Szkoła tańca POLEART !

Szkoła tańca POLEFIT KOSZALIN !
18 września 2018
Szkoła tańca POLE DANCE SCHOOL !
19 października 2018

Szkoła tańca POLEART!

Ucz się u najlepszych

Tutaj zaczyna się jedna z najwspanialszych przygód Twojego życia!

Jak często zdarza Ci się patrzeć na zdjęcia pięknych kobiet na okładkach kolorowych pism?

 

 

O Nas …

Czy myślisz czasami, że nie masz ich seksapilu, pewności siebie, wdzięku, czy urody? Nic bardziej mylnego!

Dzięki Pole Dance nie tylko fantastycznie się wzmocnisz , wyrobisz mięśnie, cudownie wyrzeźbisz ciało. Taniec na rurze jest połączeniem tańca i akrobatyki, pomoże Ci zebrać ramiona, wypiąć pierś i z dumą powiedzieć: „jestem piękna”. Bo Pole Dance to nie tylko ćwiczenia. To fascynujący świat, w którym będziesz poznawała swoje ciało, przekraczała granice swoich możliwości. Nawet nie zorientujesz się kiedy zawiśniesz do góry nogami. A świat z tej perspektywy wygląda zupełnie inaczej…

Chcesz zobaczyć jak? Przyjdź, odkryj, zostań…

 

Zapisy, zajęcia, zapisy na odrabianie, sprawy bieżące:

Recepcja / Kasia, Ola: Telefon +48 692 904 921
pon-pt 16:30-21:00
sob 9:30-16:00
Zajęcia indywidualne, wieczory panieńskie, wynajem sali, imprezy okolicznościowe, pokazy, media

Joanna:  Telefon+48 603 924 994
pon-pt 10:00-21:00
sob 10:00-14:00

 

 

PROWADZĄCA SZKOŁE Joanna Derybowska – swoją przygodę z tańcem i światem kultury zaczęłam w wieku 10 lat, jako uczennica Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Będąc dzieckiem brałam udział w spektaklach baletowych i operach w Teatrze Wielkim w Warszawie między innymi w „Jasiu i Małgosi”, „Królewnie Śnieżce”, czy „Hrabinie”.

Po ukończeniu szkoły, jako profesjonalna, dyplomowana tancerka zdałam egzaminy do zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, jednak nigdy tam nie zatańczyłam. Wybrałam taniec wówczas mało popularny – rozrywkowy i nowoczesny. Dostałam się do zespołu tańca nowoczesnego INVWADERS i wraz z nim podróżowałam po świecie przy współpracy Polskiej Agencji Artystycznej. Tańczyłam w Rewiach w Japonii, Austrii, Szwajcarii czy Dubaju.

Po kilkuletniej tułaczce wróciłam do kraju i podjęłam pracę w teatrze Syrena. Następnie nawiązałam współpracę z Januszem Józefowiczem i tańczyłam w kultowym już musicalu METRO. Jednocześnie pracowałam w Rewii Małgorzaty Potockiej gdzie przez dwa lata byłam kierownikiem baletu.

W tym czasie poznałam swojego męża – Jarka Derybowskiego z którym wykonałam wiele wspaniałych duetów tanecznych. Brałam udział w różnych imprezach artystycznych, programach telewizyjnych, pokazach mody oraz eventach.

Od połowy 2009 roku zajęłam się nową dziedziną tańca, czyli Pole Dance, która pochłonęła mnie bez reszty. Zostałam jedną z pierwszych z pierwszych w Polsce instruktorek Pole Dance fitness. Wystąpiłam wraz z mężem w programie telewizyjnym „TylkoTaniec” prezentując artystyczne oblicze tańca na rurze. Udało mi się zająć I miejsce w Mistrzostwach Pole Dance w ramach mitrzostw Polski w Skaryszewie w czerwcu 2012r. Zdobyłam II miejsce na Mistrzostwach Europy w Rzymie we wrześniu 2012r .Zajęłam III miejsce na mistrzostwach Świata w Singapurze  w 2013 oraz  III miejsce na Mistrzostwach Świata w  Hongkongu w 2015r.

Chciałabym, aby Pole Dance stawał się coraz bardziej popularny w Polsce i nie był postrzegany jako coś wstydliwego i zdrożnego. Zachęcam wszystkich do uprawiania tego sportu, ponieważ daje on nie tylko korzyści zdrowotne ale również wpływa na naszą psychikę. Stajemy się bardziej pewne siebie, wierzymy, że jeśli naprawdę czegoś chcemy to możemy to osiągnąć!

 

Adres:

Ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36

Warszawa

(Wchodzimy głównym wejściem przez Galerię i kierujemy się do windy po prawej lub po lewej stronie, jedziemy na IIp i idziemy krętym korytarzem do lok 216 . Nad drzwiami wisi baner )
nknmb

mn

Social Media:

  poleart.wawa

 @J.Derybowska

 

To miejsce, gdzie w przyjaznej atmosferze będziesz poznawała tajniki tańca na rurze. Stawiamy sobie za zadanie promowanie pole dance jako rodzaju sportu i fitness a nie jako tańca erotycznego. Pokazujemy jak bezpiecznie i stopniowo przechodzić kolejne poziomy nauczania pole dance fitness i pomagamy w profesjonalny sposób doskonalić technikę wykonywania poszczególnych elementów .
Instruktorkami pole dance fitness są doskonale wyszkolone dziewczyny , które ukończyły kurs instruktorski pod okiem Joanny Derybowskiej

Studio PoleArt jest profesjonalnym miejscem do nauki, treningu i szkolenia w tańcu na rurze.
Zajęcia łączą naukę tańca i elementów akrobatycznych, przy okazji gwarantując fantastyczną zabawę. Każda lekcja rozpoczyna się rozgrzewką w trakcie której wzmacniamy się i uelastyczniamy . Poprzez elementy fitness , aerobiku i tańca jazzowego przygotowujemy nasze ciała do „walki z rurką”. Po rozgrzewce przechodzimy do części właściwej czyli nauki elementów pole dance fitness. Kiedy już poznamy kilka tzw spinów , łączymy je w krótkie choreografie.
Do dyspozycji kursantek mamy przestronną, jasną salę wyposażoną w 7 rurek z funkcją spiningową ( rurki się kręcą)
o średnicach 45 oraz 42 mm (NOWOŚĆ!!!).

Dogodny dojazd oraz bardzo duży wybór godzin sprawi, że dobierzesz najbardziej dla Ciebie
odpowiedni przedział czasowy.

Naszą misją było stworzenie miejsca, w którym kobiety:
– poczują się komfortowo, będą mogły wyrażać swoją kobiecość jednocześnie wzmacniając ciało,
– będą mogły poznać swoje ciało, nabrać pewności siebie i wyrazić swoją kobiecość w życiu codziennym,
– będą się inspirowały światowymi mistrzyniami w celu osiągnięcia swojego maksymalnego potencjału,
– będą po prostu celebrowały radość, jaką niosą zajęcia z Pole Dance fitness.

 

 

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *