Szkoła tańca POLL & ROLL !

Szkoła tańca BLACK LIPS !
17 grudnia 2018
Szkoła tańca MY POLE DANCE STUDIO !
14 stycznia 2019
Szkoła tańca POLL & ROLL !

Pole & Roll Studio to pierwsza profesjonalna szkoła pole dance w Stalowej Woli i Tarnobrzegu.

Założona w 2015 roku przez dwie siostry Martę i Ulę Haliniak. Pole & Roll Studio powstało

z prawdziwej pasji do tańca, sportu, gimnastyki, ale też z pasji do nauczania.

 

 

O Nas … 

Nasze zaangażowanie staramy się przekazywać nie tylko w formie solidnej technicznej nauki pole dance, ale w tworzeniu tego pięknego miejsca na mapie naszego miasta, gdzie każdy czuje się jak w domu, gdzie poznajemy ludzi z miłością do sportu, gdzie zdobywamy prawdziwych przyjaciół i stajemy się lepszymi wersjami siebie.

 

NASZA MISJA

Pole & Roll to wyjątkowe miejsce pełne pasji, cudownych ludzi i przyjaznej atmosfery. Ta przestrzeń została stworzona, aby rozwijać swoje umiejętności, realizować plany, urzeczywistniać marzenia, a co najważniejsze odkrywać siebie na nowo!

Nasze standardy nauczania są bardzo wysokie. Dbamy o prawidłową technikę, prawidłowy i zrównoważony rozwój naszych kursantów, a także o ich wszechstronność. Jakość jest dla nas bardzo ważna! Ważne jest dla nas także, by każdy z Was mógł poczuć się swobodnie i by nasze studio stało się Waszym drugim domem. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, pełnej pasji i zaangażowania, możemy Wam zapewnić najlepsze miejsce na ziemi do nauki pole dance, ale także najwspanialsze miejsce spotkań, rozwoju, wsparcia i cieszenia się życiem!

 

 

NASZA KADRA

Nasze instruktorki są pełne życzliwości i pomocy. Każdy trening to wyzwanie nie tylko dla kursantów, ale i trenerów, bo sala treningowa czasami przypomina prawdziwy ring: walcząc ze swoimi słabościami, z brakiem akceptacji własnego ciała, czy z brakiem poczucia własnej wartości, uczymy się wzajemnej pomocy, wiary w siebie i tego, że po prostu warto! Warto podjąć wyzwanie, zawalczyć o siebie i przekonać się, że w Pole & Roll Studio nie ma rzeczy niemożliwych, a nasze instruktorki są niezastąpione nie tylko w kwestii trików.

Nasza kadra to Ula i Marta Haliniak – jedne z najlepszych zawodniczek w Polsce! Kompetentne i utytułowane instruktorki, które swoje umiejętności potwierdziły zwyciężając w wielu krajowych i międzynarodowych mistrzostwach pole dance, pole art i pole sport. Dla instruktora bowiem samorealizacja i osiąganie sukcesów w zawodach jest bardzo ważne i tylko spełniony zawodnik gwarantuje Wam sukces na sali treningowej. Nasze instruktorki poprzez ciężką pracę osiągnęły sukces na skalę kraju, a teraz chcą dzielić się z Wami swoim doświadczeniem i poprowadzić Was przez meandry tego wspaniałego sportu!

Marta i Ula szkoliły się u najlepszych poledancerów w Polsce i na świecie. W naszej szkole nauczysz się pole dance od najlepszych i zobaczysz, że może on być pasją na całe życie! Oprócz bogatego doświadczenia jako zawodniczki i instruktorki zostały również docenione przez lokalne media jako zaufane nauczycielki i sportsmenki w wielu plebiscytach! Cieszymy się, że społeczność darzy nas takim ogromnym zaufaniem.

 

 

Adres:

ul. Siedlanowskiego 3/19
Stalowa Wola

Zadzwoń do nas:
730 130 136
Napisz do nas:
kontakt@poleandroll.pl
,mnm
mnm
Social media:

 poleandroll_stalowawola

mn m


 bjjnb

Jedyne profesjonalne pokazy tańca na rurze w Stalowej Woli i Tarnobrzegu oraz okolicach. Oferujemy pokazy artystyczne, sportowe, akrobatyczne. Nasze tancerki to wielokrotne mistrzynie pole dance, więc gwarantujemy niezapomniane widowisko taneczne i sportowe. Pokazy pole dance mogą uświetnić gale tańca, gale sportowe, jubileusze, uroczystości, imprezy plenerowe itp.

Najlepszy wieczór w mieście! Prawdziwie babski wieczór! Wspólny trening, zmysłowa choreografia lub babskie wygłupy! Ciesz się chwilą, poczuj się piękna! Ty też możesz tu być i cieszyć się wspaniałym wieczorem w gronie swoich przyjaciółek . Zarezerwuj już dziś, zanim ubiegną Cię inne!

Oferujemy salę do wynajęcia: na samodzielny trening, na zajęcia grupowe, treningi personalne, kameralne eventy firmowe, imprezy okolicznościowe, wieczory panieńskie. Zorganizuj u nas warsztaty, wystawę fotograficzną, sesję fotograficzną itp. Nasza klimatyczna sala nada wdzięku każdemu wydarzeniu!

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *