Fetysz stóp i butów- z kobiecego punktu widzenia !

Gang bang- charakterystyka sexu grupowego
14 października 2018
BONDAGE- ciekawe urozmaicenie życia erotycznego
9 grudnia 2018

Która kobieta nie lubi pięknych butów, która kobieta nie lubi dbać o swoje stopy?

Niby powyższe pytanie jest pytaniem retorycznym, ale… tak naprawdę nie do końca. Kobiety dzielą się na 3 rodzaje, jeśli chodzi o fetysz stóp i butów. A mianowicie na kobiety, które ubóstwiają buty. Niekiedy samo ich kupowanie dla samego kupowania. Kochają stopy, dbanie o nie, malowanie paznokci u stóp, kremowanie, całowanie ich przez partnera. Drugi rodzaj kobiet to te kobiety dla, których stopy nie mają żadnego znaczenia są obojętne. Są po prostu stopami, częścią ciała dzięki, której przemierzają świat. Buty kupują, bo nadeszła nowa pora roku i należy kupić nowe sandałki czy kozaki na zimę. Trzeci rodzaj kobiet to te, które kupują buty, bo muszą przecież w czymś chodzić ale nienawidzą stóp, ponieważ brzydzą się ich, bo są brudne, śmierdzące, nieatrakcyjne i pocą się.

Niektórzy należą do kobiet pierwszej kategorii,  uwielbiają kupować buty nawet jeśli miałyaby ich nigdy nie założyć. Muszą je mieć nawet aby tylko na nie popatrzeć. Ktoś powie SNOBKA . Przyznaję!  Dla kobiet to przyjemność kiedy przymierzają buty, szczególnie uwielbiają szpilki, mimo że na co dzień w nich nie chodzą, bo mają 173 centymetry wzrostua.  Lubimy także ładne stopy, lubimy dbać o swoje stopy, malować paznokcie, balsamować, szczególnie uwielbiamy  moczenie stóp w misce, bo nic nie daje takich efektów jak półgodzinne moczenie stóp w misce bardzo ciepłej wody.

 

Pewnie zastanawiacie się jak kwestia fetyszu stóp i butów wygląda u mężczyzn. Tutaj jest bardziej skomplikowanie. Mężczyźni jako tako dbają o swoje stopy i buty. Niestety! Jako tako. Wystarczy latem popatrzeć na to jak wyglądają stopy i paznokcie facetów na ulicach. Niekiedy robi się słabo jak się na ten “obrazek” patrzy. W Polsce sprawa dbania o stopy i butów u mężczyzn jest słaba. W Holandii prawie każdy mężczyzna ma czyste, wypastowane buty na błysk i jest to norma, nie jest to zachowanie obligatoryjne. Panowie dbajcie o buty i stopy, ponieważ to dla kobiety ważne, przynajmniej dla tych, które uwielbiają stopy. Brudne buty odbierają 50% do atrakcyjności to tak samo jak z brudnymi, przetłuszczonymi włosami. Czyste buty, zadbane paznokcie i umyte włosy i już prawie, że macie wszystko.

Mężczyźni na swoje buty i stopy nie zwracają tak wielkiej uwagi, ale!!! w dużej części uwielbiają damskie stopy i tak! nie jest to wyolbrzymienie. Co lubią faceci jeśli sprawa tyczy się fetyszu stóp i butów?

– transparentne, czarne pończochy zakończone koronką
– ozdobne rajstopy
– szpilki KLASYK!!!
– czerwone paznokcie u stóp

Skąd bierze się wyżej wymieniony fetysz?

Prawie każdy człowiek ma specyficzne inklinacje. Jedni lubią BDSM, jedni przebieranki, buty, stopy, półnagość. Każdy ma do czegoś słabość i nie ma po co przed tym uciekać. Jeżeli danym fetyszem nie robimy nikomu nic złego to nie jest to nic złego. Fetysz stóp i butów to najbardziej znany i rozpowszechniony fetysz u mężczyzn i w rzadszej części u kobiet. Uważam, że to jeden z najseksowniejszych fetyszy jeśli chodzi o seksualność.

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

1 Komentarz

  1. Ewelina pisze:

    Zadbane stopy to absolutna podstawa! Nigdy nie mogę się nadziwić jak panie potrafią zaniedbywać tą część ciała!!! To dla mnie najważniejsza część ciała ;-), jeśli wiecie co mam na myśli. Nie ma to jak pomalowane, zadbane paznokcie u stóp!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *