Szkoła tańca REAL PASSION !

Szkoła tańca LATINODOS !
22 listopada 2018
Szkoła tańca LATINO DANCE STUDIO !
15 grudnia 2018
Szkoła tańca REAL PASSION !

W naszej ofercie znajdziecie zajęcia, które kompleksowo zadbają o Waszą kondycję fizyczną,

sprawność ruchową oraz przygotują do wymagających trików na drążku pionowym.

Coraz bardziej popularny pole dance to bowiem ćwiczenia łączące elementy siłowe, akrobatyczne i taneczne.

kjkj

 

O Nas…

U nas nauczysz się go od podstaw, uzupełniając treningi o ćwiczenia wzmacniające i rozciągające. Organizujemy również warsztaty choreograficzne, stretchingowe i z trików pole dance z czołowymi polskimi trenerami.

Na nasze kameralne studio składają się dwie sale. Zajęcia pole dance odbywają się na ‘dużej sali’ w grupach do 10 osób na 5 rurkach profesjonalnych firm SunPole oraz X-pole. Są to rurki chromowane o średnicach 40, 42.5, 45mm, o funkcji statycznej i obrotowej. Na sali znajdują się też materace asekuracyjne. Na tej sali odbywają się również niektóre zajęcia ze stretchingu i wzmacniania.

Mała sala przeznaczona jest głównie do treningów samodzielnych na drążkach pionowych (open studio). Udostępniamy 2 rurki X-pole o średnicy 40 i 45mm. Na tej sali odbywają się głównie zajęcia ze stretchingu, wzmacniania i pilates dla maksymalnie 8 osób. Sala wyposażona jest w maty, kostki piankowe, gumy TheraBand oraz poduszki dla wrażliwych kolan.

gghgh

POLE DANCE
First Steps 30zł
Jednorazowe wejście 30zł
4 PD + 4 OS (30 dni) 120zł
6 PD + 6 S (30 dni) 240zł
8 PD + 8 OS (30 dni) 200zł
Mini Passion = 4PD + 4S + 4OS (30 dni) 180zł
Real Passion = 8PD + 4S + 8OS (30 dni) 250zł

 

kjk

Nasza kadra to wykształceni instruktorzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu pole dance od podstaw do poziomu zaawansowanego. Przykładamy ogromną uwagę do techniki wykonywania figur i ich bezpiecznego nauczania. Biorąc pod uwagę, że pole dance to młoda, wciąż rozwijająca się dyscyplina, regularnie uczestniczymy w warsztatach i szkoleniach.

Do zajęć podchodzimy bardzo profesjonalnie, indywidualnie i przestrzegając przede wszystkim zasad bezpieczeństwa. Dlatego przed uczestnictwem w zajęciach prosimy o zapoznanie się z regulaminem i przeciwwskazaniami, a ewentualne urazy zgłaszać instruktorowi przed rozpoczęciem zajęć.

gghg

Social media:

 realpassionkrakow

 

Adres:

Długa 82/6
Kraków
Zadzwoń 533 545 415

 

,kl

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *