Szkoła tańca DANCE4YOU !

Szkoła tańca SNAKE DANCE !
15 listopada 2018
Szkoła tańca TAURUS fitness&spa !
19 listopada 2018

Szkoła tańca DANCE4YOU

Uczymy różnych rodzajów tańca według najnowszych światowych trendów.

W ofercie posiadamy taniec nowoczesny, latynoamerykański i klasyczny.

Przygotujemy propozycję dla dosłownie każdego i w każdym wieku.

Zajmujemy się również gimnastyką korekcyjną, fitnessem, streachingiem i zajęciami ruchowymi.

 

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NAUKI

 Posiadamy kadrę wykfalifikowanych instruktorów, którzy pomoga Ci podjąć pierwsze kroki związane z tańcem, jak i zadbają o odpowiedni rozwój Twoich dotychczasowych umiejętności, co sprawi, że od razu poczujesz się u nas jak w domu.

OBOZY I EVENTY
 Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy szeroką ofertę wyjazdów integracyjnych, obozów oraz eventów w fantastycznych lokalizacjach. Wspaniały sportowo-taneczny klimat, udzieli Ci się na długie miesiące. Zachęcamy również do udziału w pokazach sportowo-tanecznych, w wykonaniu naszych zaawansowanych grup.

TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO
 Zawsze w pierwszej kolejności dbamy o bezpiezeństwo naszych podopiecznych. W trosce o zdrowie Twoje, lub Twojej pociechy, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, i zawsze pozostajemy w kontakcie z odpowiednimi służbami.

 

 

Taniec / PoleDanceKarnet OPEN TANIEC (1 miesiąc) – 150 zł

  • Karnet MAX TANIEC (8 wejść) – 119 zł
  • Karnet TANIEC (4 wejścia) – 65 zł
  • Jednorazowe zajęcia TANIEC – 20 zł
  • Karnet POLEDANCE (4 wejścia) – 100 zł
  • Jednorazowe zajęcia POLEDANCE – 30 zł
  • *(Karnety ważne przez 30 dni od daty zakupu)
    **(Karnety OPEN nie dotyczą PoleDance)

jjjj

NOWOŻEŃCY

Z myślą o wszystkich przyszłych małżonkach, przygotowaliśmy ofertę specjalną. Tylko u nas profesionalne przygotowanie do weselnego “pierwszego tańca”. Zapraszamy wszystkich narzeczonych, do skorzystania z indywidualnych lekcji, z naszym instruktorem, który w profesionalny sposób zadba o naukę tańca, i choreografię . Przyjemna atmosfera, mnóstwo usmiechu, a w efekcie rewelacyjny układ który zapamiętacie na lata. Nie martw się o czas. Elastyczne godziny lekcji dostosowane są do Twoich codziennych obowiązków. Napisz do nas lub zadzwoń, i podaruj sobie fantastyczne wspomnienia z najważniejszego dnia w życiu.

mnm

jbkb

Adres:

Marsz. Piłsudskiego 83

42-500 Będzin

Telefon: 501 100 735 / 609 044 993

Email: dance4you.bedzin@gmail.com

jjj

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 16:00-22:00

 

Social media:

 Dance4you fitness club

  Dance4you fitness club

 

gggg

Taniec na rurze – rodzaj akrobatyki, szczególnie rozpowszechnionego w klubach ze striptizem, jednakże mające korzenie w indyjskim tańcu mallakhamb[1]. Taniec nie ma bezpośrednio na celu wywołania podniecenia seksualnego(takim tańcem jest striptiz) poprzez ukazywanie nagiego ciała w różnych pozycjach lub obrotach tancerki w oparciu o pionowo ustawioną rurę, która może być wykonana z tytanu bądź niklowanego metalu zmniejszającego opór. Gładszy i śliski materiał umożliwia płynne obroty i ruchy.

Wysoce rozwinięty taniec wymaga dużej sprawności fizycznej oraz siły, w tym umiejętności typowych dla gimnastyki. Taniec na rurze wykonywany jest również jako forma ćwiczeń fizycznych np. w klubach fitness lub szkołach tańca (niezwiązanych z erotyką) poprawiających wytrzymałość i ogólną sprawność.

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *