Szkoła tańca POLE EMPIRE !

Szkoła tańca NO LIMITS !
12 marca 2019
Szkoła tańca INFINITY !
13 kwietnia 2019
Szkoła tańca POLE EMPIRE !

Profesjonalna Szkoła Pole Dance & Aerial Hoop we Wrocławiu

Na szkołę zdecydowaliśmy się wybrać budynek, który swoją architekturą i
klimatem perfekcyjnie wpisuje się w duszę naszego ukochanego miasta, Wrocławia.

 

 

Wierzymy, że w otoczeniu przybytków kultury, mecenasów sztuki oraz przedsiębiorców i filantropów, będziecie mogli poczuć zupełnie nowy wymiar artyzmu pole dance czy aerial hoop.

Pałac Sachsów znajduje się na rogu ul. Świdnickiej oraz Placu Teatralnego. Stojący naprzeciwko Opery był jednym z trzech pomników potęgi XIX-wiecznego Breslau, demonstracją bogactwa mieszczańskiego rodu. Budynek został odrestaurowany i teraz wraca do dawnej chwały.

W środku to prawdziwy pałac – monumentalne schody, amfilada sal, wykusze, stiuki na ścianach.
Sachsowie wybudowali ten olśniewający gmach na parceli, którą od XIV wieku do 1870 roku zajmował kościół pw. Trójcy Świętej, będący częścią szpitala Bożego Ciała.
Pałac zaprojektował Carl Schmidt, topowy architekt. To on był autorem planu odbudowy spalonego Teatru Miejskiego i belwederu z kolumnadą na Wzgórzu Liebicha (Wzgórze Partyzantów).

Na pierwszym piętrze kamienicy urządziły się kancelarie adwokackie i komornicze, trzecie piętro zajęli prawnicy, lekarze i honorowy konsulat Danii, a na czwartym mieszczą się apartamenty z antresolami o wysokość 5,60 m.

 

 

Nasza szkoła zajęła powierzchnię o wielkości 180 m 2 na II piętrze. Widok z naszych sal roztacza się bezpośrednio na Operę Wrocławską, Hotel Monopol oraz ul. Świdnicką. Kreując i projektując to miejsce, staraliśmy się aby było jedyne w swoim rodzaju. I chyba się udało! Odwiedzają nas artyści z całego kraju jak i z zza granicy, a nasza stosunkowo młoda placówka już stała się miejscem must -visit na mapie pole dancowej Polski! Jest to jedyna szkoła AERIAL DANCE, która w pełni oddaje historyczny klimat naszego miasta, a Wy możecie przekonać się o tym na własnej skórze! W naszej szkole gwarantujemy Wam nie tylko doznania wizualne, ale przede wszystkim zajęcia, prowadzone na najwyższym poziomie, przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

Do Waszej dyspozycji udostępniamy dwie ekskluzywne i klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone sale:
– elegancka i przestronna SALA POLE DANCE
– klimatyczna i kameralna SALA AERIAL HOOP
– dodatkowa kameralna przestrzeń do trenowania różnego typu AERIAL DANCE lub AKROBATYKI

 

mb
mb
Adres:
khh
Social media:
jhhhh
jhhh
bbb

W Pole Empire uwielbiamy szpagaty. Dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!

Pole Splits – to zajęcia stretchingowe, na których będziemy doskonalić nasze szpagaty, ale nie tylko. Będziemy również uczyć się coraz to nowych szpagatów na rurce i innych pięknych figur, wymagających rozciągniętych nóżek. 

Wymagany poziom minimum średnio-zaawansowany i wyżej. 

POLE CHOREO – Taniec, emocje, flow! Wszystko to, co znajdziecie na tych zajęciach. Jeśli zwykłe figury i tricki Was nudzą i chcecie wykorzystać swoje umiejętności podczas choreografii, w której możecie wyrazić siebie, a przy tym porządnie się zmęczyć i spalić zbędne kalorie, to nie czekajcie tylko szybko zapisujcie się do grupy! Jak to mówią „dance is my cardio”.

jhjh

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *