Iron Pole Summer Convent 3rd edition – fotorelacja

Summer Pole Camp 2019 – fotorelacja
9 października 2019
Wygodne buty dla każdej z Nas !
28 października 2019

28 sierpnia odbyła się już trzecia edycja letniego obozu Pole Dance pod nazwą Iron Pole Summer Convent.

Ten obóz to przede wszystkim profesjonalnie opracowana, bogata, różnorodna i kompleksowa oferta intensywnych treningów, ale również efektywna regeneracja.

Dzięki takim wyjazdom mamy również możliwość integracji środowiska tancerzy z trenerami Pole Dance. Ale przede wszystkim to świetna atmosfera i

dobra zabawa w doborowym towarzystwie!

Obóz skierowany jest zarówno do osób, które są na początku swojej przygody z Pole Dance (poziom podstawowy i średnio-zaawansowany) oraz dla prawdziwych

“wyjadaczy” (poziom Zaawansowany i Master). Każdy niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania i doświadczenia znajdzie tam coś dla siebie.

Uczestnicy mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności pod okiem doskonałej kadry trenerskiej:

Malwina GS, Marta Grabowska, Martyna Dominikowska, Anita Kalewska, Emil Witkowski , Anna Jurcimierska, Cezary Dymkowski oraz Iron Iza

Obóz oferował szereg intensywnych treningów od rana do wieczora w różnych grupach tematycznych na aż 4 niezależnych salach.

A wszystko to w nowo wybudowanym, przestronnym i eleganckim obiekcie w pięknej i malowniczej miejscowości Małe Ciche u podnóża Tatr.

Zajęcia odbywały się z różnych dziedzin: Pole Dance, Pole Art, Pole Sport, Exotic, Trics Exotic, Pole Choreo, Stretching, Akrobatyka, Kalistenika.

Oczywiście nie zabrakło również czasu na integrację, dzięki której nawiązały się nowe przyjaźnie, które łączy wspólna pasja!

 

Poniżej fotorelacja, udostępniona za zgodą organizatora:

 

 

Koniecznie zobaczcie też filmik:

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *