Szkoła tańca ESENS !

Szkoła tańca FITNESS ACADEMY JUPITER !
6 marca 2019
Szkoła tańca AL-MARA !
9 marca 2019

Szkoła tańca ESENS !

Zapraszamy serdecznie na zajęcia wszystkie panie bez względu na wiek i budowę ciała!!!

Tańca Esens – do nauki tej doskonałej dyscypliny.

Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie akrobatyki, fitnessu, i kobiecego tańca.

 

 

Pole Dance to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. W naszym studio na zajęciach poprawisz ogólną kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało i poprawisz koordynację ruchową. Twoje ciało nabierze siły, gibkości i elastyczności, co w znaczny sposób pozytywnie wpłynie na samopoczucie i nastrój.

Ponieważ pole dance jest również formą ekspresji artystycznej, w zależności od indywidualnych preferencji kursantki ćwiczenia mogą przybrać formę akrobatyki sportowej lub też uwodzicielskiego tańca.

Taniec na rurze poleca się także osobom skrytym i nieśmiałym. Uczestnictwo w zajęciach podnosi poczucie własnej wartości i pewności siebie, rozluźnia i odstresowuje. Te zajęcia to po prostu świetna zabawa przy muzyce, w kobiecym gronie.

Pole dance nie wymaga wcześniejszego przygotowania sportowego oraz tanecznego. Zajęcia Pole Dance są prowadzone na poziomie początkującym P0, i rozpoczynają się od rozgrzewki, rozciągania, a następnie bazują na opanowaniu prostej choreografii z elementami gimnastycznymi.

Ćwiczenia należy wykonywać w stroju fitness- krótki rękaw, krótkie spodenki, na stopach obuwie sportowe, baletki. Przed zajęciami nie należy smarować ciała olejkami lub tłustymi balsamami.

NBNB

 

REGULAMIN ZAPISU NA KURSY POLE DANCE

1. Osoby posiadające systemy zniżkowe MULTISPORTOK SYSTEM mogą uczęszczać bezpłatnie tylko w zajęciach typu OPEN (zielone na grafiku).
2. Na zajęcia typu Kurs (niebieskie na grafiku) nie honorujemy kart zniżkowych. Chcąc uczestniczyć w zajęciach należy kupić karnet.
3. Na zajęciach obowiązuje strój sportowy. Prosimy również o obuwie zmienne.
4.
 Przed zajęciami pamiętamy, aby zgłosić swoją obecność w Punkcie Obsługi Klienta.
5. Jeżeli nie będą mogli Państwo przybyć na zajęcia prosimy o informację telefonicznie lub meilowo. Istnieje możliwość odrabiania zajęć w innym terminie z inną grupą.
6. Na zajęcia Pole Dance przychodzimy z dobrym humorem 🙂

 

UWAGA WAŻNE!

Zajęcia niebieskie to kursy, by w nich uczestniczyć musisz się zapisać. Tylko wtedy będziemy mogli Cię poinformować o terminie startu. Do grup parami potrzebujemy dwa osobne zapisy. Zapisując się zwiększasz szanse, że szybciej zaczniemy!

Zajęcia zielone to openy, by w nich uczestniczyć wystarczy, że sprawdzisz czy akurat dzisiejsze nie są odwołane. Każdy moment jest dobry by przyjść na te zajęcia, nie musisz rozpoczynać wraz z pierwszymi zajęciami!

Słowa kluczowe: Pole Dance Wrocław, Pole Dance Studio, Pole Dance Institute

 

 

Adres/ kontakt / Dojazd

Godziny otwarcia:

Punkt Obsługi Klienta czynny od pn do pt w godzinach 16:00-21:00,  w soboty w godzinach trwania kursów

Masz pytania odnośnie zajęć w Esens:

pn-pt 16:00-21:00 Punkt Obsługi Klienta      pn-pt 10:00-21:00,sob-ndz-10:00-18:00 Konsultant

tel. 71 72 30 720       e-mail: pok@esens.com.pl (punkt obsługi Klienta)       email: zwrotyreklamacje@esens.com.pl (uwagi, zwroty, reklamacje)

Dane do przelewu:    Akademia Tańca ESENS        94 1140 2004 0000 3002 7592 3416

 

Social media:

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *