Szkoła tańca TAURUS fitness&spa !

Szkoła tańca DANCE4YOU !
19 listopada 2018
Szkoła tańca HAVANA !
20 listopada 2018

Szkoła tańca TAURUS fitness&spa !

TAURUS spa & fitness to miejsce, w którym piękno, zdrowie i harmonia łączą się ze sobą w idealnie współgrającą całość.

Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą Państwu osiągnąć stan równowagi ciała i umysłu w eleganckich wnętrzach i kameralnej atmosferze.

Szeroki wachlarz Naszych usług z pewnością zadowoli każdego odwiedzającego nas Gościa.

 

 

 

Dzięki prawdziwej pasji stworzyliśmy niezwykłe miejsce, do którego każdy pragnie powrócić i w którym codziennie spotykamy wyjątkowych ludzi.

Oferujemy odnowę biologiczną z szeroko pojętym relaksem oraz diagnostykę medyczną i rehabilitację.
TAURUS Spa & fitness to miejsce, w którym można doskonale zregenerować siły, wypocząć i zadbać o swoje ciało.

Nasz Klub Taurus Fitness&SPA posiada najbogatszą ofertę fitness:

  • perfekcyjnie wyposażoną strefę siłową,
  • strefę CARDIO,
  • strefę treningu personalnego,
  • salę rowerową,
  • BASEN – WYJĄTKOWY I JEDYNY W POLSCE oparty na technologii szwajcarskiej firmy „SANOSIL” z wyjątkową wodą, uzdatnianą aktywnym tlenem.

Słowa SANUS PER AQUAM nabrały tutaj właściwego znaczenia.

 

bnb
mn mnvbv

Klub Taurus Fitness & SPA posiada najbogatszą ofertę fitness: perfekcyjnie wyposażoną siłownię ze strefą siłową, strefę CARDIO, strefę treningu personalnego oraz salę rowerową. Oferujemy bogaty wachlarz zajęć grupowych, które pomogą osiągnąć  wymarzoną sylwetkę i lepszą  kondycję. Obok rozbudowanej oferty zajęć, mamy profesjonalną, pełną pasji kadrę instruktorów, którzy z przyjemnością wprowadzą Was w świat fitnessu. Do dyspozycji oddajemy klimatyzowane i wentylowane sale do ćwiczeń  oraz przestronne przebieralnie, o wysokim standardzie z dostępem do sauny INFRARED.

Nasz basen jest jedynym w regionie, w którym zastosowany został bardzo bezpieczny ekologiczny system bezchlorowego uzdatniania wody innowacyjną metodą SANOSIL. Oparta jest ona na nadtlenku wodoru stabilizowanym  przez  jony srebra, w wyniku której nie ulatniają się żadne szkodliwe związki chemiczne, a jedynie tlen i woda.

Nasza oferta SPA jest bardzo szeroka, obejmuje kosmetykę leczniczą i upiększającą, zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi odchudzające i ujędrniające. Tutaj możesz skorzystac z: Słonecznej Krainy, Jaskini Solnej, kapsuły SPA, kąpieli w borowinie, mleku czy winie. Nowoczesne urządzenia to zaleta zarówno części rehabilitacyjnej, jak również strefy odnowy biologicznej. Spa oferuje odnowę biologiczną z szeroko pojętym relaksem (aromaterapia, koloroterapia, masaże, zabiegi błotne, łażnie, ) oraz profilaktykę i rehabilitację (m.in. fizjoterapia i hydroterapia).

Nasze SPA to miejsce, w którym można doskonale zregenerować siły, wypocząć, zadbać o swe ciało i duszę, a także spotkać ludzi, którzy z troską i życzliwością zaopiekują się indywidualnie każdym klientem.

Przesłanie Naszego Klubu to: Twój zdrowy styl życia!

Przyjdź, sprawdź Nas już dziś warto nas odwiedzić i poznać naszą koncepcję, zapoznać się z tym co przygotowaliśmy dla Ciebie, aby doskonalić i rozwijać Twój zdrowy styl życia.

To przesłanie będzie dla nas zobowiązaniem wobec Ciebie i dołożymy starań, abyś czuł to codziennie.

mnb
mnbmn
Adres:

KLUB TAURUS FITNESS & SPA
Firma Concept
ul. Brzeźnicka 46b
42-200 Częstochowa

mnbm

KLUB CZYNNY:
pon – pt: 6.00 – 22.00
sob: 8.00 – 20.00
niedz: 8.00 – 18.00

 

Social Media:

 Klub Taurus Fitness & Spa

  taurus_club

mbn

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *