Czy rozmiar ma znaczenie ? Odwieczny problem wielu Panów ?

Jak dbać i pielęgnować stopy ?
4 listopada 2018
Seks analny- co warto wiedzieć ?
19 listopada 2018

Możesz bez problemu zaakceptować zbyt duży nos, odstające uszy czy łysinę na czubku głowy.

Ale jeśli nie jesteś zadowolony z wielkości penisa – czujesz się pokrzywdzony przez los.

I choć najczęściej nie masz racji, myślisz, że odebrano ci największy atrybut męskości.

Czy rozmiar członka jest naprawdę aż tak ważny, jak sądzą mężczyźni?

 

 

Same nie wiedzą, czego chcą – mogą powiedzieć jedni. Ale inni natychmiast dodadzą, że to istota “bycia kobietą”, a zatem wszystko jest w należytym porządku. A o co dokładnie chodzi tym razem? O rozmiar – zagadnienie, które niezmiennie pozostaje przedmiotem dyskusji związanych z sypialnianymi sekretami. Naukowcy po raz kolejny przeprowadzili badania, które miały określić preferencje pań, dotyczące właściwości penisa. Rezultaty przeprowadzonego sondażu mogą być w kilku punktach zaskakujące.

Jak to w końcu jest z tym rozmiarem? Czy właściwości męskiego członka mają znaczenie dla kobiet? Naukowcy sprawdzili to po raz kolejny, a odpowiedź brzmi: tak, rozmiar jest dla nich ważny, ale kluczowa jest nie długość, a szerokość (obwód). Druga sprawa – dużo zależy od okoliczności. Wymagania pań rosną bowiem w określonych sytuacjach.

Zrealizowany niedawno przez naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego test miał wyjątkowy charakter. 41 kobiet, które wzięły w nim udział, nie tylko miało powiedzieć, jakie przyrodzenie bardziej im odpowiada. Mogły też je… wskazać. Na potrzeby eksperymentu przygotowano bowiem 33 modele penisów, które różniły się między sobą długością oraz obwodem. Atrapy miały od 10 do 21,5 centymetra długości i od 6,5 do 18 centymetrów w obwodzie. Uczestniczki badania mogły uważnie przyjrzeć się rekwizytom, a potem także ich dotknąć. Później przyszedł czas na pytania i odpowiedzi.

Pierwsze pytanie dotyczyło grubości penisa. Respondentki miały ocenić, jakiego penisa oczekują od mężczyzny, z którym “związek” zakończy się po jednej lub kilku nocach. Kiedy chodzi o przygodny seks, kobiety zdecydowanie wolą, gdy centymetrów w obwodzie członka jest nieco więcej. Co ciekawe, gdy to samo pytanie dotyczy mężczyzn, z którymi miałoby je coś łączyć na dłużej, ich oczekiwania w tej kwestii natychmiast maleją. W przypadku długotrwałych związków penis nie tylko może, ale wręcz powinien być pod względem obwodu skromniejszy – to jeden z najciekawszych wniosków, który pojawił się po ostatnich badaniach. Żadnego znaczenia nie ma natomiast długość członka – zarówno w przypadku jednorazowej przygody, jak i długotrwałego związku, wolontariuszki deklarowały, że prącie powinno mieć tyle samo centymetrów. Idealnie jest, gdy podczas erekcji wartość ta oscyluje wokół 16,5 centymetra.

W drugiej części wspomnianego badania kobiety biorące w nim udział dostały do ręki jeden z modeli penisów. Później egzemplarz znów został ustawiony obok pozostałych. Następnie ochotniczki miały za zadanie wybrać z “galerii” sztukę, którą trzymały w dłoni chwilę wcześniej. Kobiety w większości przypadków wskazywały na model większy od tego, który rzeczywiście miały okazję macać. Według naukowców, z podobnego rozstrzygnięcia powinni cieszyć się ci mężczyźni, którzy do tej pory mieli kompleksy spowodowane niezbyt pokaźnymi rozmiarami sprzętu.

“Mężczyźni, którzy rozważają operację powiększenia fallusa, być może nie muszą tego robić, skoro kobiety mają tendencję do przeceniania jego wielkości” – powiedział Shannon Leung, jeden z naukowców prowadzących badania.

Zdaniem ekspertów z Uniwersytetu Kalifornijskiego, najnowsze badanie jest pod wieloma względami wyjątkowe i znacznie bardziej miarodajne niż wcześniej przeprowadzone próby. W przeszłości analizy preferencji kobiet w kwestiach związanych z wielkością męskiego przyrodzenia przeprowadzane były najczęściej w oparciu o wybór zdjęcia przedstawiającego najbardziej odpowiadającego im członka albo po prostu poprzez określenie, czy gustują one w penisach “dużych”, “średnich” czy “małych”.

 

jnkjn

Pamiętaj, że dla kobiety i twojego związku częściej trudności sprawiają kompleksy mężczyzny,

niepotrzebny strach, wyolbrzymianie problemu, które psują z reguły udane życie seksualne.

 

KOCHANE A WY JAKIE MACIE ZDANIE NA TEN TEMAT ? CZEKAMY NA KOMENTARZE I DYSKUSJE !

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *