Szkoła tańca VERTICATS !

Szkoła tańca AL-MARA !
9 marca 2019
Szkoła tańca NO LIMITS !
12 marca 2019

Szkoła tańca VERLICATS !

Verticats to zupełnie nowe miejsce na mapie wrocławskich szkół pole dance.

Stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie profesjonalizm

a jednocześnie nie chcą rezygnować z przyjaznej atmosfery i kameralności.

 

Zajęcia prowadzone są przez instruktorki z certyfikatami Vertical Dance, honorowanymi przez najważniejsze stowarzyszenie pole dance na świecie: International Pole Sport Federation, które jest m.in. organizatorem Mistrzostw Świata Pole Sport odbywających się co roku w Londynie.

Profesjonalnie wyposażona sala, najwyższej jakości sprzęt oraz szczegółowo opracowany program treningowy dla czterech poziomów zaawansowania zajęć pozwala rozwijać się na każdym etapie.

Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientek, prowadzone są także zajęcia stretchingowe, taneczne, mające na celu rozbudowanie umiejętności koniecznych w tworzeniu choreografii, a także open pole – sala dostępna dla tych, którym wciąż jest zbyt mało i najchętniej nie rozstawaliby się z drążkiem pionowym.

 

ZAJĘCIA

Pole   Dance

zajęcia na czterech poziomach zaawansowania – od stopnia podstawowego, do levelu master. Rozpoczynając swoją przygodę z pole dance zaczynamy od zajęć na najniższym poziomie zaawansowania, dzięki temu pod okiem instruktora przygotowujemy nasze ciało do trudniejszych elementów, jakie czekają na nas na kolejnym etapie zaawansowania.  Jeżeli trenujesz już pole dance, ale chcesz zapisać się na zajęcia, nie masz pewności, na jakim etapie powinnaś się znaleźć – napisz, zadzwoń – wybierzemy wtedy dogodny termin, aby móc sprawdzić Twoje umiejętności oraz jak najlepiej dopasować Cię do konkretnych zajęć.

Exotic Pole

Ten rodzaj zajęć skierowany jest do wszystkich osób, także tych, które niekoniecznie chcą uczyć się trików i akrobacji na rurce. Zajęcia te to nauka zmysłowego poruszania, wyczuwania rytmu, płynnych przejść pomiędzy obrotami oraz budowanie pewności siebie w tańcu i nie tylko. OBOWIĄZKOWE są buty, tzw. szklanki, a więc buty na wysokim obcasie i platformie, z niebrudzącą gumową podeszwą, oraz nakolanniki.

 

nbn
Stretching
Zajęcia, podczas których poznajemy ćwiczenia rozciągające, poprawiające naszą elastyczność oraz wpływające na ogólną kondycję. W zajęciach uczestniczyć może każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Jeżeli marzysz o zrobieniu mostka, lub też chcesz w końcu zrobić “sznurek” – zapraszamy! W związku z otwartym charakterem zajęć oraz ograniczoną liczbą miejsc – zajęcia objęte są zapisami z tygodniowym wyprzedzeniem.
mhbbm
mbn

Kalistenika dla kobiet

Zajęcia z kalisteniki dla kobiet uprawiających pole dance mają charakter wzmocnienia tych partii mięśni, które angażują się podczas skomplikowanych figur na rurce pionowej. Ćwiczenia tylko i wyłącznie z ciężarem swojego ciała poprawiające nie tylko siłę chwytu, ale także wytrzymałość izometryczną ciała podczas treningów pole dance.

 

Adres: 
jh
VERTICATS Szkoła Pole Dance
Bereniki Nienadowskiej
Pl. Powstańców Śląskich 1/27
53-329 Wrocław
tel. 534 992 222
mb
mb
Social media:
jh
jh
nb

Pochodząca z Sulechowa, od najmłodzych lat związana ze sportem. Przez 14 lat trenowała akrobatykę sportową, biorąc udział w zawodach i pokazach od szczebla regionalnego do ogólnopolskiego, w tym w cyklu Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski Juniorów. Wychowanka klubu UKS Trójka Sulechów. Absolwentka kierunku kształcenie zintegrowane i edukacja przedszkola na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie studiów trenowała aerobik sportowy, w którym podczas Akademickich Mistrzostw Polski w 2010 roku zajęła 3. miejsce w kategorii trójek kobiet wśród uniwersytetów. Pole dance zainteresowała się w 2009 roku. Dzięki swojej akrobatycznej oprzeszłości została jedną z instruktorek szykujących aktorki do spekataklu “Ziemia Obiecana”. Jedna z pierwszych instruktorek pole dance w Polsce. Od samego początku stawiała na rozwijanie swoich umiejętności, uczestniczyła w warsztatach z Nele Sehrt, Alexem Shchukinem, Anastasią Sokolovą, Evgenym Greshilovem i wieloma innymi czołowymi tancerzami pole dance. Jako trenerka szykowała zawodniczki do zawodów ogólnopolskich, w których zajmowały wysokie miejsca, natomiast jako tancerka dała poznać się poprzez udział w 7. edycji programu Mam Talent!, w którym zajęła drugie miejsce.

 

 

  • III miejsce podczas I Ogólnopolskich Zawodów Pole Dance – Wrocław 2011
  • I miejsce w kategorii solistka-debiutantka podczas II Mistrzostw Polski Pole Dance – Skaryszew 2013
  • II miejsce w kategorii solistki elite podczas Otwartych Mistrzostw Polski Pole Sport – Bydgoszcz 2015
  • finalistka Mistrzostw Europy Pole Sport – Praga 2013
  • finalistka Pole Art Polska 2015
  • Zdobywczyni 2. miejsca w siódmej edycji polskiej serii Mam Talent!
  • V-ce miss exotic podczas V Mistrzostw Esensai w Gdańsku
  • finalistka Paranoia Pole Championship 2016 w kategorii exotic
  • I miejsce podczas Pole Dance Show 2017 w kategorii exotic
  • finalistka Alex Pole Championship 2017

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *