Szkoła tańca FIT STYLE STUDIO !

Szkoła tańca INFINITY !
13 kwietnia 2019
Szkoła tańca MIJU !
15 kwietnia 2019
Szkoła tańca FIT STYLE STUDIO !

Tworzymy miejsce przyjazne kazdemu, z domową atmosferą i pełne pozytywnej energii�
Zapraszamy do czerpania korzyści z naszego ukochanego sportu – POLE DANCE.
Jeśli szukasz kameralnego miejsca gdzie możesz wyrzeźbić ciało, nawiązać nowe przyjaznie !

 

Komentarze od użytkowników:

 • Do tego miejsca trafiłem podążając za jedną z moich pierwszych i dotąd niedoścignioną,trenerką pole dancu.Inna sprawa że po tym jak nasze drogi się rozeszły, to dzięki całkiem przypadkowemu spotkaniu na siłowni z Agatką ,odnalazłem Sylwię, bo to o niej mowa w kontekście mojej trenerki,
  W trakcie, już mogę użyć słowa paru, minionych lat poznałem tam inne osoby, trenerki które swoją miłość do tego zawodu ,pasję z jaką do niego podchodzą,potrafiły wlać i w moje serce.Pokazały mi piękno tego sportu,chroniły i nadal chronią przed upadkami ( tymi dosłownymi i tymi szeroko rozumianymi),były i są wsparciem w chwilach zwątpienia,pokazały i pokazują mi że nie tylko siła, osobiste predyspozycje ale przede wszystkim wzajemne mobilizowanie się,otwarcie się na siebie jest kluczem do sukcesów.
  Dzięki temu łatwo przyjmuje porażki na rurce bo wiem że każda z tych porażek ,wraz z moimi kochanymi trenerkami i osobami z którymi mam przyjemność ćwiczyć każdego wieczora,zostanie przekuta na sukces ,robiąc miejsca kolejnym wyzwaniom.
  Głęboki ukłon,pełen szacunek i uznanie ale i wyrazy ogromnej sympatii kieruję pod adresem zespołu trenerskiego…A,jakiego zespołu,kurczę.Ogromne dziękuję dla Sylwii, Izy,Karolina,Patrycji,wielkiej już nieobecnej-Klaudii,Elizy,dla Ciebie Agatka również co rozumie się samo przez się.
  Ogromne podziękowania dla wszystkich niewymienionych osób z fit stylowej rodziny: Agatki,Ewy, Gosi,Kasi,Agaty,Magdy….Oj ,wiecie bo mam nadzieję że wyrażam to sobą że nie ma w tym miejscu osoby której nie darzyłbym sympatią bo nawet jeśli się nie znamy to łączy nas coś silniejszego niż zwykłe znanie się-pasja i zamiłowanie do rurki !!.
  Nie ma na ten moment dla mnie drugiego takiego miejsca jak Fit Style,gdzie przemiła atmosfera, wręcz domowa,krzyżuje swe drogi z drogami najbardziej zdolnych i niesamowitych trenerek jakie przyszło mi spotkać.
  Kurcze, powinien być jakiś ogranicznik co do ilości użytych słów bo jeszcze tyle mógłbym napisać …
  No bo nie uwierzycie, ale sąsiadka z góry,,,,ha ,ha ,ha .
  Ogromne buziaki i DZIĘKUJĘ !!!
 • Wspaniałe miejsce.
  Kiedyś próbowałam w innej szkole; niestety, zraziłam się po kilku zajęciach. Tutaj, w stałej grupie dziewczyn (teraz już koleżanek :)), zaczęłyśmy od kompletnych podstaw. Z wytłumaczeniem “co i jak robić”, żeby zrobić sobie level up, a nie krzywdę. I ze wspaniałym teamem! I tym sposobem – zakochałam się. Mistrzem nie jestem, ale nawet jak na złość nic nie wychodzi, cieszę się z każdych zajęć. To chyba coś oznacza, daję piąteczkę, gdybym mogła, dałabym dyszkę. Po-le-cam!

 

 

Adres:

ul. Kochanowskiego 2/1,

Kraków, 33-332,

Małopolskie,

Polska

 

Social media:

 fitstylestudiopoledance

 Fit Style Studio

 

poniedziałek
17:00 – Stretching 
18:00 – AcroShape
18:00 – Power4Pole
19:00 – Stretching

wtorek
15:00,16:00 – Open Studio
19:00 – Stretching
20:00 – SpinLove

środa
15:00, 16:00 – Open Studio
19:00 – Stretching
20:00 – AcroBasics

czwartek
16:00 – Open Studio
19:00 – AcroShape
19:00 – Power4Pole

piątek
17:00 – Exotic
18:00 – Iron Pole

Zapraszamy ❤️

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *