Szkoła tańca LEILA !

Szkoła tańca LATINO DANCE STUDIO !
15 grudnia 2018
Szkoła tańca BLACK LIPS !
17 grudnia 2018
Szkoła tańca LEILA !

Klub sportowy Leila powstał z pasji i zamiłowania do sportu w marcu 2014 roku.

Miejsce powstało z myślą o sportowcach-pasjonatach którzy chcą się rozwijać oraz zarażać

swoją pasją innych czyli rozpowszechniać zdrowy styl życia.

 

kn

O Nas … 

Klub stawia mocny nacisk na rozwój kadry trenerskiej oraz zawodników dyscyplin: pole sport, street workout, dyscyplin akrobatyki powietrznej. Klub jest głównym sponsorem Mistrzostw Polski oraz świata w akrobatyce powietrznej co sprawia że daje możliwość rozwoju kadry narodowej. Nasz model biznesowy opiera się na fitnessie butikowym z lokalami o powierzchni 300-500 m co czyni nas wyjątkowym pod względem jakości obsługi klienta. Liczba klientów w jednym klubie to około 400 osób którzy nie są anonimowi dla personelu treningi prowadzone są w niedużych grupach co daje kursantom namiastkę treningu personalnego oraz indywidualne podejście do każdego z nich. W naszym klubie znajdują się dwie sale: “Pole Dance Room” o powierzchni 70 m2, sala “Fit and Strong” do fitness i do treningu funkcjonalnego o powierzchni 140m2. Najbliższe 3 lata zarząd stawia za cel oprócz wspierania kadry narodowej otwieranie kolejnych punktów w Polsce i nie tylko. Dzięki temu stwarzamy nowe miejsca pracy, w których trenerzy robią to co kochają i to sprawia że są w tym perfekcyjni.

Nasz klub rekomenduje dwukrotna mistrzyni świata i finalistka “Mam Talent” Anne-Marie Kot oraz Milena i Ilona Krawczyńska, bliżej znane jako siostry ADiHD.

, , 

 

Absolutna NOWOŚĆ!

Pole Dance zdobył serca wielu kobiet na całym świecie! Jest to wspaniała forma fitnessu, dzięki której poprawisz swoją kondycje fizyczną, zrzucisz zbędne kilogramy oraz poprawisz wygląd swojej sylwetki! A co najważniejsze podbudujesz swoją samoocene i pewność siebie. Zaczynamy od podstaw. Niezależnie od wzrostu i wagi! Każdy ma prawo poczuć się piękny! Tylko trzeba chcieć, trzeba zacząć!!! Pole dance jest nie tylko sportem, przede wszystkim to świetna zabawa w rytm muzyki. Pole Dance początkowo uprawiali tylko mężczyźni jest to świetny sposób na budowanie sylwetki bez dodatkowych obciążeń zwiększa siłę, kształtuje prawidłową postawę, poprawia koordynację ruchową i elastyczność ciała zajęcia trwają 55 minut a spalasz nawet do 700 kcal!!.

Wyróżniamy cztery poziomy zaawansowania:

– “0” wprowadzający

– “A”  podstawowy

– “B” średnio zaawansowany

– “C” zaawansowany

Social media:

 Leila_sport_club

   Heros

bnb

Adres:

Godziny otwarcia:
Pon. -Pt. 14:00-22:00
Galeria Gala II piętro
ul. Fabryczna 2

20-301 Lublin

 info@leila.pl

 536 840 840

kjkjj

kjk

W miarę robienia postępów, według uznania trenera, uczestniczka może przystapić do egzaminu i zostaje przeniesiona do grupy bardziej zaawansowanej. Trening składa się z rozgrzewki, ćwiczeń wzmacniających i nauki figur akrobatycznych. Na zajęcia obowiązuje strój sportowy. W ofercie mamy równiez treningi personalne juz od 80zł.

Pole Dance w Leila Sport Club polecany jest przez samą Mistrzynie Świata Anne ­Marie Kot, finalistkę programu Mam Talent TVN i to wszystko w cenie jednego karnetu od 149 złotych.

Aby się zarejestrować skontaktuj się z recepcją. Rezerwacje popołudniowe odwołujemy do godziny 10:00 przez stronę: https://leila.strefaklienta.com.pl/logowanie lub poprzez wysłanie sms na nr 536 840 840, poranne dzień wcześniej, weekendowe w piątki do godziny 10:00.

 Obowiązuje jednorazowa opłata za kartę członkowską – 10pln 

jhjhj

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *