeł.

Jeśli myślicie o lubrykantach, to tylko te na bazie wody będą sprawdzać się podczas elektro seksu, gdyż te na bazie silikonu nie przewodzą prądu.

Potem to już kwestia gustu, co lubicie i czego chcecie spróbować.

W seks shopach asortyment gadżetów erotycznych w zakresie elektrostymulacji jest już naprawdę szeroki. Tak jak i w klasyce, mamy wibratory, dilda i sondy analne, wszystko to ‘’pod prądem’’.

Ponadto możemy zakupić sondy do elektrostymulacji cewki moczowej, pierścienie erekcyjne, zaciski na sutki.

 

Elektrostymulacja- bezpieczeństwo

W trakcie zabawy w elektroseks pamiętać o trzech słowach a właściwie o ich znaczeniu: safe – sane – consensual. Chodzi o to, by bawić się bezpiecznie (safe), z głową (zdrowo) i za obopólną zgodą (consensual). Jeśli, którychś z tych trzech warunków nie jest spełniony, radzimy odstąpić od pomysłu ryzykownej wówczas zabawy. Przystępując do elektrostymulacji pamiętajcie koniecznie o przeczytaniu instrukcji, odbyciu rozmowy z partnerem o tym co lubicie, czego nie, dokładnie opiszcie sobie co się będzie działo i uzgodnijcie słowo i gest, które będą sygnałem do przerwania zabawy.

Pamiętajmy również o tym, by włączać jednostkę zasilająca i wyłączać ją gdy elektrody są cały czas na ciele lub w ciele – nie wolno uwalniać elektrod bez wcześniejszego wyłączenia jednostki zasilającej!

Każdorazowo przed i po zabawie należy używany sprzęt umyć najlepiej wacikami do higieny, osuszyć i przygotować do przechowania.

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *