Bootky partnerem projektu Predators Squad vol.2

BOOTKY sponsorem nagród na Winter Pole Camp 2019 !
3 listopada 2018
Bootky sponosorem na Pole Art Experience 2019.
21 grudnia 2018

II edycja Predators  Squad dla zawodników Pole Dance jest realizowana na przełomie września i grudnia. Co daje duże pole do popisu przed startami w zawodach po nowym roku.

Nowi  #Predatorzy i #Predatorki

-Od zawodników dowiedzą się jak się przygotowywać, poznają nowe tricki i metody przygotowania, radzenia sobie ze stresem oraz przetestują przed nimi swoje choreografie.

-Od sędziów dowiedzą się, jak są oceniane zawody, o czym warto pamiętać, czego nie pomijać, na czym się skupić oraz będą mieli okazję przetańczyć przed nimi choreo i poznać ich opinię.

-Od specjalistów od organizacji, wizerunku i promocji dowiedzą się, jak dobrze wykorzystać swój potencjał, zainteresować innych swoją historią i wykorzystać sukcesy na zawodach w dalszej drodze zawodowej.

-Od doświadczonych managerów dowiedzą się, jak formalizować swoją drogę od pasji do regularnego zawodu i pracy, tak by nie obciążać się kosztami na początku i uniknąć formalności. Dowiedzą się, jak wygląda rynek sportowy, jakie są stawki, jakie warunki oferować i czego NIE robić, a co robi 90% trenerów na starcie i na czym topią czas i pieniądze.

-Od fizjoterapeutów, psychologów i trenerów personalnych dowiedzą się, jak dbać kompleksowo o swoje ciało i głowę, by podczas przygotowań się nie zajechać i nie wypalić. By nie poddać się presji na 5 minut przed wejściem na scenę i jak podejść do swojego ciała jak do narzędzia, które musi być odpowiednio przygotowane przed pracą.

Chcemy, by ten projekt kompleksowo wyposażył zawodników w narzędzia, za pomocą których SAMI zdobędą podium i zapracują na swoje tytuły, korzystając z doświadczenia czołowych osób z branży oraz zaplecza organizatorów I edycji projektu.

Projekt jest realizowany jednocześnie w 3 miastach, tak by każdy miał raz blisko, raz daleko 😉
Łódź / Gdańsk / Wrocław – po 4 zjazdy w każdym (2 weekendy na miasto).

Zestaw prowadzących jest BARDZO wymagający, a program ściśle ułożony i przebudowany po pierwszej edycji. Nie każdy będzie gotowy, by się otworzyć na tyle, by wycisnąć z niego maksa, ale gwarantujemy, że osoby, które postawią wszystko na jedną kartę i sumiennie podejdą do zjazdów, będą osobami, które za kilka miesięcy MOCNO zamieszają na polskiej scenie Pole Dance!

*Dodatkowo, z zawodników kończących poszczególną edycje będziemy indywidualnie proponowali uczestnictwo w specjalnym zespole pole dance, który w przyszłości będzie prowadzony pod okiem profesjonalistów, by zawodowo występować zarówno na zawodach, pokazach, prowadzić warsztaty oraz organizować własne zajęcia. Ta opcja jest tylko dla osób, które chcą profesjonalnie związać się z Pole Dance.

Strona na facebooku: https://www.facebook.com/ProjektDlaZawodnikow/?eid=ARA3X2QXEb3KUFE2szqzZcplsAszyQKwyWDN3OACJ6JjLeLeo9lb1QKQ5cTz8YIVesVY3TTlMWf7Oh1T

Mamy aż 14 prowadzących!

Malwina GS (Sędzia i trener)
Przedstawi latami zdobywaną wiedzę dotyczącą zawodów zarówno z perspektywy zawodnika, jak i sędziego.
Agata Jarzębowska (Sędzia i trener)
– specyfika zawodów pole sport – na co zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowań,
– nauka popularnych figur pole sport – technika wykonania,
– pole split – jak prawidłowo wykonać szpagat na rurce;
– ćwiczenia rozciągające;
– podstawowe pozycje szpagatowe.
Jakub Kolasa (Sędzia i trener)
– karta punktacyjna, a choreografia (dlaczego karta sędziowska to najistotniejsze narzędzie pracy podczas układania choreografii konkursowej),
– znaj swoje mocne strony, czyli jak mądrze dobrać styl układu i figury pod siebie,
– flow, czyli jak sprawić, by twoja choreografia tworzyła “całość”, a nie chaotyczne połączenie niewspółgrających ze sobą figur,
– jak wybić się z tłumu, czyli jak spośród dziesiątek występów zostać tym zapamiętanym przez sędziów,
– toksyczne detale, czyli rzeczy, o których nie myślimy podczas przygotowań, a które mogą diametralnie zmienić to, jak zostaniemy odebrani przez sędziów,
– praca sędziego nie taka prosta, czyli problematyczne aspekty pracy sędziego.
Karolina Stelmach Grzywaczewska (Sędzia i prezes PSPS)
– kilka szczegółów o samych zawodach – czy wszystkie imprezy są takie same?
– skład sędziowski – informacje istotne dla zawodnika;
– filmik zgłoszeniowy – jak sprostać wyzwaniu?
– zawody – czy liczy się tylko mój występ?
– feedback sędziowski i jego wpływ na kolejne występy.
Berenika Nienadowska (Sędzia i trener)
Jako trener:
– „To właściwie gdzie się zgłosić?”, czyli o tym, dlaczego nie każdy konkurs jest szansą na rozwój dla zawodnika.
– „Dostałam/łem się! I co dalej?” – metodyczne układanie planu treningowego.
– Zawody exotic a pierwszy start – czy to dobra decyzja?
– Dance like nobody’s watching – czyli walka z tremą przed startem.
Jako sędzia:
– „Przecież ani razu nie spadłam!”, czyli nie samymi figurami występ konkursowy stoi;
– nauka odczytywania kart punktacyjnych – na co zwracać uwagę, jak wykorzystać wiedzę w praktyce.
Patryk Rybarski (Sędzia i trener)
Kama Nienaltowska (spec. Stretching)
-główne techniki rozciągania (statyczne vs dynamiczne, pasywne vs aktywne)
-poprawne angażowanie mięśni podczas rozciągania
-elememty SMR – rozluźnianie mięśniowo powięziowe
-praca z taśmami anatomicznymi (taśma powierzchowna przednia, tylna, skośne)
-szpagat poprzeczny, rozkroczny, wykroczno-zakroczny,
-gięcie pleców z podziałem na górne partie, czyli odcinek piersiowy, szyjny i ramiona oraz dolne partie czyli lędźwia i zginacze bioder (które ani kręgosłupem, ani plecami nie są, ale nie sposób pominąć je przy tematach back bendów)
-rozciąganie w parach jako alternatywa i urozmaicenie pracy na zajęciach.
Sonia Kajdanowska (spec. Taniec i Instagram)
– taniec, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, co jest najważniejsze podczas występów,
– Instagram- co warto, a czego nie warto publikować?
Rafal Mazur (spec. trening mentalny)
Przedstawi prosty i bardzo skuteczny model psychologii wygrywania oraz pokaże jak zarządzać swoimi emocjami i odczuciami.
Piotr Obtułowicz (spec. Fizjoterapia i Trening Funkcjonalny) i Marcin Sałata (spec. Trening Funkcjonalny)
Dorota Kulawik (spec. Organizacja, logistyka, marketing)
– organizacja czasu i pracy, czyli jakie narzędzia wykorzystać, żeby się w tym wszystkim nie zagubić,
– współpraca z ludźmi – o czym trzeba koniecznie pamiętać!
Mateusz Golomb(spec. video, aranżacja, sposoby realizacji i dotarcia)
– zasady tworzenia materiałów video oraz umieszczania ich Social Mediach.
– nie musisz wydawać 5k na sprzęt, czyli jak zrobić to za pomocą tego co masz w kieszeni,
– wykorzystanie materiałów filmowych do pozyskiwania sponsorów.
Michał Kosel (spec. formalności, prawo w sporcie, zarządzanie, marketing, organizacja)
Podczas II edycji Predators Squad podzieli się z Wami wiedzą, którą udało się zgromadzić podczas I edycji, przeanalizuje każdy krok zawodników i spróbuje podzielić się tym, co na podstawie badań naukowych i sportowych udało się wydedukować i udowodnić. Dodatkowo pokaże, że zawody to nie wszystko. Samo stanięcie na podium to dopiero część drogi. Drugą część swojego warsztatu poświęci temu co zrobić dalej, by nie stracić swojej szansy i pokaże, jak zaprojektować cały proces, jeśli myśli się o tym w kategoriach zawodowych. Jak sformalizować swoją pasję, jak usystematyzować poszczególne działania i sprawić, że utrzymywanie się z pasji nie będzie brzmiało jak szaleństwo, a jako realna alternatywa.

Poznajmy uczestników projektu:

Mona Kraszewska od najmłodszych lat związana jest ze sportem. Po testach wielu różnych dyscyplin skupiła się głównie na żeglarstwie oraz pole dance, dzięki którym odkryła w sobie pasję do nauczania.Od 6 lat instruktorka sportów wodnych, od 2 lat pole dance, floor work, exotic i stretchingu. Z pole dance związana od 4 lat, najlepiej odnajduje się w tanecznej odsłonie tego sportu, czyli pole arcie i exoticu.Fanka zdrowej, sportowej rywalizacji zarówno na regatach jak i na tanecznej scenie. Dwukrotna zdobywczyni złota na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, IV miejsca na Mistrzostwach Świata w windsurfingu w klasie Bic Techno 293 i IV miejsca na Długodystansowych Mistrzostwach Polski w olimpijskiej klasie RS:X, zwyciężczyni Esensai Championship 2017 w kategorii amatorek. Na co dzień studentka neurokognitywistyki i pasjonatka nauk przyrodniczych, sztuki i muzyki. Mocno trzymamy za nią kciuki !

Sandra Kostyk to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie o kierunku Turystyka i Rekreacja. Od lipca 2011 roku dyplomowany instruktor Zumby, a od marca 2014 roku dyplomowany Instruktor Tańca Jazzowego (Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki) oraz dyplomowany instruktor pole dance fitness. Przygodę z tańcem rozpoczęła na studiach, który szybko stał się jej życiową pasją. Swoje umiejętności rozwijała w różnych stylach tanecznych począwszy od tańca nowoczesnego, hip-hop, jazz, modern jazz oraz ragga dance. Sandra od marca 2012 roku jest również założycielką zespołu Queens Cheerleaders. Sam taniec to dla niej za mało, dlatego cały czas szukała nowych form artystycznych trenując dodatkowo akrobatykę, akrobatykę powietrzną oraz pole dance. Swoją przygodę z pole dance zaczęła w 2012 roku, po 2 latach całkowicie zawładnął jej sercem. Sandra jest instruktorem tańca z wieloletnim doświadczeniem, zajęcia pole dance prowadzi już 4 lata. W przeciągu tego czasu cały czas sama się szkoli podczas licznych warsztatów z zawodniczkami i artystami rangi międzynarodowej. Taniec i pole dance dają jej dużo radości i satysfakcji, dlatego teraz czas na jakieś podium

Maria Magdalena Czop swoją przygodę ze sportem rozpoczęła od gimnastyki sportowej – w młodości trenowała ją przez 6 lat w Klubie Sportowym Korona Kraków. Później jakiś czas tańczyła rock’n’rolla w Klubie Sportowym Podwawelski w Krakowie, w którym również ukończyła kurs na instruktora Fitness. Pole dance trenuje od 4 lat, a w międzyczasie staraa się wzmacniać i rozwijać świadomość własnego ciała uprawiając inne aktywności takie jak kalistenika, stretching oraz różne rodzaje tańca. Z uwagi na to, że przez ostatnie lata dosyć dużo przemieszczała się pomiędzy miastami, miała przyjemność trenować u wielu wspaniałych trenerów, takich jak Agata Jarzębowska, Marta Grabowska, Berenika Nienadowska, Justyna Kloczkowska, Alicja Smoleń czy Sylwia Adamowicz. Jej największym osiągnięciem do tej pory było zdobycie III miejsca na zawodach Pole Dance Show 2017 w kategorii Amator. “Pole dance to sport, który już od pierwszych zajęć stał się moją pasją. Dzięki niemu mogę się rozwijać i wyrażać siebie bardziej, niż za pomocą słów. Za każdym razem, gdy wchodzę na salę, zapominam o całym świecie i problemach, z którymi, jak każdy, zmagam się w codziennym życiu. W moim przypadku krążące po Internecie stwierdzenie „nie potrzebujesz terapii, potrzebujesz pole dance” sprawdza się w 100% Na ten moment planuję w zbliżającym się sezonie startowym zaprezentować swoje umiejętności na zawodach Sensual Championship 2018, a także przygotowuję się do III Mistrzostw Polski Pole Sport.”

 

Aleksandra Żuchowska swoją przygodę z pole dance zaczęła ponad 3 lata temu od zajęć “aktywna mama”. Już po pierwszym treningu wiedziała, że to jest właśnie “TO” i tak jest do dziś, i będzie jeszcze długo, długo. Jednak nie samą rurką człowiek żyje, a w jej życiu jest jeszcze miejsce na exotic, stretching, koło, szarfę i oczywiście rodzinę
Osiągnięcia, wszystkie w duecie Flying Roses – Aerial Dancers z Natalia Fastyn:-I miejsce Miss Pole Dance 2016,-II miejsce Pole Art Experience 2017,-I miejsce Pole Art Polska 2017,-II miejsce Pole Art Spain 2017,-III miejsce World Championship Air Power Athletics (aerial hoop) 2017,-II miejsce Pole Dance Show 2018,-III miejsce II zawody Pin Up Pole Dance Studio Bydgoszcz 2018.
“Przyszłe starty? Jeszcze nie wiem dokładnie z nazwy, które zawody, ale spróbuję wszystkiego.Exotic, art, sport i aerial. Jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Niekoniecznie. I ja to udowodnię.

 

Ola Ola Sasza Pirania To był maj, pachniała Saska Kępa… nie, wróć… To był kwiecień nieco ponad dwa lata temu. Początki były trudne i trochę nieśmiałe (w końcu dotąd jedyny sport, który akceptowała to machanie sztangą we wszystkich kierunkach! 🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️), ale stało się. W listopadzie niewinne tańce godowe przerodziły się w płomienny exoticowy romans, który opisać by mógł nie jeden Harlequin.  Przygodne epizody z gwiazdami pole dance oraz debiut na scenie w Gdańsku jeszcze mocniej podkręcają jej pasję do rury.
To jednak dopiero początek – w 2019 roku o niej usłyszycie!

Agnieszka Luba w Internetach funkcjonuje jako Lubiś rurkuje Lubisiem mianowali ją znajomi lata świetlne temu i tak już zostało. Rurkę poprzez zbieg okoliczności odkryła 25 lutego 2016 i zakochała się w tym sporcie od pierwszego wejrzenia, przestała opuszczać salę i nieustannie, zażarcie ćwiczyła, żeby nadrobić pół życia zaległości. (Teraz już jest duża i umie też odpoczywać. 😂)
Zawsze podkreśla dokładną datę swoich pierwszych zajęć, bo co roku w taki czy inny sposób świętuje wtedy swoje rurodziny! Od samego początku najlepiej odnajdywała się w trickach wymagających siły i to w tej odsłonie pole dance zdecydowanie widzi swoje atuty. Ponieważ jest dość szalonym człowiekiem, ogromną przyjemność sprawia jej też opanowywanie ‘strasznych rzeczy’.Od września 2016 prowadzi zajęcia w studiu 2rurka w Łodzi, gdzie wcześniej się uczyła. Jej instruktorski priorytet to motywacja i inspiracja – chciałaby pomóc każdemu uwierzyć, że to sport dla niego, nawet jeżeli podobnie jak ona nie ćwiczył gimnastyki od 5. r.ż. Do tej pory nie startowała w zawodach, ale ponieważ nic nie sprawia jej większej przyjemności, jak patrzenie na to, jak jej kursantki nabierają odwagi i porywają się na rzeczy, o których do tej pory tylko marzyły – nie może odstawać! Zawody zawsze były jej wielkim marzeniem, chociaż nadal boi się występować przed publicznością – właśnie żeby pokonać ten strach postanowiła wziąć udział w II edycji Predators Squad – projekt dla zawodników Pole Dance. W końcu, żeby wypychać innych z ich strefy komfortu, trzeba też regularnie opuszczać własną!W wolnym czasie Lubiś niczego tak nie kocha, jak nadal być kursantem – szkolić się, kombinować, współpracować z lepszymi od siebie i szukać kolejnych sposobów na widowiskowe triczki!

Natalia Grabowska trenuje łącznie z przerwami już dłuuugo, bo ok. 5 lat Z trybu rekreacyjnego na tryb pasja i sens życia przeszła ponad rok temu i od tego czasu jest też trenerem w jednym z klubów w Olsztynie.  Nie wyobraża sobie życia bez pole dance’u, ale szczególnie blisko jej serduszku znalazł miejsce właśnie exotic, a że muzyka w tańcu jej nie przeszkadza więc wpadła na pomysł, że będzie startować w zawodach. Teraz pozostało już tylko trzymać się postanowień ☺️Udało jej się dostać na tegoroczne zawody Esensai Championships, a to dopiero początek, na tym nie zamierza poprzestać! Do 30-stki chce wygrać jedne z zawodów i już nie schodzić z pudła przez kolejne konkursy “Zgłosiłam się do Predators Squad – projekt dla zawodników Pole Dance, chcę zdobyć narzędzia potrzebne do tego, żeby być lepsza wersją samej siebie i wygrywać zawody 💪😁” Natalię na pewno będziecie mogli zobaczyć na II Akademickie Zawody Pole Dance, a może również na Sensual Championship 2018. Trzymamy kciuki

!

Natalia Fastyn jest właścicielką sklepu internetowego ze sprzętem sportowym i odzieżą (flyingrose.pl) oraz współtworzy szkołę akrobatyki powietrznej w Łodzi Za młodu uczęszczała do szkoły baletowej, a jednocześnie bardzo jej się podobała się gimnastyka artystyczna i sama uczyła się gwiazd i przejść w przód i w tył. Później hobbystycznie jeździła konno oraz na łyżwach. Na pole dance wyciągnął ją jej narzeczony 3 lata temu. Intensywniej zaczęłam trenować, gdy Aleksandra Żuchowska szukała do zawodów partnerki Wtedy też pierwszy raz wzięła udział w zawodach (duende – grudzień 2016) i zajęły 1 miejsce Kolejne zawody okazały się serią sukcesów i zajmowania kolejnych miejsc na podium. Pojawił się również pomysł stworzenia własnej szkoły i tak też się stało w czerwcu 2017 r

Paulina Rita Kluska za dnia pracuje jako dekoratorka, ale już po pracy podróżuje lub biegnie prosto na salę 💪💪💪Trenuje pole dance już dwa lata, więc przyszedł czas na jej pierwsze zawody, do których przygotowuje się między innymi z projektem Predators Squad – projekt dla zawodników Pole DanceZadebiutuje w listopadzie na II Akademickie Zawody Pole Dance (24.11.).
To kto razem z nami będzie trzymał kciuki za Paulinę? 🤩

 

 

Wszyscy partnerzy będą przez ten czas obserwować uczestniczki, by być może w przyszłości nawiązać z nimi współpracę lub według swojego uznania wyróżnić!

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *