Szkoła tańca BALLERINA !

Szkoła tańca DIVA DANCE STUDIO !
9 czerwca 2019
Szkoła tańca UNDERWONDER !
16 sierpnia 2019

Szkoła tańca BALLERINA !

Ballerina Pole Dance School powstała po to,

żeby dla każdej z Was było miejsce aby przyjść, spróbować i zakochać się w Pole Dance.

A dla tych, które już od pewnego czasu czują te motyle w brzuchu, by mogły dopieścić swoje umiejętności.

Tańczymy na 7 rurkach o wys. – 3,5 m! W zależności od Twoich preferencji do wyboru X-Pole T-Gold, tytanowa rurka 45 mm lub dla bardziej wymagających Lupit Pole chromowa 42 mm lub proszkowa, malowana o bardzo dobrej przyczepności Sun Pole.

Nie ma znaczenia Twój wiek, waga, wzrost ani kondycja fizyczna. My też kiedyś nie potrafiłyśmy ani razu się podciągnąć. Przy odrobinie determinacji i systematyki wszystko przyjdzie z czasem….z chęcią i z uśmiechem przede wszystkim.

Właśnie tym dla nas jest Pole Dance. Iskierką w oku, radością na twarzy, gracją w każdym ruchu. Sama przyjdź i się przekonaj.

Pokochaj taniec, pokochaj Pole Dance..

 

Stretch Pole

Regularne zajęcia, które są zwieńczeniem całego tygodnia pełnego treningów. 60 minut podczas których wykonujemy ćwiczenia fizyczne polegający na rozciąganiu mięśni celem ich uelastycznienia. Ćwiczenia łączą w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki łącząc naprzemienne serie ćwiczeń dynamicznych i statycznych polegające na izometrycznej pracy (napinaniu) mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go. Zajęcia świetnie poprawiają gibkość ciała, uczymy się wykonać szpagaty wykroczno-zakroczne, tureckie oraz różnego rodzaju mostki. Rewelacyjne udoskonalenie treningów na rurce.

HandBalance&Calisthenics

Nauka samodzielnego stania na rękach. Zajęcia prowadzone są od podstaw, przygotowują do siłowego wstawania na rękach, przedramionach i na głowie w różnych wariantach. Nauka balansu oraz trzymania poprawnej sylwetki. Dzięki współpracy z grupą Street Workout Poznań lekcje prowadzi Hubert Romel – wicemistrz Polski w pompkach, mistrz w staniu na rękach na czas w zawodach Best Stronger. Czas trwania 1 lekcji – 60 min.

Open Pole

Czyli sala otwarta dla wszystkich. idealna propozycja dla osób, które mają już podstawy Pole Dance i chcą same czy też w parze tworzyć własne kombinacje, przejścia oraz choreografię. 60 min podczas których możesz przyjść i przećwiczyć swoje ulubione tricki, dopracować je oraz doszlifować. Jeśli po tygodniu zajęć wciąż czujesz niedosyt rurki to wpadaj do nas na OPEN w każdą niedzielę godzina 11.00!

Lekcje Indywidualne

Chcesz rozpocząć naukę Pole Dance, ale brakuje Ci śmiałości by dołączyć do grupy? rozpocznij przygodę z rurką sam na sam z trenerką. 60 min zajęć podczas których instruktorka tylko Tobie poświęci całą swoją uwagę, wytłumaczy na spokojnie wszystkie elementy krok po kroku i czujnym okiem dopilnuje byś wykonała je poprawnie, asekurując Cie w razie potrzeby.
Lekcje indywidualne to również świetna opcja dla osób, które potrzebują konsultacji z trenerką podczas tworzenia własnej choreografii np. do zawodów czy pokazów tanecznych. Sala jest tylko do Twojej dyspozycji, a instruktorka podpowie jak dopieścić Twój występ.

Gorączka Panieńskiej Nocy w Ballerinie

Zapraszamy wszystkie damy na jedyny i niepowtarzalny wieczór, który Panna Młoda na pewno zapamięta na całe życie! W planie 2 godziny szaleństwa z wykorzystaniem elementów tańca Erotic Pole, Chair Dance oraz Floor Work. Nasza trenerka pokaże wam jak wyglądają prawdziwe kocie ruchy i zalotne spojrzenie, które wbrew pozorom jest kluczem do sukcesu w erotycznym tańcu. Następnie nauczy seksownej choreografii przy rurce, na podłodze oraz na krześle. Każda z Was będzie mogła wydobyć z siebie prawdziwą Famme Fatale, obudzić w sobie pożądanie i gorąco nastroić się na dalszą część tego wyjątkowego wieczoru… Gorącą atmosferę dopełni słodki szampan i świeże owoce, a gdy już poczujecie przyjemny szum w głowie – gwóźdź wieczoru, a jednocześnie prezent dla Panny Młodej w postaci nauki namiętnego tańca dla przyszłego męża wraz z elementami zmysłowego streaptesu.

To od Was zależy jak potoczy się ta niesamowita impreza. My ze swojej strony zadbamy o romantyczną dekorację, zalotne fatałaszki, dzięki którym jeszcze bardziej poczujecie się sexy oraz atmosferę pełną śmiechu i radości. Jedyny taki wyjątkowy wieczór tylko w Ballerina Pole Dance School!

Ceny ustalane indywidualnie- zapraszamy do kontaktu telefonicznego 507 727 516

 

Social media: 

  Balerina Pole Dance school

 

Adres:

ul. Przemysłowa 39
Poznań, 61-541
Email: kontakt@ballerina-poledance.pl
Telefon: +48 507 727 516

 

 

REGULAMIN BALLERINA POLE DANCE SCHOOL

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Niniejszy regulamin jest regulaminem w rozumieniu art. 384 Kodeksu Cywilnego i określa prawa i obowiązki stron „Umowy Członkowskiej” między Balerina Pole Dance School (zwane dalej organizatorem zajęć Pole Dance) a uczestnikami zajęć i wszystkimi innymi osobami przebywającymi na terenie obiektu.

Zapisanie się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i jednocześnie zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101 poz. 926.

Uczestnik zajęć wyraża zgodę na użyczenie swojego wizerunku na potrzeby promocji i reklamy organizatora zajęć Pole Dance np. w przypadku publikacji w sieci zdjęć i filmów z zajęć czy imprez okolicznościowych organizowanych na terenie obiektu.

Organizator zajęć Pole Dance zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu w dowolnym terminie.

W sprawach nieuregulowanych postanowieniami niniejszej umowy mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA

Organizator zajęć Pole Dance prowadzi zajęcia tylko dla osób mających ukończone 18 lat. W przypadku osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna.

W zajęciach mogą brać udział tylko osoby zdrowe, bez przeciwwskazań lekarskich do uprawiania tego rodzaju aktywności fizycznej.

Wszyscy uczestnicy korzystają z oferowanych przez Organizatora zajęć Pole Dance usług na własną odpowiedzialność. Organizator zajęć Pole Dance nie ubezpiecza uczestników od nieszczęśliwych wypadków, ani nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki, szkody na zdrowiu, urazy czy kontuzje powstałe podczas wykonywania ćwiczeń.. Każdy z uczestników przez zapisaniem się na zajęcia powinien we własnym zakresie skontrolować stan zdrowia oraz dowiedzieć się o ewentualnych przeciwwskazaniach co do uczestnictwa w tego typu zajęciach ruchowych.

Kobiety ciężarne i w połogu nie mogą uczestniczyć w zajęciach.

Osoby przyjmujące lekarstwa, które w jakikolwiek sposób wpływają na ich zdolności fizyczne i psychiczne, nie mogą uczestniczyć w zajęciach.

Podczas zajęć obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu lub innych odurzających substancji. Osoby będące pod wpływem tych substancji mają zakaz uczestnictwa w zajęciach. Nie dotyczy to organizowanych na terenie obiektu imprez tematycznych typu wieczory panieńskie itp, po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem.

Na terenie obiektu jak i na klatce schodowej obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz innych substancji smolistych. Osoby naruszające zakaz będą proszone o opuszczenie obiektu.

Podczas zajęć zabronione jest jedzenie i żucie gumy. Biżuterię, zegarki oraz wszelkie twarde przedmioty mogące zarysować powierzchnię rurek również są zakazane podczas uczestnictwa w zajęciach.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do zaopatrzenia się we własnym zakresie w strój oraz obuwie odpowiednie do wybranego rodzaju zajęć. Na salę w której odbywają się zajęcia można wejść wyłącznie w odpowiednim stroju i obuwiu lub bez obuwia za zgodą prowadzącej zajęcia.

Wszelkie rzeczy osobiste uczestników zajęć mają obowiązek zostać umieszczone w szafce w szatni. Kluczyk do szafki uczestnik ma obowiązek pilnowania podczas zajęć. W razie zagubienia, bądź uszkodzenia kluczyka do swojej szafki uczestnik zostanie obciążony opłatą w wysokości 50 PLN (konieczność wymiany zamka)

Organizator zajęć Pole Dance nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek pozostawione rzeczy na terenie obiektu. W przypadku odnalezienia jakiejkolwiek rzeczy przez personel uczestnik zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i rzecz/rzeczy te będą do odbioru w recepcji . W przypadku niemożności stwierdzenia właściciela rzeczy, również będą one do odbioru w recepcji.

Na zajęciach obowiązuje zakaz aplikacji własnych środków zwiększających tarcie bez zgody instruktora

Zabrania się samodzielnej zmiany funkcji statyczno- obrotowej rur oraz używania innego sprzętu do ćwiczeń.

Uczestnik zajęć jest zobowiązany do odkładania przyrządów do ćwiczeń (mat, hantli, obciążników itp.) na odpowiednie miejsce po zakończeniu użytkowania.

Uczestnik zajęć jest zobowiązany do przestrzegania i zachowywania czystości sprzętu do ćwiczeń. Każda rurka powinna być dokładnie wyczyszczona płynem do dezynfekcji po zakończeniu użytkowania.

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *