Szkoła tańca LATINO DANCE STUDIO !

Szkoła tańca REAL PASSION !
28 listopada 2018
Szkoła tańca LEILA !
15 grudnia 2018
Szkoła tańca LATINO DANCE STUDIO !

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Latino Dance Studio.

Tylko u nas: niesamowita atmosfera, dogodne godziny zajęć, doświadczeni instruktorzy i wiele innych.

Przyjdź do nas i przekonaj się sam!

 

 

O Nas …

Z myślą o wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą aktywnie spędzić czas, zdobywać nowe umiejętności i je doskonalić. Szkoła oferuje szeroką gamę zajęć tanecznych dla różnych grup wiekowych począwszy od dzieci, poprzez młodzież, dorosłych oraz seniorów. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania. Szeroka i różnorodna gama zajęć tanecznych i ruchowych z pewnością pozwoli wybrać coś dla siebie.

 

Dzięki zaangażowaniu i bogatemu doświadczeniu naszych instruktorów, dla których taniec jest życiową pasją na zajęciach panuje niezwykle przyjazna i ciepła atmosfera. Ich profesjonalizm i doskonałe przygotowanie gwarantuje wysoką jakość prowadzonych lekcji oraz troskę o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. To osoby pełne entuzjazmu, które nie tylko potrafią przekazać wiedzę, ale również zarazić swoją pasją. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone tak by nie była to tylko nauka kroków, ale także świetna zabawa!

 

 

Dzięki Latino Dance Studio zadbacie o własne zdrowie i sylwetkę, zrelaksujecie ciało i umysł. Jeżeli kochasz taniec i chciałbyś realizować swoje marzenia lub chcesz spróbować czegoś nowego, nie trać czasu. Dołącz do nas! Zapraszamy! Nasza szkoła powstała z wielkiej miłości i pasji do tańca, z myślą o wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą aktywnie spędzić czas, zdobywać nowe umiejętności i je doskonalić.

vbvb

 

Social media:

 Latino Dance Studio

 latino_dance_studio_lublin

 

Adres:

ul. Herbowa 2A

Lublin

  509 483 929

biuro@latinods.pl

nmnm

kjkjk

POLE DANCE

 Zajęcia pole dance nie tylko rozwijają wszystkie partie mięśni i uczą zmysłowego poruszania się w takt muzyki, ale kształtują także dyscyplinę i wytrwałość. Tańca pole dance może spróbować każdy – młodzi, starsi, chudzi, grubi, kobiety, mężczyźni. Jest to po prostu trening przez zabawę!

Należy pamiętać, że pole dance to nie tylko świetna zabawa, ale również wysiłek dla ciała. Po zajęciach mogą wystąpić otarcia skóry, siniaki i oczywiście zakwasy. Przed zajęciami nie należy używać olejków, kremów czy balsamów do ciała. Na pierwsze zajęcia najlepiej ubrać się w sportową koszulkę i krótkie spodenki lub legginsy. Zalecamy również zaopatrzenie się w opaski na nadgarstki, aby uniknąć otarć, które pojawiają po kilku pierwszych zajęciach. Można ćwiczyć w skarpetkach lub boso.

Kursy Pole Dance będą prowadzone na trzech różnych etapach: podstawowym, średniozaawansowanym oraz zawansowanym. Każdy z etapów jest podzielony poziomy, z których każdy poziom trwa sześć tygodni. Zajęcia zawsze rozpoczynają się rozgrzewką. Jest ona bardzo ważna, dlatego staramy się nie spóźniać na zajęcia. Zajęcia kończą strechingiem (rozciąganiem).

 

  •  Świetnie wpływa na kondycję fizyczną.
  • Poprawia koordynację
  • Pomaga zgubić zbędne kilogramy
  • Modeluje sylwetkę i ujędrnia ciało
  • Rozwija poczucie własnej wartości
  • Wydobywa sexappeal
  • Pomaga poczuć się bardziej kobieco
  • Uczy samodyscypliny
  • Daje duuużo radości

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *