Wibrujące spacery z jajkiem Caresse Embrace II !

Studio tańca I LOVE POLE DANCE
4 stycznia 2020
Seksownie w Pole Dance !
13 stycznia 2020

Cześć!

Ostatnimi czasy z każdej strony jesteśmy namawiani do aktywności, na przykład do spacerów zamiast długich wieczorów przed telewizorem.

Piękne parki, romantyczne scenerie, może to pobudzić naszą wyobraźnię więc czemu by nie rozpocząć gry wstępnej w plenerze,

idąc z partnerem właśnie na spacer?

Na takie okazje ciekawym rozwiązaniem może okazać się zabawka sterowana na pilota.

 

 

Caresse Embrace II, bo o nim mowa, jest moim odkryciem roku! Jest to zabawka marki Toyjoy, jakościowo sięgająca produktów takich jak Svakom, a cenowo wypadająca o jakąś połowę mniej. Opcja świetna dla kobiet chcących urozmaicić zabawy o kontrolę pilotem oraz dla par chcących rozkoszować się zabawą bez dotykania siebie nawzajem. Jak? A no prosto, ponieważ w pudełku znajdują się 2 elementy, 3 wliczając w to ładowarkę- jajko i pilot. Jajko aplikowane do pochwy, a pilot jak pilot- do ręki kobiety lub partnera. Zanim przejdziemy do obsługi, to muszę przyznać, że zabawka jeszcze przed otwarciem robi wrażenie, dzięki porządnemu opakowaniu. Jest to czarna szkatułka z ładnym tłoczeniem i srebrną nazwą Caresse na środku. Idealne do przechowywania i bardzo ładne, by wręczyć to jajeczko jako prezent. Czarna szkatułka owinięta jest kartonikiem ze wszystkimi potrzebnymi informacjami, a wewnątrz szkatułki jest gąbkowe wypełnienie, dzięki któremu elementy leżą na swoim miejscu, zamiast latać po pudełku. Świetne jeszcze przed otwarciem, a potem było tylko lepiej!

 

 

Pierwsze, o czym chcę Ci powiedzieć to o tym, że to jajeczko jest drugim modelem swojego pierwowzoru, ulepszonym, a droższym raptem o kilka złotych. Pierwotny model posiada jeden motor i 5 trybów pracy, natomiast fioletowe jajeczko, czyli model drugi ma w sobie już dwa motory i 7 trybów. Fajne jest to, że zarówno pilot, jak i zabawką są ładowane, daje nam to gwarancje, że pilot nie rozładuje się szybciej i nie stracimy kontroli nad zabawką w najmniej oczekiwanym momencie, bo jeżeli się rozładują to razem. Ponadto oba elementy są wodoodporne, nie musimy bardziej uważać na pilota. Aby sparować jajko z pilotem, należy po prostu włączyć jedno i drugie przytrzymując guziki przez kilka sekund. Za każdym razem, gdy klikniemy guzik na pilocie, to zmienimy tryb i tutaj niestety jest minus, chyba jedyny, mianowicie ósme kliknięcie wyłącza zabawkę, zamiast zapętlać dostępne 7 trybów. No niestety, ale nie ma tego złego- jeżeli partner nie może się nacieszyć kontrolą nad zabawką między Twoimi nogami to ósme kliknięcie będzie dla Ciebie chwilą wytchnienia. Jeżeli chodzi o praktykę, to jajko ma bardzo wygodny kształt. Okrągła główka idealnie sprawdzi się przy stymulacji łechtaczki, gdy nie chcemy aplikować wibratora do pochwy, a wydłużony silikonowy ogonek odpowiednio ułożony będzie delikatnie pobudzał łechtaczkę, podczas gdy jajko będzie schowane w pochwie.

 

 

 

Caresse wyróżnia się na tle innych jajek wibrujących, ze względu na swoje tryby, są wyjątkowo skuteczne, wibracja jest głęboka, a do tego zabawka posiada tryby, w których motory pracują osobno. Muszę przyznać, że jest to moje ulubione opcje, nie są monotonne i nie nudzą się.

Jeżeli szukasz fajnego wibrującego jajeczka, z fajną ceną i doskonałą jakością, to jestem pewna, że Caresse Embrace II Cię zadowoli! Idealnie nada się dla pary chcącej urozmaicić swoje zabawy, dla kobiet spragnionych nowych doświadczeń oraz jako prezent dla partnerki, czy przyjaciółki!

 

 

Produkt znajdziecie na stronie venus.net.pl

Do zobaczenia

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *