Szkoła tańca INFINITY !

Szkoła tańca POLE EMPIRE !
12 marca 2019
Szkoła tańca FIT STYLE STUDIO !
13 kwietnia 2019
Szkoła tańca INFINITY !

Pełne pasji doświadczone instruktorki Pole Dance nauczą cię wszystkiego.

Interesuje Cię nauka tańca na rurze? Chcesz poprawić swoją kondycję?

Dobrze trafiłaś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły Tańca Pole Dance Poznań!

 

 

O Nas …

Interesuje Cię nauka tańca na rurze? Chcesz poprawić swoją kondycję? Dobrze trafiłaś! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły Tańca Pole Dance Poznań!

Pole Dance, zwany potocznie tańcem na rurze to połączenie fitness, kobiecego tańca i akrobatyki. Dyscyplina ta ma na celu budowanie siły mięśni, modelowanie sylwetki oraz zwiększenie gibkości całego ciała. Fitness na rurze składa się z wielu zróżnicowanych ćwiczeń i polega na stopniowym opanowywaniu figur, przejść oraz układów, dzięki którym można znacznie poprawić kondycję i zwiększyć rozciągliwość ciała. Zajęcia są dedykowane wszystkim Paniom, niezależnie od ich wieku, budowy ciała i kondycji fizycznej.

Taniec na rurze to forma ekspresji artystycznej, która pozwala wymodelować sylwetkę oraz wzmocnić kręgosłup, mięśnie rąk, brzucha, pośladków, pleców i nóg. Dodatkowe zalety Pole Dance to nauka zmysłowych ruchów, zwiększenie świadomości własnego ciała oraz pozbycie się nadmiarowych kilogramów i kompleksów związanych z wyglądem sylwetki.  Aby zacząć, wcale nie musisz być bardzo wygimnastykowana, ani wysportowana, nie musisz znać choreografii, ani też posiadać doświadczenia z zakresu tańca, czy akrobatyki.

 

Co o Nich mówią ?

Jestem uczennicą liceum i nigdy nie przepadałam za zajęciami fizycznymi. Dopiero gdy rozpoczęłam kurs pole dance stwierdziłam że jest to coś dla mnie. Ćwiczenia z Infinity zaczęły sprawiać mi ogromną frajdę i teraz… JESTEM UZALEŻNIONA od rurki.

Infinity – to synonim pasji, perfekcji, uśmiechu i pozytywnej energii. Oferta zajęć prowadzonych przez Infinity – to  gwarancja znalezienia czegoś dla siebie i realizacji swoich celów.  Właśnie to jest dla mnie szczególnie istotne na zajęciach

Bardzo polecam zajęcia z  każdemu i początkującym, i zaawansowanym .

 

Oferta Pole Dance

W naszej ofercie można znaleźć zarówno naukę Pole Dance dla początkujących, jak i zajęcia Pole Dance dla zaawansowanych osób. Zajęcia zaczynają się zawsze od rozgrzewki i stretchingu. Ćwiczenia mogą przybrać formę akrobatyki sportowej lub  uwodzicielskiego tańca, w zależności od upodobań kursantki. Jeśli wolisz pracować samodzielnie, możesz ćwiczyć fitness na rurze indywidualnie. Jeśli do działania mobilizują Cię ćwiczenia grupowe, polecamy zapisać się na kurs Pole Dance razem z koleżankami lub dołączyć do istniejącej już grupy zajęciowej.

Szukasz niestandardowego sposobu na wyszczuplenie sylwetki i wzmocnienie mięśni? Interesuje Cię nauka tańca na rurze? Chcesz poprawić swoją kondycję i zwiększyć gibkość, a może zależy Ci na podbudowaniu własnej pewności siebie? Zapisz się do Szkoły Tańca Pole Dance Poznań i zacznij już dziś pracować nad swoim ciałem!

Nasz klub powstaje z myślą  o wszystkich  osobach  w każdym  wieku,  które w aktywny sposob pragną spędzić  wolny czas oraz poprawić  swoją  figurę.

Jesteśmy kameralnym studiem w którym panuje mila i sympatyczna atmosfera. Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta a nasze instruktorki cechuje milość do tańca i fitness.Pragniemy aby pole dance  stał  się Twoim nowym, fantastycznym elementem stylu życia i pasją !  Ćwicz z miłoścìą do rurki.
Adres:
kk

PRZYJDŹ DO NAS

Os. Na Murawie 5b lokal 1, Poznań 61-655
+48 609 664 994
jhj
jkj
Social media:
jj
kjk
kkj

 

Cennik:

PIERWSZE ZAJĘCIA 30zł 70 minut.
POJEDYNCZE ZAJĘCIA 50zł 70 minut.
KARNET NA 4 ZAJĘCIA 150zł / 120zł* 280 minut
KARNET NA 6 ZAJĘĆ 210zł / 170zł* 420 minut
KARNET NA 8 ZAJĘĆ 280zł / 225zł* 560 minut
KARNET OPEN ALL 300zł Wszystkie zajęcia
DANCEHALL 25zł 55 minut
STRETCHING (ROZCIĄGANIE) 25zł 55 minut
ZAJĘCIA OPEN 15zł 70 minut zajęć
INDYWIDUALNE 80zł 60 minut.
WIECZORY PANIEŃSKIE Cena i termin ustalany jest indywidualnieUWAGA!

W naszym studio obowiązuje zniżka dla uczniów i studentów przy zakupie jednego z karnetów -20%

Jeśli ktoś posiadający karnet przyprowadzi koleżankę która również zakupi karnet wówczas obie osoby dostają po 1 zajęciach w gratisie.
Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *