Szkoła tańca POLE GANG !

Szkoła tańca ANGELS POLE DANCE !
6 września 2018
Szkoła tańca ROCK THE POLE !
18 września 2018

Szkoła tańca POLE GANG !

CZAS NA POLE DANCE !

Marzysz, by zacząć naukę Pole Dance lub Twerk ?

Pole Gang Studio w Gdańsku zaprasza na zajęcia !

 

POLE DANCE

Pole Dance to rodzaj zajęć tanecznych połączonych z elementami akrobatyki i fitnessu. Pomagają poprawić kondycję, siłę mięśni oraz modelują sylwetkę. Z każdym kolejnym treningiem poczujesz się bardziej pewna siebie i pełna gracji. Zajęcia wymagają dużej pracy, ale efekty są tego warte !

EXOTIC POLE

Zajęcia Exotic Pole to przede wszystkim mocno seksowne choreografie połączone z elementami pole dance. Taniec wyzwalający pewność siebie, pełen zmysłowych ruchów na podłodze oraz trików. Na zajęciach Exotic Pole obowiązują buty na obcasie (najlepiej typu szklanki) oraz ochraniacze na kolana.

SENSUAL DANCE

Sensual Dance to rodzaj zajęć tanecznych, pozwalający na pełne ukazanie w subtelny sposób swojej kobiecości. Połączenie zmysłowych ruchów z elementami pole dance pozwoli Ci poczuć się wyjątkowo i nabrać gracji. Zajęcia odbywają się w butach na obcasie. Sensual Dance to delikatniejsza forma Exotic Pole.

 

 

POWER POLE

Zajęcia siłowo-wytrzymałościowe z elementami kalisteniki Idealna baza ćwiczeń pod zajęcia pole dance.Budujemy siłę, uczymy się kontroli ciała, wzmacniamy mięśnie rąk i brzucha. Pracujemy z własnym ciężarem. Zero figur, zero tańca. Grupa damsko-męska. Ćwiczymy w getrach lub dresie.

STRETCHING

Stretching to zajęcia rozciągające i rozluźniające, mające charakter relaksacyjny. Rozciągamy wszystkie grupy mięśni, uelastyczniając je i zmniejszając podatność na kontuzje. Stretching pomaga wysmuklić sylwetkę, przynosi ulgę osobą mającym problemy z kręgosłupem lub przykurczem mięśni. Rozciąganie jest również ważnym elementem przygotowującym do kolejnych figur z dziedziny pole dance. Na stretching zapraszamy aż trzy razy w tygodniu.

TWERKZOTIC

Twerkzotic to totalnie nowe zajęcia i pierwszy taki projekt stworzony przez Pole Gang Studio.
Twerkzotic jest połączeniem zajęć exotic pole z twerkiem. Twerk to rodzaj tańca polegający na potrząsaniu pośladkami w rytm muzyki. Do rurkowych triczków i floorwork-ów dokładamy twerki i tworzymy choreografie.

 

 

Adres:

Pole Gang Studio
Gdańsk, 80-463
ul. Żwirki i Wigury 2
E-mail: studio@polegang.pl
Tel. +48 509 815 618

 

Social Media:

 POLEGANGSTUDIO

  polegang_studio

 

KARNET    POLE DANCE     KARNET MIESIĘCZNY

  • Pole Dance. Power Pole, Sensual Dance, Exotic Pole

4 WEJŚCIA
100zł – student
120zł- normalny

8 WEJŚĆ
190zł – student
220zł- normalny

12 WEJŚĆ
280zł – normalny

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *