Szkoła tańca ROCK THE POLE !

Szkoła tańca POLE GANG !
6 września 2018
Szkoła tańca POLEFIT KOSZALIN !
18 września 2018

Szkoła tańca ROCK THE POLE !

Jeśli już trafiliście do nas to zapraszamy na nasz fan page!

Tam znajdziecie najświeższe informacje dotyczące tego co aktualnie u nas się dzieje.

Nasz grafik staramy się aktualizować na bieżąco, jednak dla pewności prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

 

Zapraszamy na zajęcia POLE DANCE – gdzie wzmacniamy wszystkie partie ciała pracując na drążku statyczno-obrotowym. Na zajęcia mogą przyjść panie, które nigdy nie miały styczności z tym sportem. Warto spróbować czegoś nowego, co daje zastrzyk adrenaliny a przy okazji wzmacnia i buduje ciało. Ponadto w ofercie posiadamy również popularny STRETCHING – jeśli chcesz się regularnie i bezpiecznie rozciągać – zapraszamy do nas!

Rock the Pole to studio, które powstało z pasji do coraz bardziej popularnego sportu jakim jest POLE DANCE. Znajdziecie u nas również STRETCHING skupiający się na rozciągnięciu poszczególnych partii ciała.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy wszystko co robią – robią z pasją. Staramy się zdobywać wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach sportu, nie tylko w tych w których się specjalizujemy. Dbamy o to aby stale się dokształcać, inwestować w swój rozwój na wielu pułapach, jeździmy na warsztaty, kończymy kursy i szkolenia, które usprawnią naszą codzienną pracę i poszerzą warsztat umiejętności.

 

 

Co nas interesuje?
Interesuje nas wszystko co jest ze sportem związane i co pozwala nam rozwijać się szybciej i efektywniej. Nie boimy się sprostać nowemu wyzwaniu jakim jest POLE DANCE – forma tańca i akrobatyki na rurze.

Dlaczego warto do nasz przyjść?
Zajęcia, które oferujemy są przemyślane od góry do dołu. Każda godzina jest szczegółowo rozplanowana i przemyślana. Wszystko co prezentujemy podczas poszczególnych zajęć jest dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Podejście indywidualne do naszych klientów jest możliwe dlatego, że nasze grupy są stosunkowo mało liczne co pozwala instruktorom na lepszy kontakt z każdym uczestnikiem zajęć. Ponadto, regularnie pracujemy nad tym aby nasz syllabus zawierał odpowiednio rozłożony materiał jak i wszelkie nowości ze świata pole dance.

 

 

Adres:

Ul. Wielkopolska 395

GDYNIA

tel. 660 233 685

rockthepole.gdynia@gmail.com

 

Social media:

 rockthepolegdynia

 rockthepole

 

Pole Dance
Pole dance jest dyscypliną sportową, która nie posiada jeszcze ujednoliconego toku nauczania. W związku z tym w różnych szkołach tańca można się spotkać z różnymi programami nauczania, z różnym podziałem na poziomy zaawansowania i co za tym idzie, z różnym nazewnictwem figur czy spinów. Postanowiliśmy bazować na kilku największych i najbardziej znanych syllabusach takich jak Pole Dance Community oraz Pole Dance Dictionary oraz obserwować rynek , dokształcać się i wdrażać wszelkie nowości.

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *