Szkoła tańca POLEFIT KOSZALIN !

Szkoła tańca ROCK THE POLE !
18 września 2018
Szkoła tańca POLEART !
16 października 2018

Szkoła tańca POLEFIT KOSZALIN !

Wymagania potrzebne aby uprawiać Pole Dance

W miarę postępu opanowanie trudniejszych elementów akrobatycznych

tzw. figur wysokich wymaga od ćwiczących siły, kondycji i wytrzymałości mięśniowej.

 

 

Korzyści Pole Dance

Dodatkowe korzyści trenowania pole dance wynikają z jego drugiej, tanecznej strony. Ćwiczenia do muzyki zmuszają do dyscypliny rytmicznej oraz do podporządkowania się tempu muzyki, pomagają trenującym skłonić organizm do maksymalnego wysiłku fizycznego i przesuwania granic jego możliwości. Treningi pole fit uczą samokontroli nad ciałem i jakością ruchu, świadomego panowania nad jego kierunkiem, dynamiką, formą.

 

Czym jest Pole Dance i jaki ma wpływ na nasze ciało?

Pole dance w zależności od celu i wykonania może być postrzegany jako taniec, sport lub fitness. W trakcie ćwiczeń pole dance – w których ciężar ciała stanowi obciążenie – dochodzi przede wszystkim do wzmocnienia i ujędrnienia tkanki mięśniowej wraz z jej uelastycznieniem, delikatnego i stopniowego przyrostu masy mięśniowej oraz poprawy ogólnej kondycji fizycznej.

 

 

WIECZÓR PANIEŃSKI W POLEFIT

Wieczór panieński w studiu pole dance to wyjątkowa okazja na udane i niezapomniane spotkanie w babskim gronie. Pannie Młodej i jej towarzyszkom zapewniamy zakręconą i obfitującą w liczne atrakcje imprezę na rurach. Przygotowaliśmy trzy propozycje na spędzenie wieczoru panieńskiego w ale możecie ułożyć własny scenariusz spotkania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, istnieje możliwość dopasowania oferty do oczekiwań uczestników.                                     KOSZALIN: 537 900 109                                                SŁUPSK: 575 384 888

 

Pakiet I   Cena 250 zł

Obejmuje 70 min zabawy w zarezerwowanym studiu, naukę podstaw pole danceu.

 

Pakiet II     Cena 350 zł

Obejmuje 90 min zabawy w zarezerwowanym i przystrojonym studiu, naukę podstaw pole dance. W cenie szampan a także ciepłe i zimne napoje.

 

Pakiet III   Cena: 500 zł

Obejmuje 90 min zabawy w zarezerwowanym i przystrojonym studiu, całość pakietu II, przystawki, sesję zdjęciową przy rurkach wszystkich uczestniczek. Wspaniałe zdjęcia na zawsze pozostaną pamiątką tego wyjątkowego wieczoru. Dodatkowo instruktorki prowadzące imprezę wykonają profesjonalny pokaz pole dance.

 

Jesteśmy najdłużej działającym w Koszalinie studiem pole dance z wieloletniem doświadczeniem.

 

 

Adres:

POLEFIT

Studio Pole Dance & Fitness

ul. Franciszkańska 24

75-256 Koszalin

Telefon kontaktowy: +48 537900109

 

Social media:

 Polefit Studio Pole Dance & Fitness Koszalin

  Polefit Studio Pole Dance & Fitness Koszalin

 

 

POKAZY POLE DANCE

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą profesjonalnych pokazów tanecznych POLE DANCE w wykonaniu instruktorek PoleFit, które uprzyjemnią organizowane przez Państwa:

* konferencje    *dyskoteki      * targi       * koncerty         * imprezy firmowe i plenerowe,

* wieczory panieńskie    * wesela i inne różnego rodzaju eventy.

Występy łączą w sobie zarówno elementy tańca jak i figury akrobatyczne, co sprawia, że mają one niepowtarzalny charakter. Pokaz może być dostosowany do charakteru imprezy w różnych konwencjach; sportowo/akrobatycznych, bardziej zmysłowo – w butach na szpilce, z różnymi rekwizytami itp.

Ponadto oferujemy różnego rodzaju animacje i warsztaty pozostając w ciągłej interakcji z Państwa Gośćmi.

Wieloletnie doświadczenie wynikające z udziału i organizacji mniejszych i większych eventów, pozwala nam na tworzenie unikalnych, pełnych emocji i wrażeń pokazów tanecznych.

Posiadamy własny przenośny sprzęt, który nie wymaga montażu oraz ingerencji w otocznie. Mamy możliwość robienia pokazów nie tylko w pomieszczeniach, ale również w plenerze. W załączniku znajdują się linki do pokazów naszych tancerek.

 

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *