Gang bang- charakterystyka sexu grupowego

Uwielbiam kobiece stopy! A Ty jakie masz fetysze?
4 września 2018
Fetysz stóp i butów- z kobiecego punktu widzenia !
4 listopada 2018

Gang bang rodzaj seksu grupowego, w którym jedna osoba – niezależnie od płci – odbywa jednocześnie bądź po kolei stosunki płciowe z co najmniej trzema partnerami,

z których każdy ma kontakt seksualny tylko z tą jedną osobą. Odróżnia to gang bang od pozostałych form seksu grupowego.

Nie należy gang bangu mylić z triolizmem, w którym biorą udział wyłącznie trzy osoby.

fdff
mn

W znaczeniu węższym, mianem gang bangu określa się seks grupowy, w którym bierze udział jedna kobieta i co najmniej trzech mężczyzn. Kontakty seksualne jednego mężczyzny z co najmniej trzema kobietami naraz nazywane są czasem “odwróconym gang bangiem”.

Gang bang może przyjmować rozmaite formy. Może ograniczać się do odbywania przez jedną osobę serii stosunków seksualnych z kolejnymi partnerami – jeden po drugim. Może jednak także przybrać jedną z form jednoczesnego kontaktu seksualnego jednej osoby z wieloma innymi osobami. W szczególności: podwójnej penetracji (pochwy i odbytu), jednoczesnej penetracji pochwy, odbytu i ust, stymulacji manualnej, stymulacji oralnej, itd. Gang bang czasami kończy się bukkake.   Przykładem gang bangu może być np. próba bicia tzw. seksualnego rekordu świata

Gangbang  odwrotność idei haremu to pomysł na współżycie odwracający chwaloną przez panów koncepcję haremu, gdzie on jeden zaspokaja potrzeby dziesięciu damskich sypialni. Tutaj bowiem jedna dzielna kobietka bierze na siebie ciężar usatysfakcjonowania grupy samców, którzy czerpią dodatkową przyjemność z poczucia siły grupy a jej upokorzenia. I choć zasadniczo większość mężczyzn twierdzi, że nie musi wcale oglądać nagich przyrodzeń innych panów, tutaj nagle ta chorobliwa homofobia przestaje blokować męskie receptory.

 

 

Na impreze w stylu gang bang możemy iśc do Swingers clubu.

To noc dla odważnych Pań o nieposkromionych pokładach erotycznej energii, którą pragną obdzielać chętnych do zabawy odważnych Panów, potrafiących dzielić się przyjemnością
Samo pojęcie „gangbang” oznacza seks grupowy, których podstawą jest jedna kobieta i kilku mężczyzn.
We wspólnej zabawie to właśnie kobiety decydują z kim i jak imprezują. Zasada tzw. odmowy jest wyznacznikiem tego, który z Panów może zostać zaakceptowanym i dołączyć do grupy, by cieszyć się wspólną energią skumulowaną w szalonym akcie uniesienia.
khjkh
Zrelaksowane, zadowolone i zaspokojone kobiety są najlepszą nagrodą dla Panów podejmujących się tego pasjonującego zadania, sprawiającego wszystkim stronom mnóstwo spełnienia i radości. Widok i chęć uczestnictwa w zabawie jeszcze bardziej nakręca i dodaje niespożytych sił witalnych by wykazać się mega męskością dając upust często niesamowitym emocjom.

Nie da się ukryć, że na wrażliwą mentalność temat to trochę przyciężki, choć dam głowę, że druga połowa kobiet fantazjuje o byciu obiektem takiej obfitości zainteresowania. Oczywiście, filmy hard-core idą daleko poza granice krainy względnej przyzwoitości i obnażonych kobiet prowadzonych na smyczy w obrożach też nie brakuje w klasyce gatunku.

 

 

Bezpieczny seks bez zobowiązań z wieloma partnerami może wiele wnieść do stabilnego, poważnego związku. Z jednej strony jest to ciekawy eksperyment, z drugiej może wręcz przyczynić się do zwiększenia zaufania i intymności między partnerami. Trójkąt i seks grupowy to także świetna okazja, by nauczyć się nowych pozycji seksualnych i przyswoić sobie nowe umiejętności. Osoby, które doświadczyły seksu z wieloma partnerami, czują się pewniej i stają się lepszymi kochankami. Co ważne, seks grupowy pozwala dowiedzieć się czegoś o sobie i swoich preferencjach.

Sex grupowy ma jednak kilka wad. Jest to trudny sprawdzian dla związku, w którym nie dzieje się najlepiej. Często partnerzy czują się później zakłopotani, zawstydzeni, a nawet obojętni wobec siebie. Niekiedy do głosu dochodzą zaborczość, zazdrość, poczucie winy i niepewność. Ze względu na dużą bliskość z innymi osobami, istnieje ryzyko pojawienia się uczuć wobec osoby z poza związku. Jeśli jedno z was zasmakuje w seksie grupowym, pojawia się duże prawdopodobieństwo zdrady.

,m,m

 No cóż, osąd zostawiamy personalnym gustom, choć o tym, że to obrazek medialny,

 a nie scena z życia Kowalskiego warto jednak pamiętać.

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

1 Komentarz

  1. Grażyna Alicja pisze:

    Boję się namówić partnera na gang bang. Wstydzę się. Jak mam zacząć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *